Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 006
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Делфина фон Ю., чудесно кътче  Heart Eyes
Мижжка,  txtloves Благо-Даря   bouquet /сънувам те 2 нощи подред  newsm78/
mimina,Миринда фон Щирлиц,Котьо Тръмп,*Мила*   smile3501 за споделеното
valen_tina, изпращам ти любов Two Hearts Two Hearts Two Hearts, мир на праха му Flowers Rose
tanju6,

# 376
  • Шумен
  • Мнения: 156
Много се радвам, че така радушно ме приемате  newsm51 newsm51
Валентина , съжалявам за баща ти  Hug Hug

# 377
  • Мнения: 258
Завзех ефира, но ми се прииска да споделя някои свои наблюдения, изводи…и по-универсални обобщения от различни автори, някои съм пробвала, други пробвам в момента, а някои не ми пасват на мен, но може да са от полза за някого от вас. Повечето от нещата са ви познати, първоизточника е от нашата любима първа страница.
Отнасяйте се грижовно към парите си, те харесват това, прененбрежителното отношение ги отблъсква. Не носете намачкани банкноти по джобовете, не ги подхвърляйте разпилени. Паричките обичат красиви портмонета, отредени само за тях и кредитни/дебитни карти. Добавете в портмонето си един – два символа, които привличат пари – вързана тройка китайски монетки, камъче цитрин, символа Руна от Кристалите на Крион или друг по ваш избор, който най-силно асоциирате с тях, но не го тъпчете с всевъзможни символи и знаци, получава се обратен ефект, не дръжте касови бележки и разписки от платени сметки в него. Правете системно ритуалчета за привличане на пари - вече любими и не спирайте да пробвате нови. Привличайте пари ежедневно, за да създадете регулярен финансов поток, а не епизодични постъпления.
Притегляйте пари и когато финансовото ви състояние е стабилно и дори много добро, особено тогава системно го правете – по-лесно и по-ефективно е. Една година се уча да привличам парички ежедневно, повечето сме склонни да го правим едва когато закъсаме. Не наричайте пари за „черни” дни, спестявайте пари за обучението на децата, за ново жилище, екскурзии в чужбина и за всевъзможни инвестиции в бъдещето, колкото и далече да е то, така, когато ви се наложи да бръкнете в тях, по каквато и да е причина, ще е временно и после тази празнота в сумата бързо ще се запълни. Някои автори съветват да не давате пари на заем. Аз имам друго мнение – случва ми се и да давам и да взeмам. Винаги си връщайте дълговете в срок, все едно заетите пари са замествали вашите, докато те са били на мисия. Когато давате пари на заем го приемайте по същия начин, ако обаче нещо ви трепне и интуицията ви сигнализира, че този човек може да се окаже некоректен към вас, с чиста съвест откажете заема. Ако сте решили да започнете някакво начинание, но нямате собствен капитал и го правите с кредит, поне отделете малка сума спечелени лично от вас пари, колкото и да е символична, заредете я с много любов и я използвайте за закупуването на дребни, символично обвързани с новата ви дейност консумативи или услуги – визитки на новата фирма, или нов телефонен номер или… каквото ви трепне отвътре. Например вече и в БГ откриването на фирма струва 1Евро. Заредето го, омагьосайте го, направете го най-безценното 1Евро на света и лично го внесете. Адвокатския хонорар за откриването на фирмата или стоката, с която ще търгувате пак можете да ги платите с парите от кредита. Но вашето ново начинание започва с привлечено от вас, супер вълшебно 1Евро. Започването на нов бизнес с кредит ви създава НЕГАТИВНА МОТИВАЦИЯ, вие не работите за осъществяването на нов проспериращ бизнес, а работите да си връщате кредита. Толкова е просто – инвестирате вълшебното си евро в новия си проспериращ бизнес, който вече е стартирал – ето ви ПОЗИТИВНА МОТИВАЦИЯ, а кредита е само един от многото потенциални инструменти за неговото по-динамично развитие в началото. Не стискайте парите – те обичат движението – изпращайте ги с радост, когато ги харчите за сметки и покупки и винаги им казвайте, че ги посрещате с радост отново при вас.
Винцето ми разказа една притча преди време, която ми помогна да схвана нещо съществено от механизма на движението на парите. Ще ви я преразкажа накратко по същество,  дано и тя да се включи. Винце   Hug Heart Eyes    Представете си, че парите са ваши гости и са дошли у вас на купон. Прекарвате си чудесно нощта, обаче сутринта вие си заключвате гостите и не ги пускате да си ходят, залоствате вратите и прозорците, ама това е временно, те все ще намерят място, от където да избягат. А сега си представете, че са ви на гости, прекарвате си чудесно, на сутринта ги изпращате с радост, а те разказват на всичките си приятели-парички, че вие сте добър домакин и у вас стават прекрасни партита и следващия път взимат и приятелите си у вас на гости, а и партитата зачестяват и на всички ви е гот заедно. Светна ли ви?!?  newsm44
Прахосването на пари не е признак на благополучие, а на неуважение, бъдете приятно практични и това ще бъде забелязано от Вселената, тя е Самото Изобилие, но безразсъдното пилеене на ресурси от всякакъв вид рано или късно се заплаща…
Години наред безпаричието беше моя най-голям Враг, инвестирала съм колосална енергия в битката с безпаричието, направо се борих като борец-сумо или пехливанин – на две и на три работи едновременно съм работила, с години без отпуска - все нямаше преборване. Преди време се събудих и проумях, че така не става …  Не си пилейте енергията в обречена битка с безпаричието! Концентрирайте си енергията в привличане на парички – по-приятно, по-резултатно и по-, по-, по-. Доходите ми не са много по-големи от миналата година, но животът ми е много по-изобилен. Безпаричието или хроничният им недостиг не е Враг, а последствие, резултат… Промених си мисленето, действията, отношението – променя се Следствието. И вие имате огромна заслуга за това. Благодаря ви!  newsm51

# 378
  • Мнения: 10 651
Мижжка,  txtloves Благо-Даря   bouquet /сънувам те 2 нощи подред  newsm78/

Едва ли е случайно  Grinning
Имаш ЛС  Wink

mimina, безценен пост! Съгласна съм с всяка една дума, написана от теб и още по-важното е, че всичко това наистина работи! Hug
 

# 379
  • Мнения: 172
mimina, наистина страхотен пост! Благодаря ти!

Аз да ви питам за силния период. Всеки ден ли се пишат желанията или ги мислиш през целия период и в края му сядаш и ги написваш?  newsm78

# 380
  • Мнения: 3 118
valen_tina, прегръщам те силно!
Мир на праха на татко ти! Напълно те разбирам.
Когато моя баща почина, за пръв път почувствах тотална безпомощност.
Но тогава виждах нещата предимно от моята гледна точка.
А те стават щастливи и свободни там някъде....
Пък ти имаш твоите две малки съкровища  Simple Smile дечурлигата са един безкраен извор на невинност и веселие. С тяхна помощ дните минават по-лежерно и с времето наистина болката избледнява.
Пожелавам ти много сила и подкрепа!  Praynig



mimina, благодаря за мотивиращия пост Hug

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 10:20 от Пит

# 381
  • Мнения: 36
Здравейте отново от мен. Чета ви от близо година, научих много неща, продължавам да чета и да се уча от вас   bouquet
Проблема е че от известно време съм отнесена и живея като в транс. Действам механично, умът ми е някъде другаде  Embarassed Като обсебена съм от вашата тема и докопам ли се до компа и отварям вашата тема. Лошото е че работя в офис на компютър и познайте какво правя цял ден  Mr. Green Започнах да допускам грешки в работата си. Когато искам да предприема нещо сякаш нещо ме унася и забравям какво съм планирала за деня.... Много е неприятно. Днес дори не си чух алармата за събуждане и закъснях с 1 час за работа, което никога не се е случвало.
Моля ви най-горещо за някаква техника за събуждане, за енергия през целия ден... знам ли. Не ми харесва това състояние, а не знам как да го променя.
 Heart Eyes

# 382
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
От вчера публикувам...
Валентина, най- искрените ми съболезнования  Praynig
Мимина, страхотно обобщение.

# 383
  • Мнения: 591
mimina,много хубаво обобщение на основните принципи за привличане на парите.

# 384
  • Мнения: 39
искам да споделя с вас нещо, което прочетох току-що и много ми хареса, а именно: "Твърде много от нас не изживяваме мечтите си,
защото вместо това изживяваме страховете си." Les Brown  Има голяма доза истина и пожелавам на всички да изживяват само мечтите си  Hug

# 385
  • Мнения: 620
tanju6bouquet за РД,  виж от първа страничка, ако вече не си за 12 дни след Р.Д
лени , много е ценно за мен споделеното ти за 12 дни след РД Hug Heart Eyes много интересно, аз го открих в деня на моя рд и [ми дойде като един страхотен подърък.
mimina , много е точно всичко написано, бих добавила, че за всичко в живота е валидно. Всичко е динамика и в динамиката е живота, задържи ли се стават пакости Peace Учителя Петър Дънов пише, че ако започнем да трупаме ще си довлечем най-малкото диабет. Ако заболееш, раздай всичко и веднага ще се излекуваш. За по несериозни болести той препоръчва 10 яки мъже да се нахранят доБре и си излекуван, но за сериозни повече неща. Скоро бях на Извора на доброто в Мърчаево, където ПЕТЪР Дънов е бил приютен от обикновен селянин Темелко в къщата си и там в двора във военно време той открива извора. Мястото е много силно, но исках да споделя с вас за къщата. Къщата в която е пребивавал Учителя е запазена като музей. Собственика никъде не е обявил, че става дума за музей и не взима пари да посреща последователите на Учителя. Този човек отделя от личното си време и не получава нищо от никъде. Да но той си има мисия и тази мисия осмисля живота му. Тази среща с внука на Темелко така ме повдигна, че не мога да го сравня с никакви луксове и средства. Говорихме за това, защо не се рекламира, защо не получава средства, той ми каза, че не е нужно..... Heart Eyes свят човек, като дядо си. Представете си какво сърце трябва да имаш за да приютиш един П. Дънов, смятан по това време за враг на държавата и в учебниците по психиатрия има диагноза дъновизъм ooooh!  #2gunfire разбира се това го има до днес .....
Дънов ми е пример, как един човек може да материализира всичко, а е казал, че по-беден на Земята от него няма. Казвал  е тук аз съм последен и след мен няма, имал е само една цигулка....

# 386
  • Шумен
  • Мнения: 156
humanis   bouquet прочетох линкчетата/ бях подготвена предварително/и практикувам вече  Heart Eyes -  вярвям, че ще има ефект  Peace
Момичета , утре нали е 23.06 и смятам да се възползвам от тази възможност http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455899.msg13536782#msg13536782 . Някой , който има опит би ли споделил, моля 

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 20:30 от tanju6

# 387
  • Мнения: 40
mimina,  благодаря за прекрасния пост bouquet ! Напомни ми къде отново съм започнала да греша Simple Smile

smile-smiley, вероятно имаш нужда от почивка и време за "подреждане на мислите". Ако имаш възможност вземи си отпуск за 1 или 2 дни, които да отделиш само за себе си, да релаксираш, да четеш форума на спокойствие Simple Smile, дори и да се наспиш спокойно. Просто нека това време е само твое и прави всичко което искаш, без да спазваш никакви предварителни планове. Може би тогава ще разбереш повече неща за себе си и ще успокоиш съзнанието си. А след това ще си по-съсредоточена в работата си, но и ще създаваш реалността си по-добре от преди... (което включва повече удоволствия, повече работа, повече усмивки, повече пари, повече купони, повече приятели и т.н. повече )  Heart Eyes

# 388
  • Мнения: 2 937
mimina, благодаря за поста. Бих желал само да доуточня нещо много важно според мен преди всички да се втурнат да правят всевъзможни ритуали за повече пари. Това може да стане самоцел и да изгубим дори смисъла им. Дори и от посочените по-горе ритуали някой да получи в действителност непредвидени пари то едва ли това би могло да замести изобилието (в частност включващо пари), което би могъл всеки от нас да има в живота си. Не случайно всички автори говорят за изобилие, а не за пари. Когато сме готови да ги получим те сами идват в изобилие като част от изобилието. Затова според мен най-важното е да променим себе си и своето отношение към всичко заобикалящо ни за да се чувстваме в хармония със себе си и околните, накратко за да се почувстваме добре, което е предпоставка да сме щастливи. Няма път към щастието - щастието е пътят, изберете го за вас сега! Чак тогава когато се чувстваме перманентно добре бихме имали вдъхновение за всичко, включително да вършим работата си с удоволствие и вдъхновение и да се радваме на постигнатото което ще се увеличава всеки ден. Никаква борба за това и за нищо друго освен ако не искаме да ни се дават нови и нови бойни полета, където да се борим на воля.
Не че не съм писал преди години чекове на изобилието по новолуние и не че не е имало финансов резултат от тях. Но в действителност никога и не е имало и липса на пари в живота ми поради това че винаги съм ги привличал чрез работата ми вършена с много любов и вдъхновение без никакво очакване за възвръщаемост в пари. Така доказах на себе си че и в България и извън нея природните закони са еднакви - получаваш каквото си дал(рано или по-късно). Затова и народната поговорка за където е текло пак ще тече ми се струва доста мъдра. Този който е променил себе си и се е научил да привлича изобилие в живота си го е направил трайно израствайки. Затова и всичко което си постигнала (mimina) е по-скоро резултат на собственото ти израстване и осъзнаване на собствения ти потенциал, който започваш да развиваш все повече, а не толкова ритуалите които си правила. И закономерно резултата не закъснява. Искрено се надявам да послужиш за вдъхновение на много хора.

# 389
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
yahoo
Peace

Цитат
Чак тогава когато се чувстваме перманентно добре бихме имали вдъхновение за всичко, включително да вършим работата си с удоволствие и вдъхновение и да се радваме на постигнатото което ще се увеличава всеки ден. Никаква борба за това и за нищо друго освен ако не искаме да ни се дават нови и нови бойни полета, където да се борим на воля.

Споделям поста ти  Hug
пожелаваш си силно и го пускаш ..... никаква борба
 , но не трябва да живеем със "старите ограничения" това също е от значение за реализацията на това което искаме  Wink

Съдейки по себе си и моя "опит" постепенно с времето спрях да правя ритуалчета или пък да пиша утвърждения , е случва се но вече като чели е по-рядко ,забелязала съм че ги правя тези неща само когато позагубвам вяра  Simple Smile и те страшно ми помагат  Hug




Всяко нещо, което искаш да притежаваш, в крайна сметка те завладява. И по ирония, щом се освободиш от него, започваш да го получаваш  в по-големи количества.
Wink




Хубав ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт