Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 066
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 512
Какво да разкажа повече за Еньовден. Много рано сутринта ставаме, когато слънцето все още не е изгряло. Избираме си някоя прелестна полянка с билки и горски цветя и си вземеме от всяка по стръкче. Според народните вярвания се счита рано сутрин на Еньовден,че всяка билка или цвете са лечебни. Цветята после си ги суша и ги аранжирам , а билките вдигам за чайчета на децата. Всеки си носи по един чисто нов бял чаршаф, с който обираме роса, после се суши на сянка. Когато започне изгрева на слънцето, всичко се прибира в плътни торби, за да не проникнат слънчевите лъчи. Тогава посрещаме слънцето, медитираме, правим слънчевия поздрав познат от йогата. Междувременно, който има желание през цялото време ходи бос или ляга в росната трева за здраве.
Аз също живея в  град. Предитози ден се организираме и събираме. Ходили сме на Рупите, Триград, Белинташ, в горите на Балчик, край Ямбол... Simple Smile
А тази година? Wink

# 346
  • Мнения: 620
не зная дали е коментирано но ето

Ангелина Могилевская, част от екипа на филма Тайната, идва у нас

София - 25 юни, 18 ч., зала Eurocinema, бул. Ал. Стамболийски 17
Пловдив – 2 юли, 18 ч. Capital City Center (до бетонния мост между сточна и централна гара) ул. Екзарх Йосиф 18
Варна - 9 юли, 18 ч. в конферентна зала на хотел АКВА - ул. Девня 12

Всички искаме животът да се промени, другите да се променят, но нищо в нашия свят няма да стане по-различно, докато не бъдем готови да променим себе си. Често се вкопчваме в навици и убеждения, които вече не са ни полезни.

Готова съм да се разделя със старите негативни убеждения. Те са само мисли, които запречват пътя ми. Новите ми мисли са позитивни и носещи удовлетворение.

Животът винаги ни е казвал ДА, дори когато сме действали негативно. Сега, когато осъзнаваме този жизнен закон, можем да изберем да творим за себе си позитивно бъдеще.

Животът отразява всяка моя мисъл. Когато се грижа мислите ми да бъдат позитивни, животът ми носи само хубави преживявания!

Дълбоко в мен има бездънен кладенец от любов.

Сега позволявам на тази любов да достигне повърхността. Тя изпълва ума ми, съзнанието ми и цялото ми същество, излъчва се навън във всички посоки и се завръща при мен в по-големи размери. Колкото повече любов използвам и дарявам, толкова повече имам и мога да дам.

ЗАПАСИТЕ СА БЕЗГРАНИЧНИ!

ЛУИЗ ХЕЙ

Ви

# 347
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ПРЕДСТАВИ СИ


"Смелостта да си представим нещата по друг начин е нашият най-голям източник на сила."

Даниъл Дж. Бурстин


Казва ни се да мечтаем за невъзможното, но кой всъщност определя кое е то? Когато гледаш огромния самолет , мислиш ли, че е възможно той да полети? А нима до скоро хората са вярвали, че можем да стигнем до Луната? Какви са твоите несподелини мечти, за какво си фантазираш? Напиши ги на лист и отдели време да ги развиеш една по една. Ако никога не се представяш какво може да се случи , то наистина няма да се случи.

Когато си представиш какъв би могъл да бъде животът ти , несъзнателно подготвяш промяната и нещата започват да стават едно по едно.Когато някой откривател си представя своите идеи, светът се променя.Днес използваме толкова много неща , които възприемаме за даденост и за които огромна част от хората дори не са си помисляли, че е възможно да съществуват.Представи си един пещерен човек, дошъл тук с машина на времето, на когото обясняваш какво представлява тоалетната чиния или микровълновата печка.

Не ограничавай въображението на децата си , не ги обезкуражавай, не им обяснявай че трябва да спрат да си фантазират и да се върнат в реалността.Реалност е това , което сме си предтавяли, че е възможно да бъде. Твоят живот и твоите постижения могат да бъдат само това , което създало твоето въображение в представата си за живота ти.


Послание :

Затвори очи и поне десетина минути днес се заслушай наистина в представите си .Джон Ленън го е казал много добре.



Из "Балсам за душата" Д-р Бърни С. Сийгъл



  bouquet

# 348
  • Мнения: 730
Предлагам другата година още в началото на юни да си изберем някое хубаво местенце и да се организираме, за да сме заедно на празника  Simple Smile, и който има възможност да дойде.

# 349
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
За тези, които създават богатство в живота си - няколко клипчета (извинения, че клиповете са на руски и английски - засега не намирам на български...)

на руски: http://www.youtube.com/watch?v=eO8_cUwNcq8&feature=channel
на руски и английски от "Тайната"  http://www.youtube.com/watch?v=MirRcc6ZPIM

и един интересен мини-трейнинг от Юлия Свияш за парите - тя говори за основен постулат "Колкото пари в главата - толкова и в портмонето."

Преди да изгледате видеото, ми се иска да разкажа за теста, който тя предлага - защото като го гледах, не успях да направя напълно безпристрастно втората част - така че, направете го първо, тогава го изгледайте.

Вземете лист хартия, разделете го на две и в лявата част напишете 5 радости или удоволствия, които сте изпитали за последната седмица.

В дясната част на листа напишете отново 5 радости и удоволствия - този път, които сте планирали или смятате да изпитате през следващите няколко дни или седмица

Сега изгледайте видеото:

http://www.youtube.com/watch?v=fSwYkBwHxhA&feature=related

# 350
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
За тези, които не са успели да разберат последния клип на Юлия Свияш - давам обяснения - моля, не го четете, преди да изгледате клипа, ако поне мъничко разбирате руски. Wink

След като сте написали в двете графи удоволствията и радостите, които сте изпитали в последната седмица (отляво) и тези, които планирате да изпитате през следващата седмица, направете следното:


- отбележете със знака на долара $ онези, които са свързани с харчене на пари или придобиване на пари (но в скоро време - т.е. не в перспектива, а сега)

- пребройте колко удоволствия със знак долар имате и колко - без - направете съотношение като дроб - в числителя - удоволствията със знак долар, в знаменателя - тези без знак долар.

Резултатът показва доколко радостта и усещането за удоволствие при вас са свързани с парите.  Ако повечето ви удоволствия са без знак долар, значи, със или без пари - ще живеете горе-долу еднакво радостно и с еднакво удоволствие, т.е. парите нямат голямо значение за вас подсъзнателно, значи вътрешно не сте мотивирани да създавате повече паричен поток в живота си.

Гледайте и за крайности - ако, например, няма нито едно удоволствие, свързано с пари - или обратното - ако всички са свързани с пари, това пък означава, че без парите светът ви няма ценност и радост, че за вас само парите са от значение... Тук тя казва - не всичко е пари  Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 515
 Hug Благодаря Мила беше ми много интересно и полезно, при мен с еоткроиха само 2 $-доларчета- ще помисля по въпроса  Thinking

# 352
  • Мнения: 258
Благодаря за теста, моя резултат е седем доларчета/три без доларчета  Mr. Green
Най-интересното е, че ако бях правила този тест преди година, резултатът щеше да е горе-долу същия, обаче наобратно Wink

# 353
  • Мнения: 275
И  при мен доларчетата са само 2, при това в "миналите" радости. Малко ме стресна резултата.

Мила, много благодаря за клипчетата  Hug

# 354
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Просто трябва да знаем какво искаме, от какво имаме нужда т.е. да имаме цели  Wink към които да се стремим и съответно да постигаме  Hug


"Когато има цел,няма провал !"









# 355
  • Мнения: 605
Мила,харесаха ми клипчетата. HugПри мен мен  са 6$ или 7$(едното е колебливо).Доволна съм от резултата си.Искам да ти благодаря и за метода"Седона",който научих от теб и ми помага много.    bouquet и за хубавите ти постове   bouquet чета ги с удоволствие.

# 356
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мила,харесаха ми клипчетата. HugПри мен мен  са 6$ или 7$(едното е колебливо).Доволна съм от резултата си.Искам да ти благодаря и за метода"Седона",който научих от теб и ми помага много.    bouquet и за хубавите ти постове   bouquet чета ги с удоволствие.
И аз ти благодаря - на тебе и на всички, които ми благодариха по този или друг повод. Моите доларчета в този тест бяха 4, ама май резултатът ми не е съвсем обективен... Което ме накара да се замисля дали харча пари с удоволствие, дали предвкусвам радостно предстоящия шопинг... Май... не... newsm78 Струва си да се замисля над това, наистина. Защото от доста време съм констатирала - средства имам(е) достатъчно, за да не броим стотинки и да не се притесняваме, но си стоим на същото ниво. Т.е. не мога да нарека материалното ни състояние "изобилие", макар че знам, че много хора биха ме нарекли безсрамна егоистка за тези думи (ако ги чуят  Wink ) По-скоро го определям с думата "достатъчност". За всичко, което предприемем, някакси намираме пари, но пък и не предприемаме много големи неща със замах - във финансово отношение... Много ме накара да се размисля това клипче - за отношението си към парите - макар че уж мисля отдавна.

По този случай днес си купих една лятна рокля, само защото ми хареса. Влязох случайно в един магазин, защото видях намаление, а си търся някакви по-дълги шорти, че ми трябва нещо евтино за еднократна употреба. Магазинът не беше точно от евтините... Предстои ни почивка през август, идея нямам дали там ще е толкова топло, че да облека тази рокля, но много ми хареса десена (нежно розово с дребни цветя) и материята. Като я облякох, с една малка забележчица ми стоеше добре... пофръцках се пред огледалото в пробната, дори потанцувах с музиката, която беше пусната в магазина - и реших, че ще си я купя. Донякъде - и заради резултатите от теста. Доставих си удоволствие да си купя нещо само защото съм го харесала. Обикновено така купувам козметика - ама е време, ако искам резултати, да почна да мисля постепенно по-наедро.  Laughing Радвам се, че и други са се замислили.

Мимина, може ли да те питам, ако не е прекалено лично - на какво отдаваш промяната в резултата при тебе - в сравнение с преди година?

# 357
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Money ЕДИН ПАРИЧНО-РИТУАЛЕН САЙТ

*Мила*   bouquet

Искам да ти благодаря и за метода"Седона",който научих от теб и ми помага много.    bouquet
 newsm78 newsm78 newsm78 Какъв е този метод?

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 02:54 от lenny_pld

# 358
  • Мнения: 10 685
Лени, ето какво намерих в Шамбала форумите:

Методът Седона

  bouquet

# 359
  • Мнения: 258
Лично е, но с вас искам да споделя, защото темата ни има пряко отношение към промяната в резултата. Hug
Около година активно "изследвам" движението на енергията на парите, и всички вие ми съдействате за това, с инфото и споделянето  bouquet Hug Heart Eyes, разбира се имам и други източници, но при вас е най-забавно, особено когато някой сподели конкретен свой резултат. Повечето книги са американски и отразяват една друга финансова среда и по-различно движение на финансовия поток, в БГ предизвикателствата са по-... Mr. Green Като повечето хора около 40г. възраст са ме "програмирали" с неправилно отношение към парите, ама някак си хем го съзнавах, хем не можех да изляза от "програмата" до скоро. Веднъж една много близка приятелка ми изпрати материал, който започваше така: Парите са невинни!!! Все едно блесна светкавица, и аз прозрях... сто пъти съм и благодарила, използвам случая да и благодаря пак Heart Eyes, защото след това прозрение, чорапа на оскъдицата в мисленето започна да се разплита сам.
Преди, като си харесам нещо, което не мога да си позволя, бързах да се откажа от него Sad Сега като си харесам нещо, което искам и чувствам, че е моето, се настройвам
на Привличане - с ритуалчета, утвърждения и каквото още ми дойде наум - в повечето случаи получавам резултат, появяват се непредвидени пари, или възможност да си заработя нещото, или форма на бартер, а дори ми се е случвало да ми го подарят.  За други неща знам, че е въпрос на време или пък имам някакви колебания дали точно това искам… Важно е да сме сигурни в желанията си! И е важно да сме информирани за желанията си – какво имам впредвид – една приятелка ме покани на гости в друга държава, в началото ми изглеждаше тотално невъзможно и веднага се „отказах”, това беше миналата зима. Като си беше в БГ наскоро поговорихме с нея, обясни ми какви пари приблизително са ми нужни, какви документи, нарисува ми картинка на моето пребиваване там и пътуването ми стана съвсем реалистично, закопнях за него Sunglasses Сега знам, че е само въпрос на време, а и тя е супер вдъхновяващ пример как само и се получават нещата…
Много е индивидуално, но още едно важно нещо, което установих – не запълвайте мястото на нещото, което желаете с компромисни заместители, с тях ще си останете, без значение дали то е материално или от друг характер.
Енергията на парите е като всяка друга, могат да бъдат изучени нейните характеристики… но всеки си има свой начин за овладяване и проявление.
Резултата ми от теста мноооогоооо ме зарадва  Grinning
Изобилие и Благоденствие за всички ни!!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт