Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 052
  • 746
  •   2
Отговори
# 555
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ХИПНОТИЧНИ СЕСИИ ИНТЕРАУРА /за освобождавене от психологически, физических и емоционални бариери/ - http://rus.interaura.net/index.php/buy-hipnosis-programs.html

Указания за употреба Wink

   1. Заемете  удобна позиция, за предпочитане в седнало положение.

   2. Мониторът на компютъра трябва да е разположен на разстояние 1 метър.

   3. Включете сесията като натиснете бутона в долния ляв ъгъл (за отмяна - "Esc").

   4. Гледайте в центъра на екрана. Не се страхувайте от промяната на съзнанието.

   5. Паралелно с гледането се вслушвайте в  звуците. Целта е - на общия фон да се различи звукът на гласа. Ако не го чувате, силата на внушенията и въведените в подсъзнанието установки не  намаляват.

   6. По време на сеанса не мислете за нищо. Мислите възпрепятстват внедряването на внушенията в подсъзнанието.

   7. Използвайте сеансите  два пъти дневно на интервали не по-малко от шест часа. Хипнотичната сила на внушението  е много висока, така че не трябва да пренебрегвате препоръките. Може  паралелно да използвате  няколко програми.

   8. Не трябва постоянно да очаквате ефекта. Позволете на подсъзнанието си да върши своята работа и много скоро ще почувствате, че това работи.

   9. За да постигнете  ефект - използвайте редовно сесиите -  два пъти дневно в продължение на две седмици, . При нерегулярно прилагане, ефектът не може да се появи.

  10. На нашия сайт можете да изтеглите хипнотичната сесия "Релакс", усилва ефектът на въздействие в/у   подсъзнанието. Използвайте я, преди да използвате другите сесии, за постигане на максимални резултати.

Противопоказания


Не препоръчваме използването на хипнотичните  сесии Interaura в състояние на  алкохолно и наркотично опиянение, при параноя, шизофрения, психози и епилепсия, болест на сърцето и аритмия. Също така не се препоръчва за деца под 7 години.


Мненията за програмата са много пъстри /хора и вкусове - разни Laughing/. На когото му допаднат  - да си ги свали  Peace /Сеансите са до 6 минути, мелодиите са много приятни. За сега  гласове не чувам  newsm78, само тези на Талев, по обясними причини  Wink/
Технологията е обяснена - http://rus.interaura.net/index.php/inst.html, може да ползвате Гугъл-преводача Hug

П.П. Доста време нямах РС, благодаря Ви за споделеното   bouquet Обичам Ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 11:44 от lenny_pld

# 556
  • София
  • Мнения: 158
Момичета благодаря ви много,наистина сте уникални!Днес се чувствам много по-добре,подсъзнанието наистина може всичко:)!Ще продължавам със ТЕС и ще изледам филма на Луиз Хей,продължавам да ви чета, зареждате ме положително!  bouquet
Пожелавам ви днешният ден да ви носи само хубави неща! Hug

# 557
  • Мнения: 275
Търпението и за мен е неувладян урок все още Simple Smile Нетърпението го свързвам по-скоро с липса на вяра - в себе си, във Вселената (Бог), в това, че всичко /ще/ се нареди по най-добрия начин и точно, когато трябва.

Благодарности на всички за откровенията и споделеното знание.

# 558
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Има три типа хора. Първият
включва онези, които приличат на букви, издълбани в скалата. Те лесно се
гневят и задържат в себе си гневните мисли за дълго време. Вторият тип
включва онези, които приличат на букви, написани върху пясъка. Те също
се разгневяват, но гневните им мисли бързо се разсейват и преминават. Третият тип са онези, които са като букви, написани върху течаща вода. Те не задържат мисли в главата си. Те
оставят ругатните и неделикатните клюки да отминават незабелязано.
Съзнанието им е чисто и необезпокоявано.

из Учението на Буда.





..... аз съм от втория тип  Blush а така ми се ще да съм от третия  Wink ...... може би някой ден ....



lenny_pld ,благодаря ти да споделенето , вчера пробвах Релакс  Grinning и ..... ефекта след 5 минутнто "взиране" и слушане на музичката  ......бе  много старанен , интересен  за минути се почуствах в триизмерен филм   Crazy оф незнам как да го опиша ...днес ще пробвам пак  Mr. Green усещането което предизвика това бе ново за мен  Wink





Хубав ден момичета  Grinning



# 559
  • Шумен
  • Мнения: 156
Слънчев ден, момичета!
http://www.youtube.com/watch?v=S1CWjz1ZNz4
Чета ви с огромно удоволствие, благодаря ви за многото полезни неща, за съветите. Откакто открих темичката се чувствам много по-спокойна и уверена , вярвам в успеха и се стремя към него. Благодаря ви!  txtloves Two Hearts newsm51
И предвид предстоящото новолуние да попитам за техниката с 25-те желания - смятам да си напиша списък, но от предното новолуние имам друг с 10 -  трябва ли да го унищожа  newsm78 или да си остане . А как ще се отрази слънчевото затъмнение при новолунието  newsm78

# 560
  • Мнения: 1 422
Добро и усмихнато утро, прекрасни мои.
Снощи вечерях с една интересна моя приятелка, която има забележителната способност да чува, а не само да слуша като й говоря. Тя ми каза някои интересни неща за историята, която й разказвах и ми даде редица различни виждания. В резултат у мен нещо се пробуди от безвремието и сега съм изцяло на вълната, че съм свободна от ситуацията, която ме беше притиснала. Нека стане най-доброто и за двете страни, а аз оставам отворена за възможностите в моя живот. Сякаш си позволих да си поема въздух и да приема с тялото си, че всичко е за добро.

# 561
  • Мнения: 3
 Да се включа и аз в най - посещавания от мен форум от известно време. Мога да прекарам няколко часа като чета отделните теми и отварям  линкове - много  е  приятно. Благодаря и на всички , че сте тук и споделяте.
В момента чета " Силата на настоящето" на Екхарт Толе и  тази книга, на мен поне ми изясни някои проблеми, които срещам в постигането на нещата, които искам - -постигане на желания, как да живеем в хармония със света около нас, как да се обичаме. Интересно ми стана нещо друго и споделям изненадата си - снощи, говорейки с брат ми по телефона за впечатленията си от прочетеното, като имах впредвид как той едва ли ще разбере точно за какво говоря  Shocked-  Вече го знаеше това! Казах му, че с лявата половина на мозъка ние мислим и възприемаме света, а дясната половина е връзката ни с Вселената и колективния разум, той каза : " Ами да, всички сме свързани, няма как да  е иначе! Shocked
Аз бях предубедена , а той вече го е разбирал .
Прекрасен и слънчев ден на всички newsm03

# 562
  • Мнения: 10 685
А как ще се отрази слънчевото затъмнение при новолунието  newsm78

Така както пролетните дъждове в Бирма върху изкупната цена на черешите в Кюстендилско  Wink
За листа с желанията - направи така, както ти диктува интуицията  Hug
Момичета, разберете, че няма понятия  "правилно" и "грешно", защото всичко, което правим, слушайки интуицията си, е изначално правилно   Grinning

Забелязвам от доста време, че материализирането на нещата, които са ми нужни не зависят от Новолунията. Явно влияние оказват и други фактори.  Дори вече не гледам и кога са новолунията. Знам, че ако нещото, което искам е за моето най-висше добро, то става.   Grinning

Деси, и аз съм от втория тип. Има накъде да дерзаем Laughing

Усмихнат ден на всички       bouquet

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 11:31 от mijjjka

# 563
  • Мнения: 604
Здравейте, Вълшебни Феи  Hug
Искам да БЛАГО-ДАРЯ на всяка от вас, че ви има, за светлината, топлината и мъдростта, за подкрепата, хармонията и позитивизма  newsm51
Преди няколко дни, може би за първи път в живота си, не се поддадох на гнева си, а успях да се овладея и съм изключително щастлива и благодарна, защото последиците щяха да бъдат разрушителни. От нещо дребно и битово щеше да се стигне до скандал и разцепление, а благодарение на новите знания и най-вече, че успях да ги приложа, кавгата беше "обезглавена", а "последствията" са заздравяване на връзката с половинката и достигане на ново по-пълноценно, дълбоко и удовлетворяващо ниво на общуване.
Знам, че на "старата" аз, нямаше как да се случи!

Вярвайте, че можете всичко!   bouquet

# 564
  • София
  • Мнения: 6 794
Момичета, някой може да е пускал вече тези линкове, но все пак съм длъжна да ги споделя:
http://vbox7.com/play:fc61a1bd
http://vbox7.com/play:b2b0309e
"Първата и последната свобода" Кришнамурти.
Ето и книгата онлайн:
http://realize.my.contact.bg/Parvata%20i%20posledna%20svoboda.htm#_Toc198265932

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 13:59 от Klemy

# 565
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Представям Ви "Формула на благодарност"
Повтаря се 3 пъти при всяка услуга, помощ,получаване на пари и т.н.

Благодаря ти, за изобилието
Благодаря ти, сила
Благодаря ти, за успеха


Преведено от руски форум и исках да го споделя с Вас, защото смятам че е важно.
Благодаря на всички, които със своите публикации дават възможност да разширим нашия кръгозор.

# 566
  • Мнения: 1 568
Момичета, някой може да е пускал вече тези линкове, но все пак съм длъжна да ги споделя:
http://vbox7.com/play:fc61a1bd
http://vbox7.com/play:b2b0309e
"Първата и последната свобода" Кришнамурти.
Ето и книгата онлайн:
http://realize.my.contact.bg/Parvata%20i%20posledna%20svoboda.htm#_Toc198265932




Преди месец ми попадна в библиотеката и я взех, но чак днес стигнах до нея Hug

# 567
  • Мнения: 1 422
Да ви споделя и аз една техника, на която ме научи моя приятелка по книгата на Бербел Мор "Поръчки към вселената". Казвам наум "Мир Вам, .... (еди кой си)" към конкретен човек, когато усетя, че имам неприязън към него или от него към мен, или че има студенина, или самият човек е напрегнат. Дори и без да ми е ясно защо, без да има създадена ситуация или предишни отношения.

Върши чудеса. Изпробвах го. За много кратко време (часове, а понякога и минути) се преобръща първо моята настройка към човека и успоредно неговата към мене. Има и уловка  Embarassed Embarassed - както и с другите техники, ако влагам емоция, интерес и държа на определено отношение към мен - нъц!!! Когато обаче не ми пука особено какво отношение има човека (например друг курсист в група, която посещавам), но пък бих предпочела да имаме открити и приятни отношения, дава мигновен резултат.

Снощи например я приложих към нов преподавател, с който в първия момент видимо бяхме много подозрително настроени и двамата един към друг, къде защото сме непознати, къде защото влизам в групата от междинно ниво, къде от малко странните обстоятелства за сформирането на курса. След около час още от занятието осезаемо преподавателят се отвори към мене, а накрая получих такава похвала за нещо, на което аз дори не давах такава висока оценка, че се почувствах на седмото небе.

Като цяло видях толкова добър резултат, че искрено вярвам в техниката, а и е много проста за реализация.

# 568
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро!

Докладвам успехи (е, добре де, наченки на успехи Wink ) от използването на хипнотичните сеанси ИНТЕРАУРА от линка на Лени. Пробвах с "Релакс" и веднага след това със "Сила". След което седнах, замислих се дълбоко за всичко, което ми се случи през последните месеци и... у мен се появи усещането, че мога да хвана света за опашката и да го метна на рамо Laughing Видях нещата от нов ъгъл - как всичко не само не ме събори, но и ме направи много по-силна. Е, и открих вас, разбира се  bouquet, което си е голям плюс. Не знам дали е от сеанса, или просто му беше дошло времето, но помъдряването е факт.

Ако някой се страхува от зомбиране - да ви кажа. Хипнотерапията я учихме отгоре-отгоре, но си спомням думите на преподавателя си - никой не може да ви накара да направите под хипноза нещо, което противоречи на вътрешното ви усещане за правилно. Т.е. няма да тръгнете да колите хора или да си пръскате парите за диаманти след някой такъв сеанс - освен ако ценностната ви система  го позволява.

Смятам да пробвам програмата за намаляване на теглото - ще докладвам, ако има ефект.

Лек и усмихнат ден ви желая!

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен   bouquet
И аз да споделя за своите успехи от "работата" си с подсъзнанието ми в последните няколко седмици. Бях писала по-рано, че в момента не работя и нямам регулярен доход (което пък е следствие на това, че подсъзнателно искам да намеря идеалната реализация за мен, а досегашната ми работа ме удовлетворяваше само от финансова страна), и от тогава с утвърждения не съм спряла да получавам пари от роднините си  Grinning . В момента продължавам с това и в същото време всяка вечер като лягам казвам на подсъзнанието си да ми даде отговор на въпроса с какво да се занимавам така че едновременно да ми доставя удоволствие и добри доходи!

Благодаря на всички вас, защото всъщност успехите си постигнах благодарение на вашите съвети. Преди не можех да си помисля да приема пари даром, но сега ги приемам с удоволствие и благодарност. Между другото никога не съм печелила награди от томболи и игри, а вчера спечелих от един сайт в една игра  #Crazy

Щастлив ден  Hug

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 12:27 от mamka mimka

Общи условия

Активация на акаунт