Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 007
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Добрич
  • Мнения: 5 427

... Имали сме толкова много прераждания, че да обхванем всички е мисия невъзможна  Simple Smile

Напълно съм съгласна с теб.   bouquet

Идеята на автора е да върне човека до конкретния момент, в който започва началото на неговия проблем. Това е задачата, която поставя пред "пациента". Така за един сеанс могат да се проследят няколко прераждания, които са свързани с конкретна "трудна" ситуация в сегашния живот. Мисля при следващото посещение на лекуващия ме хомеопат, да го попитам може ли да ме насочил към специалист, който би могъл да ми помогне с регресия.


...
Вела,за регресията наистина не знам много ,но мисля  всеки може да си спомни предходните реинкарнации чрез медитация.

Определено е така, само, че според мен е по-лесно, ако има кой да те води по време на припомнянето. А иначе и аз си мисля да се опитам самостоятелно - да видя какво ще постигна. Само дето няма как да остана сама, за да пробвам - с щерката сме все заедно. Ще чакам отпуската...

mijjjka, raliko, благодаря ви за включването.  Hug

# 466
  • Мнения: 105
ВелаРегресията се извършва под контрол в състояние на хипноза-поне така съм чела.И не е удачно /дори под формата на медитация/ да си сама,трябва някой да те води,може да има неочаквани последствия и ако не е наистина много наложително е по-добре да не се прави.В смисъл,да не е единствено от любопитство,а да има наистина някаква  изключително важна причина.Не е случайно,че раждайки се  всичко се изтрива  от нашата памет.Това може много да  ти попречи в последствие.

# 467
  • Мнения: 10 652
raliko, абсолютно подкрепям поста ти!  Peace

# 468
  • Мнения: 620
Вела , добрите магове могат да влязат и да видят от кой живот ти идва проблема. Доста е трудоемко да се влиза в такава материя и много енергоемко за обикновен човек. Дори да влезеш ще видиш неща, дето може да не са ти приятни и да те шокират още повече. raliko е много точна.
Наскоро гледах нещо интересно по този повод и искам да го споделя с Вас. Човек с ужасни болки в областта на стомаха се лекува години наред и нищо, мъки, хапове и болници, а болката става още по и по силна. Отива при магьосник и той за няколко минути вижда, че това е от минал живот. Момчето било на фронта там  го убиват със кама в областта на стомаха, но убийството е бавно и мъчително. Специалиста го вижда това е ускорява "картината" като по този начин се ускорява тогавашната смърт и болките изчезват.
Заинтересувах се из магическите форуми, имаме ли право да режем , наставяме и изобщо бъркаме в картините на живота на хората с цел да се помогне. Повечето мнения са положителни , но аз още се чудя. Вие как мислите? Някой казват, че след като имаш такъв достъп то значи си го заслужил, защото не всеки има достъп до това инфо, други пък са на мнение, че може да се "поправя" картината, но без да се сменя целия пейзаж. Тоест можеш да забързаш, да забавиш, но без да орязваш пейзажа. От години ме вълнуват тези теми и зная, че резултатите са перфектни за лечение на тежки недиагностицируеми от медицината заболявания.

# 469
  • Мнения: 21
БЛАГОДАРЯ на всички вас, момичета  Hug

# 470
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
... Човек с ужасни болки в областта на стомаха се лекува години наред и нищо, мъки, хапове и болници, а болката става още по и по силна. Отива при магьосник и той за няколко минути вижда, че това е от минал живот. Момчето било на фронта там  го убиват със кама в областта на стомаха, но убийството е бавно и мъчително. Специалиста го вижда това е ускорява "картината" като по този начин се ускорява тогавашната смърт и болките изчезват.
Заинтересувах се из магическите форуми, имаме ли право да режем , наставяме и изобщо бъркаме в картините на живота на хората с цел да се помогне. Повечето мнения са положителни , но аз още се чудя. Вие как мислите? Някой казват, че след като имаш такъв достъп то значи си го заслужил, защото не всеки има достъп до това инфо, други пък са на мнение, че може да се "поправя" картината, но без да се сменя целия пейзаж. Тоест можеш да забързаш, да забавиш, но без да орязваш пейзажа. От години ме вълнуват тези теми и зная, че резултатите са перфектни за лечение на тежки недиагностицируеми от медицината заболявания.


humanis, книгите, които споменах са пълни точно с такива примери. С помощта на регресията авторът лекува много и най-различни нелечими заболявания, Дава яснота и върху междуличностните отношения. Примерите са толкова много, че не се сещам кой точно да спомена. Именно затова толкова ме впечатлиха двете книги. Всъщност първата книга е свързана със сеансите само на една пациентка, а във втората книга са изброени и други случаи.

Цитат
Терапията с минали съществувания е особено ефектив¬на при мускулно-скелетни болки, главоболия, които не се влияят от медикаменти; алергии, астма и предизвикани от стрес увреждания на имунната система като язви и артри¬ти. Описани са случаи, когато допринася и за разнасяне на ракови образувания. Много мои пациенти са преста¬нали да взимат болкоуспокояващи лекарства, след като са опитали метода на регресивната терапия. Това разкри¬ва дълбоките пластове, където се корени връзката между емоциите и физическия дискомфорт, чиито първопричини могат да бъдат в минали съществувания.

Ето заглавията на някои от главите във втората книга:

Цитат
ЗАТОРМОЗЕНИТЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ МОГАТ ДА СЕ ЛЕКУВАТ

ЛЕКУВАНЕ НА СКРИТОТО В НАС ДЕТЕ И НА ОСКЪРБЕНОТО ДЕТЕ

ПРЕКАЛЕНАТА ПЪЛНОТА И ЛЕКАРСТВЕНАТА ЗЛОУПОТРЕБА СА ЛЕЧИМИ

ЛЕКУВАНЕ НА СКРЪБТА



# 471
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте отново от мен, вълшебници  Hug . Относно регресията, правила съм такава, но с човек,който ме водеше. Аз бях в полусънно състояние, не виждах картини- но усещах  странни неща ( емоция някаква). Ако на някой му е интересно мога да разкажа по- подробно. Спокойна вечер и много позитивна и щастлива седмица   bouquet

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 10:28 от gold laydi

# 472
  • Мнения: 13 512
Здравейте отново от мен, вълшебници  Hug . Относно реинкарнацията, правила съм такава, но с човек,който ме водеше. Аз бях в полусънно състояние, не виждах картини- но усещах  странни неща ( емоция някаква). Ако на някой му е интересно мога да разкажа по- подробно. Спокойна вечер и много позитивна и щастлива седмица   bouquet
искаш да кажеш "регресия", а не "реинкарнация".

# 473
  • Мнения: 836
http://deepakchopra.com/2010/06/eight-actions-for-the-gulf-and-beyond/

ако някой прояви интерес  Peace

усмихната седмица!   bouquet

# 474
  • Мнения: 105
Вела , добрите магове могат да влязат и да видят от кой живот ти идва проблема. Доста е трудоемко да се влиза в такава материя и много енергоемко за обикновен човек. Дори да влезеш ще видиш неща, дето може да не са ти приятни и да те шокират още повече. raliko е много точна.
Наскоро гледах нещо интересно по този повод и искам да го споделя с Вас. Човек с ужасни болки в областта на стомаха се лекува години наред и нищо, мъки, хапове и болници, а болката става още по и по силна. Отива при магьосник и той за няколко минути вижда, че това е от минал живот. Момчето било на фронта там  го убиват със кама в областта на стомаха, но убийството е бавно и мъчително. Специалиста го вижда това е ускорява "картината" като по този начин се ускорява тогавашната смърт и болките изчезват.
Заинтересувах се из магическите форуми, имаме ли право да режем , наставяме и изобщо бъркаме в картините на живота на хората с цел да се помогне. Повечето мнения са положителни , но аз още се чудя. Вие как мислите? Някой казват, че след като имаш такъв достъп то значи си го заслужил, защото не всеки има достъп до това инфо, други пък са на мнение, че може да се "поправя" картината, но без да се сменя целия пейзаж. Тоест можеш да забързаш, да забавиш, но без да орязваш пейзажа. От години ме вълнуват тези теми и зная, че резултатите са перфектни за лечение на тежки недиагностицируеми от медицината заболявания.

Лично аз съм на мнение,че няма нищо празно във Вселената и ако се намесваме,рискуваме  много-винаги едно идва за сметка на нещо друго.Не е добре  да се режат и поправят "картини" -това може да има невероятни последици,да се обърка целия план,по който веднъж сме избрали да тръгнем.Промяната идва във съзнанието и по-скоро се внушава такава промяна-реално  не е възможно и не е редно да се намесва,който и да е колкото и силен маг да е.Това би имало последствия не само върху човека,експерементиращ тези промени,така и върху магът,който нарушава Вселенските закони.“

Ето един цитат:
Що се отнася до Реинкарнацията – тъй като вече е установено от науката, че енергията не се създава и не се разрушава, но само променя своите форми, и благодарение на това, че човешките същества са енергийни системи, може да направим извод, че реинкарнацията е просто начин на проявяване на неунищожимостта на енергията. Тъй като физическото тяло притежава способност да старее и умира, то неговата вътрешна енергия, поддържаща го през живота, променя формата си, за да продължи нататък”. Всеки, който се интересува от идеята за реинкарнацията, може да изследва материалите, оставени от Едгар Кейси, известни като най-достоверни по дадената тема.
Съществува Вселенски Закон, наречен Закон на Еволюцията и Възраждането. Той гласи, че човечеството се движи чрез постепенен процес на развитие, протичащ със строга неотменимост на повтарящо се изменение на формите, с все по-нарастваща ефективност и в подходящото време се възнася на върха на духовното великолепие, разпознавайки Източника и своята истинска принадлежност към Него. Този Закон е известен също като Закон на Периодичността.”
Цитатът е по книгата “Видението на Рамала”
Повече тук:http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=643

И малък поздрав от мен:




Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 08:34 от raliko

# 475
  • Мнения: 105
Ето и нещо на което попаднах ,незнам дали е давано  тук.

Декларация на самоуважението   

Аз съм си аз!
В целия свят няма друг човек, който да е точно като мен. Има хора, при които някои части на тялото или страни на характера са еднакви или подобни на моите, но като цяло никой не прилича напълно на мен. Ето защо всичко, което правя, е уникално и неповторимо мое, защото аз самата избирам какво да бъде то!

Притежавам всичко, свързано с мен самата:
~ моето тяло, заедно с всичко, което то прави:
~ умът ми, включително моите мисли и идеи;
~ очите ми и образите, които те виждат;
~ чувствата ми, каквито и да са те - гняв, радост, огорчение, любов, разочарование, въодушевление;
~ устата ми и всички думи, които тя изрича - вежливи, нежни и груби, правилни или неуместни;
~ гласът ми - силен или тих, като шепот;
~ всичките ми действия, насочени към другите или към мен самата...

Владея фантазиите, мечтите, надеждите и страховете си!
Владея триумфа и успехите, неуспехите и грешките си. Тъй като владея всичко, което съм, аз мога да опозная най-истинската си същност. По този начин мога да обичам себе си и да установя приятелски отношения с всяка част от мен. Тогава ще стане възможно всичко в мен да заработи за моите собствени интереси...

Зная, че има някои неща у мен, които ме озадачават.
Както и други, които не познавам. Но докато съм приятелка със себе си, аз смело мога да търся решения на загадките и нови пътища, за да опознавам себе си. Както и да изглеждам и както и да звучат думите ми, каквото и да кажа и направя, каквото и да помисля и да почувствам в даден момент, това съм си Аз! Това е истината и тя показва,
къде съм в този миг от времето...

Когато по-късно погледна назад,
за да преценя как съм изглеждала или как са звучали думите ми, какво съм казала или направила и какво съм помислила или почувствала, може да се окаже, че някои части от мен не са действали по подходящ начин. Мога да отхвърля онова, което е несполучливо, и да измисля нещо ново на негово място, както и да запазя друго, което се е оказало подходящо...

Виждам, чувам, усещам, мисля, говоря и действам разумно!
Имам необходимите инструменти, за да оцелея, да общувам с другите хора, да върша полезни неща, да внасям благоразумие и порядък в света на хората и в нещата извън мен. Аз притежавам себе си и следователно, мога да управлявам живота си!

Аз съм си Aз и се чувствам много добре!

~ . ~ . ~

Вирджиния Сетайър
ДЕКЛАРАЦИЯ НА САМОУВАЖЕНИЕТО

# 476
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте отново от мен, вълшебници  Hug . Относно реинкарнацията, правила съм такава, но с човек,който ме водеше. Аз бях в полусънно състояние, не виждах картини- но усещах  странни неща ( емоция някаква). Ако на някой му е интересно мога да разкажа по- подробно. Спокойна вечер и много позитивна и щастлива седмица   bouquet
искаш да кажеш "регресия", а не "реинкарнация".
Да,Благодаря. Поправих се  Blush

# 477
  • Мнения: 620
Вела, бях се зарекла повече книжки да не си купувам ноооооо ще ги потърся. Благодаря  Hug Много е ценно да осъзнаеш разни неща. Аз писах в темата за Рейки но и тук да се похваля, че отказах цигарите с Рейки и съм нов човек Simple Smile Всъщност реших да си увелича светлината но то дойде като страничен ефект Crazy за което БЛАГО-ДАРЯ

# 478
  • Мнения: 439
Вела,и аз благодаря!  bouquet
свалих ги и двете книги,а "Вестителите" вече ги преполових от обяд насам,въпреки,че съм на работа! Embarassed Crazy
Благодаря за всичко,което пишете и споделяте момичета!
Two Hearts  Nature Sun With Face

# 479
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
humanis, bella_, радвам се, че съм ви заинтригувала. Като ги прочетете пишете, може и на лични, защото темата наистина ме интересува.

bella, много лесно се четат и не затормозяват с терминология.

Последната глава от втората книга е ТЕХНИКИТЕ НА РЕГРЕСИЯТА.

Ще ми бъде интересно какво мислите за тяхното самостоятелно приложение, както съветва авторът.

Общи условия

Активация на акаунт