Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 007
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 105
darena  Rolling Eyes Не мисля,че е нещо истинско,виж,ако сами си ги правим мисля,че ще има много по-голям ефект.Понеже всеки притежава енергийно поле и ако приемем ,че персонално трябва да се настройват картите-няма нищо по-разумно от това всеки сам да ги прави за себе си и да ги зарежда енергийно.Това е като с визитките - в момента ,в който си направих визитки  и ги заредих енергийно - и бизнеса ми започна да се развива с бързи темпове. Peace

# 256
  • Мнения: 14
аз писах преди няколко дни за техники за пари. Ккакто винаги бях посрещната меко казано на нож. Не занм защо се получава така. Явно си има обяснение. Благодаря Ви обаче че подехте темата зда привличане на пари. и мен ме интересува и то много. и аз мисля, че парите не вредят никому, те са за това да се харчат, да имаме по- добър начин на живот- да служат за обучение, за добро- да помагаме на хора изпаднали в крайна нужда, за удоволствия. Искам да ги имам именно и за това да ги ползвам- та аз самата имам нужда от всичко това. Ше се радмам да пишете за добри техники дори и на лични. БЛАГО- ДАРЯ! Живота е прекрасен, но трябват и пари! 

# 257
  • Мнения: 14
Не мога да проумея защо ме нападате или пренебрегвате! Аз съм една от Вас! И се опитвам да бъда полезна както на себе си така и на всички около себе си! Бчъдете ми керектив в това което искам и правя! БЛАГОДАРЯ ВИ! От все сърце съм благодарна, че Ви има. Чета Ви от доста време и се радвам на личните успехи на всяка една. БЛАГО- ДАРЯ ВИ за пореден път, но не и за последен! 

# 258
  • Мнения: 515
mimimomo никой не те напада или пренебрегва миличка. Hug Казахме ти само, че на първа страница са всички изплзвани от нас техники за привличане на пари.. Няма смисъл да се повтаряме по 100 пъти.Всичко е изпробвано от нас и има ефект  Peace Имай впредвид обаче, че положителната нагласа и мислене помагат най-много. Всеки избира техниката, която най много му допада и най- силно усеща.. Дори едно зарядно в портмоне има ефект  Peace Бъди положително натсроена и усмихната. Прочети внимателно всички техники на първа страница, харесай си няколко от тях и ги направи. Ето утре е новолуние, чудесен старт на ново начинание-направи картата на желанията например  Peace

# 259
  • Мнения: 100
Здравейте!   bouquet
 
darena, мисля че може да имат ефект. Александър Свияш пише за нещо подобно:

Вече казахме, че ако човек е здрав, ще  излъчва хармоничен звук, ако е болен - дисхармоничен.
Значи ако по някакъв начин принудително превърнем дисхармоничните трептения в хармонични, болният орган по неволя ще започне да оздравява.
Именно на този принцип работи уредът, наречен „матричен апликатор за резонансна корекция АШК.Е8". Той представлява пластинка от прозрачна самозалепваща се лента, върху която с помощта на специално вещество е нанесен сложен мотив. Мотивът предс¬тавлява многократно повтарящи се и наложени един върху друг застъпващи се кръгове (фрактална компози¬ция).
Тези пластинки се лепят директно върху тялото на човека върху определени точки по схемата, посочена в инструкцията за ползване на устройството (в този случай не се използват акупунктурните точки). Те мо¬гат да се лепят директно върху болното място и имат явен обезболяващ ефект. Но как се получава това? В действителност апликаторът усилва едни трептения и затихва други - подобно на Камертона, който в усло¬вия на силен шум задължително увеличава звука, на който е настроен.
Апликаторът е измислен по такъв начин, че усилва трептенето, отговарящо на здравия организъм, и заглушава трептенето, предизвикано от заболяване. Той се използва при лечението на много заболявания -неврологични, стомашно-чревни, сърдечносъдови и мно¬го други.


Макар, че има разлика. Аз разбирам, че тук става дума за изображение върху картата(не съм сигурна), а NRG картите са преминали квантово-енергийно зареждане. Двата вида действат на един и същ принцип, зареждат правилните вибрации. Не знам дали действат NRG картите, но като прочетох за тях се сетих какво бях чела в книгата на Свияш. Отделен е въпроса дали наистина ще получиш заредена карта, за това мисля, че raliko е права, по-добре да си правим сами.  bouquet

# 260
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
mimimomo, никой не е против теб (няма и мотиви за това). Тук често се отговаря, че всичко е на първа страница, когато някой задава често обсъждани въпроси. Не е лично към теб. Изобщо, когато ти се струва, че "всички са против теб", се постарай да приемеш, че си самовнушаваш. Така ще избегнеш излишни негативни емоции и ще употребиш времето в което ще анализираш "Защо" и "Как" някой е против теб, за нещо по-полезно.

Тези дни бях замесена в много грозен скандал, в който една жена си науми, че някой я е пренебрегнал и направи такива сцени, че ме е срам дори да си помисля, че присъствах. Фантазията й се развихри до там, че се изкара причаквана и преследвана от хора, които дори не знаят за съществуването й, заплашваше с полиция и съд и какво ли не още в този стил. При това всеки, който се опита да каже нещо, за да я успокои и да й обясни ситуацията, биваше набеден, че е против нея и й мисли злото... Много грозна история. От една страна й се ядосах, защото развали едно хубаво нещо, от друга - ми е жал за нея, защото очевидно не само в този случай я тресе параноя. Не искам и да си помисля какъв кошмарен живот живее, подозирайки всеки за враг и следейки кой с какво се кани да я нарани....

Знам, че този случай е някаква крайност, но всички понякога сме склонни да си внушаваме неща, които нямат нищо общо с реалността, особено когато си наумим, че другите имат някакви лоши намерения към нас (пък те дори не си и помислят за нас). Аз не съм пробвала техники за пари (освен това със зарядното и портмонето) и не бих могла да ти отговоря, но ти пожелавам успех!  Hug Heart Eyes  bouquet
 

# 261
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Портфейлът и Луната

На всяко пълнолуние (денят преди него, кулминацията - това, което в лунния календар е пълнолуние и следващия го ден)изнасяйте съвсем празен отворен портфейл на прозореца (желателно е в него да попада лунна светлина). Портфейлът трябва да бъде същият, в който носите пари ежедневно .
В тритe нощи на новолунието действайте обратно - поставяйте на прозореца портфейл с пари. И това е всичко Peace   


Паричен душ

По пълнолуние съберете от дома си всички дребни монети. След вземането на душ, старателно се "полейте" с дъжд от тези монети. Работи най-вече за получаване на еднократни суми, от които имате спешна нужда.
Впрочем неколкократно увеличава и постоянният доход, ако се прави редовно.
Действа даже и на децата - известен е случай на "изплакване" на дете, което на следващия ден намерило на улицата 500 доларова купюра.


Попълнете  чека на изобилието



 Варианти за попълване (изберете най-оптималния за себе си, или попълнете 2 чека)

1 вариант

- не пишете дата на чека
- не пишете определена сума
- Pay – напишете «изплатени изцяло»
- In the order of – напишете име, презиме, фамилия
- Signed – подпишете  «Законът за  изобилието»

2 вариант

- напишете датата на попълването на чека
- напишете определена сума (започнете с малки суми - можем да си позволим толкова пари, колкото сме готови да приемем).
-  Pay – напишите «изплатени изцяло», може също да напишете за какво
- с In the order of – напишете име, презиме, фамилия
-  Signed – подпишете  «Законът за  изобилието»

Попълнете го на Новолуние, сложете га на безопасно место и … забравете за това.
Останалото оставете на Вселената - тя сама ще намери начините  Peace





# 262
  • Мнения: 113
Добро утро!
lenny_pld  Hug
Весели и успешни почивни дни на всички! newsm51

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Извинявам се за въпроса, но не успях да открия какво се прави с листа на който записваме 25-те желания? За десетте дни след това ми стана ясно, но за листа с желанията не разбрах. Моля и предварително благодаря   bouquet

# 264
  • Мнения: 2 910
Не спирам да ви чета всеки ден, тази тема повдига духа ми и се зареждам с вашите успехи и съм страшно благодарна за това, че ви има Hug

След малко като легне цялото домочадие, за да не се налага да обяснявам и да ме вземат за малко хахо Laughing ще си зареда и аз протмонето със зарядното Simple Smile

Опитвам се да си и измисля утвърждение, за да започна след малко и техниката за 21. Искам да се отнася за новата ми работа, която на този етап движа от вкъщи, но се чудя как точно да го формулирам. Дали утвърждение като "Постигам отлични резултати в новата си работа" звучи добре или трябва да конкретизирам точно работата, за да има ефект? Дайте мнение, моля Praynig

И честито Новолуние  bouquet

# 265
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Лени, ти си извор на ритуали. Да те чета е невероятно удоволствие за мен. Благославям те от сърце!  newsm76 newsm76 newsm76

# 266
  • Мнения: 100
Е момичета да ви се похваля с първия си успех с паричките!

Като mamka mimka, вчера си тананиках цял ден "Парички намирам, парички събирам..." и днес получих парички от роднини за подарък на детето. Не са голяма сума, но са неочаквани и все пак си е успех, и то само след един ден.   bouquet


Успешен ден!

# 267
  • Мнения: 591
Лени,чудесни ритуали както винаги  Hug  bouquet
Момичета, много успехи през новолунието

# 268
  • Мнения: 1 652
НАБЪРЗО МАКАР И С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ.- какво може да пожелаете на новолунието в близнаци
Според Жан Спилър -  БЛИЗНАЦИ  управляват логиката, включваща схващане на становища, интелигентност, бързи резултати, сръчност, остроумие, разнообразия  се пишат пожелания за подсилLаKе на тEзи неща, както и близнаци управляна комуникацията- писането,говоренето, обучението в ефективно слушане, хармония на ума, разбиране на различ, а освен това близнаци управлява и УЧЕНЕТО- ФАКТИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ, ОФИЦИАЛНО ОБУЧЕНИЕ И ПЕЧАТНИ ПРОЗВЕДЕНИЯ.
управлява сэщо интернет и любопитството.

освен това близнаци управляват-движението- пътувания, автомобили, пренасяне, неизчерпаема енергия
близнаци управляват и прекалените умствени процеси- прекалено любопитство словесни измами повърхностност, нервност, нерешителност
 по отношение на здравето - управлява- ръце, китки, рамене, сенна хрема, нервна система.

успех на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 269
  • Мнения: 14
Благодаря, Лени! Благо- Даря Ви момичета за съветите! Днес в книжарницата ме привлче една книгта- промени живота си си за 7 дни на Пол Маккена. Купих си я и япочнах да я чета- има и диск към нея с техники. Ще пиша след като я прочета и изслушам диска- надявам се да има и резултати!

Общи условия

Активация на акаунт