Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 065
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 520
Здравейте. Купих си една много интересна книжка - "Силите на подсъзнанието" на Антъни Патерсън.
Та в нея се обяснява, че подсъзнанието е нашият вътрешен Бог, нашето безгранично оръжие, и отправяйки към него определени молитви можем да постигнем всичко, да преобразим живота си и той да стане пълноценен и щастлив.

Книгата запознава читателите с основите на научната молитва.
За пръв път чувам понятието "научна молитва", иначе книжката е много добре написана, ясни и стегнати обяснения и без излишно теоретизиране. (В това отношение мога да я сравня с Майкъл Лозиър "Законът за привличането" - и той обяснява нещата много стегнато, без да се впуска в излишни подробности).

Надявам се Патерсън да не преувеличава. Вие какво мислите?

# 526
  • Мнения: 1 529
Аз имам едно предложение - всеки да сподели какви са неговите лични успехи, постигнати чрез позитивно мислене и др. методи.
За себе си мога да кажа само, че напоследък успявам единствено да привличам ...пари.

# 527
  • Мнения: 105
Привличам пари,приятелство,любов Heart Eyes

# 528
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Засега май привличам само много работа. Надявам се парите да я последват.

# 529
  • Мнения: 1 520
А въпросният Антъни Патерсън не е някъкъв случаен автор, а известен канадски психолог и психотерапевт.
И затова смятам, че книгата и молитвите му наистина си заслужават Simple Smile

# 530
  • София
  • Мнения: 0
raliкo, Благодаря за това,че си оценила информацията за модулите на Шакаева.   bouquet

http://play.novatv.bg/play/230979/
Това е линк от предаването "На кафе" на 29.06.2010г. с тема:
"Какво стои зад зачестилите климатични аномалии и природни бедствия и контрол на съзнанието, чрез системата H.A.A.R.P."Коментара е на психолога Еленко Ангелов.
Изключително интересно.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 01:03 от nvesela

# 531
  • Мнения: 105
ralico, Благодаря за това,че си оценила информацията за модулите на Шагаева.   bouquet

http://play.novatv.bg/play/230979/
Това е линк от предаването "На кафе" на 29.06.2010г. с тема:
"Какво стои зад зачестилите климатични аномалии и природни бедствия и контрол на съзнанието чрез системата H.A.A.R.P."Коментара е на психолога Еленко Ангелов.
Изключително интересно.

Модулите от началото ми заприличаха на мандали-може и да са близки по  направа,бих искала и аз да правя,но още е рано,зная. Blush А това е една мантра,която много ми доапда напоследък. http://www.youtube.com/watch?v=rq-1bxJc7F0

# 532
  • София
  • Мнения: 0
raliko,Все още се запознавам с тези материали.Това са модули,които се разпечатват и се зареждат, като всеки трябва да избере подходящия за него,според желания резултат.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 00:56 от nvesela

# 533
  • Мнения: 105
raliko,Все още се запознавам с тези материали.Това са модули,които се разпечатват и се зареждат, като всеки трябва да избере подходящия за него,според желания резултат.
Да,това и аз разбрах,но кой и как ги е правил?Искам и аз така  Blush

# 534
  • Мнения: 1 520
Искам да Ви попитам имате ли информация за био- енерго- информационните модули на Шакаева. Попаднах на форум, в който се обсъжда тази тема. Мисля, че е много интересно и актуално. Модулите са  проектирани на базата на математически изчисления, имат мощен енергиен потенциал и  влияят на биологичните процеси в хората, животните и растенията.
http://www.magicwish.ru/forum/17-402-1
http://blogs.mail.ru/list/uzda04/112C39B571129583.html
Моля, Ви да споделите ако имате информация по тази тема Praynig

Забелязах с просто око, че в основата на всички модули стои един основополагащ модул (символ) - в различните култури го наричат с различни наименования - осморка ( 8 ), знак на безкрайността, келтски сплит, тибетски енергиен пръстен...
Този символ е в основата на всяка работа c eнергии и 'изплита' всички енергийни системи в телата на всички живи организми.
И т.к. енергията тече на вълни, символа се получава при пресичането на двете основни силови полета - на Земята и Космоса.
Ето в тези модули най-ясно се забелязва въпросният символ:
http://s09.radikal.ru/i182/1005/97/66e911930e57.jpg
http://s002.radikal.ru/i200/1005/04/eff3052255a7.jpg

Тук е обяснено повече:
http://www.youtube.com/watch?v=GDvB9Kg_vsA

# 535
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета!
Споделям 2 неща от днешната си поща. Първо, 10 съвета за незабавно щастие - нищо ново, но ми беше приятно да ги прочета точно сега.

Don't wait to make a big change in the quality of your life.  Eight of these
ten little ways to happiness can be done in less than five minutes.
1. Smile. Raise the corners of your mouth.  Soon your smile will become genuine.  The smile that begins as an effort and a pretense quickly grows to become genuine, and given time, a habit of happiness.  In the words of Zen master Thich Nhat Hanh, "Sometimes your joy is the source of your smile,
but sometimes your smile can be the source of your joy."
2. Breathe deeply and slowly.  Focus your entire attention on each in-breath
and out-breath.  Imagine drawing new clean energy in through the top of your head on each in-breath, and expelling old stale energy out the soles of your
feet on each out-breath.
3. Take a quiet walk by yourself.  Focus on each step and on your breathing.
As stray thoughts enter your mind, thank each one, and quickly release the thought and return to a focus on your breathing and your steps.
4. Count your blessings. Make a gratitude list.  You have thousands of reasons to be thankful.  Be thankful for those who serve you.  Make a list of those you depend upon.  Everyone has many people who help along the way.  Don't forget those who grow and deliver your food, keep your electricity and telephone running, provide emergency medical care, and protect the safety of your community and your nation.
5. Forgive someone for something right now.  Release the resentment and anger.  This practice is for you to become happier.  Telling the other person
that you forgive them is completely optional, and is merely a bonus.
6. Stretch your body.  Do yoga, do qigong, or just stand and stretch.  As a simple stretch, stand and hold your arms out to your sides forming a cross. Gently bend each hand back at the wrist until the fingers point straight
upward. Twist each hand and arm in a wringing motion as if you were operating
a screwdriver.
7. Turn on happy music and dance.  Don't stop 'til you're tired.  Dance with someone or dance all by yourself.  Choose music that makes you want to
move and keep moving such as Latin Fitness Dance music.
8. Spend some time with a furry friend. If you don't have your own, borrow
a cat or dog to love today.
9. Be of service.  Find someone who has worse troubles than you and do something nice for them today.
10. Have a conversation with God (or whatever you call your Higher Power).  Approach the conversation with an attitude of gratitude rather than neediness.
Jonathan Lockwood Huie writes the popular Daily Inspiration - Daily Quote free email and inspiring www.DreamThisDay.com website featuring famous inspirational quotes and Jonathan's articles such as "7 Secrets of Happy Couples." He is co-author of Simply An Inspired Life: Consciously Choosing Unbounded Happiness in Good Times and Bad and the www.SimplyAnInspiredLife.com community.
** Today is your day to dance lightly with life. It really is. - Jonathan Lockwood Huie **

И едно бързо ритуалче за прогонване на физическа и емоционална болка, което качих тук:
http://delfinavonu.blogspot.com/2010/07/rose-ariadnes-simple-honeysuckle.html
Ще ги преведа, ако искате.

Лек и усмихнат ден на всички Hug

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 11:46 от Делфина фон Ю.

# 536
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Моля те, Делф, преведи Hug Hug Hug. Котките поназнайват английски, но малко  Embarassed

# 537
  • Мнения: 21
Здравейте момичета newsm51
Изпращам ви един чудесен откъс от книгата на Кристофър Хансард  „Тибетското изкуство на спокойствието”

Призив за разбиране на парите: скъпоценният камък

За постигане на най-добър резултат повтаряйте го в едно и също време всеки ден в тринадесетдневен период.Оитайте се да го отправяте сутрин , възможно най-рано, най-ефективен е при изгрев слънце.Това е съвсем обикновен призив и единственото, което е нужно,е да изречете думите по-долу, а когато завършите-плеснете силно с ръце бавно 13 пъти, за да стабилизирате енергията , която сте създали.В Бьон традицията 13 се смята за много щастливо число, това е и числото на материалното изобилие в тези древни учения.

Поднасям уважение и почит
на всички живи същества,
защото те са родени
от огромно изобилие
и ще се върнат при него.
Отдавам силния си ум,за да бъде благословен и пречистен
от ранната светлина на изгряващото слънце,
чийто омайни лъчи носят чистота и сътворяват всичко.
Светлината на слънцето на новия ден протича през мен,
огън от злато ,сребро и всички ценни неща,
чието сияние разрушава финансовите пречки!
Донеси ми сега през целия ден
съкровища, богатства, пари
и мъдростта да ги използвам разумно.
Защото дълбоко в живите създания живее скъпоценният
Камък на живота.
Безкраен, вечен, чист и изобилен,
животът е вездесъщо творение.
Благоденствието идва при мен,
вградено в цялото ми същество
от първите лъчи на слънцето.
Всяка бедност изчезва от мен,
прогонена от великата топлина на слънцето,
и никога не ще се върне.
Аз ще донеса постигане на всички добри неща,
на душата ,тялото и ежедневния ум,
в домовете и сърцата на всички ,които срещна,
защото те ще споделят добрият ми късмет.
Парите идват при мен
и остават до края на дните ми...
Стойността им ме зове, носи ми прозрения,
далновидност,търпение и спестовност.
Сърцето ми вече е спокойно,
ведро и смирено се прекланя пред
цялото изобилие,
което живее във всички неща.

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 17:50 от Intella

# 538
  • София
  • Мнения: 158
Момичета нова съм в тази тема и се извиявам,че така нахлувам,но имам проблем.Моля ви дайте някаква техника с която да подобря самочувствието си.Имах много тежки моменти и явно не мога да си стъпя на краката все още.От прекалено ниското самочувствие започнах много да се изчервявам дори когато говоря с приятелка:(.Първо не обръщах толкова внимание,но сега се притиснявам много,само за това мисля.Незнам как да не се изчервявам,преди изобщо не съм била такава.Ще ви бъда много благодарна,ако ме посъветвате нещо Hug

# 539
  • Мнения: 2 984
Lindor_84, така както описваш проблема ми се струва че е многопластов натрупан с години и едва ли прости техники от вида на утвържденията биха помогнали много. Една много ефективна техника за твоя случай е EFT или на български ТЕС (техника на емоционалната свобода). Погледни на първа страница има линк към книгата и доста видео. Наистина е много проста за прилагане и дава резултат почти незабавно. Обърни внимание на решаването на многопластовите проблеми описани подробно към края на книгата, ако при теб не даде бързи резултати. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт