Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 064
  • 746
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 565

Desss, страшно ми хареса това!  Laughing Сложила съм си го на Фейсбука за да могат всичките ми приятели да го видят.   bouquet

Мила, благодаря ти за тази полезна информация!  Hug 

# 166
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И още нещо от този блог:

Цитат
Бъди благодарен


Бъди благодарен, че нямаш винаги това, което си желал. Ако го имаше, към какво щеше да се стремиш тогава?

Бъди благодарен когато не знаеш нещо, защото ти се дава възможност да го научиш.

Бъди благодарен за трудните времена. През това време ти израстваш.

Бъди благодарен за ограниченията, защото те ти дават възможност за усъвършенстване.

Бъди благодарен за всяко ново предизвикателство, защото то ще изгради силата ти и характера.

Бъди благодарен за всяка своя грешка. Те ще те научат на ценни уроци.

Бъди благодарен, когато си уморен и изтощен, защото това означава, че си постигнал промяна.

Лесно е да си благодарен за добрите неща. Живот изпълнен със задоволство се дава на тези, които са благодарни за неуспехите.

Благодарността може да превърне отрицателното в положително. Намери начин да бъдеш благодарен за проблемите, които имаш и те ще се превърнат в твои блага.

Неизвестен автор Simple Smile

# 167
  • Мнения: 275
Търсих и не го открих назад в темите. Ако вече е публикувано, моля да за извинение Simple Smile


Техника, предложена от Джак Канфийлд в Принципите на успеха:


Трябва да отделите поне половин час спокойствие.

След внимателно обмисляне на лист запишете:
1. Опишете две от своите уникални качества, напр. ентусиазъм и творчество.
2. Опишете един или два начина за изразяване на тези качества, които ви доставят удоволствие при контактите с околните, например подкрепа и вдъхновение /във връзка с примера за двете качества/
3. Приемете, че светът изведнъж е станал перфектен. Как изглежда той? Как хората контактуват помежду си? Какво чувство пораждат тези контакти? Напишете отговорите си като декларация, в сегашно време, като изреждаш всички неща, които според вас правят света перфектен. Не забравяйте, че перфектният свят е едно много интересно място, в което с удоволствие ще съществувате.
Пример: Всички свободно изразяват своите уникални способности. Всички работят в хармония. Всички демонстрират любов.
4. Комбинирайте горните три точки в едно общо изявление.
Пример: Моята цел и призвание е да използвам творческите си способности и ентусиазъм, за да подкрепям и вдъхновявам кората да демонстрират качествата си по един приятен и хармоничен начин.


Много, много дълго търсих призванието си - по-точно това, което да върша със страст. Едва сега усещам, че съм на прав път. Техниката помага!

# 168
  • Мнения: 7 201
Здравейте! Hug
Отдавна не съм писала и чела,но сега се записвам в новата разкошна тема на Лениbouquet
Изчетох я на един дъх!
Благо-Даря на всички за споделеното!
*Мила*,това за благодарността много ми хареса!При първа възможност ще се включа с нещо и аз. Peace

# 169
  • Мнения: 100
Здравейте, мили дами!
 
Приемате ли в отбора едно прохождащо бебе?! Simple Smile
Преди година взех да си надигам главата от пясъка, реших, че не може все унила, отчаяна и ревяща да живуркам. Проглеждам, животът е прекрасен и чак сега го забелязвам, трудно но се променям, ще постигна много успехи. Четох поредната книга, която "отвваря очите" тя ме наведе на мисли за подсъзнанието, чукнах в чичко гугъл и хоп на вашата темичка, бързо истеглих книгата, прочетох я и сега ето ме на ринга с молба да приемете и мен във вашата мила компания, да споделяме успехите. Сега чета от линковете на първа страница.

УСПЕХ

# 170
  • Мнения: 275
Здравей, ВОДА - ного хубав ник Simple Smile Вярвам, че ще намериш това, което търсиш - и в темата, и в себе си най-вече Simple Smile

# 171
  • Мнения: 439
Здравейте,
Транссърфинг за 78 дни на Зеланд я има от доста време в спиралата на български! Peace Hug
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=%C7

Йо,изпращам любов и светлина...всичко ще е наред ще видиш! Flowers Four Leaf Clover

# 172
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Спорна седмица на всички! Предстои и новолуние по моя календар, така че е време да помислим за желанията си...

Йо,  Hug  Hug  Hug

# 173
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375

Понеже съм на вълна желания, копирах това от следния линк: (Извинявайте, ако е твърде рано!)  Heart Eyes


~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~

Луната в Близнаци - елемент Въздух

Емоционално състояние и поведение: бърза смяна на настроенията, емоциите са повърхностни, увеличава се контактността, бързината на реакцията и скоростта на мисленето. Поведението се активизира, може да се наблюдава суета и подвижност, желание да се заемете с няколко неща наведнъж, а също стремеж да се движите повече и да общувате с хората

Препоръчва се: интелектуална работа, търсене, натрупване и обработка на информация, кратки пътувания, командировки, а също написване и изпращане на кореспонденция, телефонни разговори, преговори. Може да се сключват краткосрочни сделки, да се купуват книги, вестници, списания, а също всякакви дреболии, които няма да се използват продължително време. Полезно е да се правят физически упражнения за гъвкавост на раменете, ръцете, особено на чист въздух.

Не се препоръчва: хирургична намеса в областта на раменете, ръцете, китките, белите дробове, бронхите. Избягвайте задушните, замърсени помещения. Трайните капиталовложения, началото на продължителни дела, покупката на недвижими имоти и мебели е по-добре да отложите за друг период.

~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~

Лени, ако имаш възможност да ни копираш от твоята книжка, ще сме много благодарни  Blush Heart Eyes  bouquet

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте  Hug
х-х-х правилно ли съм разбрала новолуние на 12.06.2010 от 14:15 ч.

# 175
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Да, това имам предвид. Днес се събудих с мисълта, че е време да започна да си обмислям желанията. Затова споделих и с вас  Hug

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 76
х-х-х БАГОДАРЯ  Hug   bouquet и аз започвам да мисля, но трябва да се върна назад за да прочета как точно се правеше ритуала

# 177
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте, феи.
Прекрасен ден, нали!!!

Включвам се с въпрос, който много ме дерзае. Пишете всеки месец за новолуния, желания и т.н. и аз всеки месец се отчайвам все повече и повече.....нямам какво да напиша на листчето, всичко, което писах миналата година се сбъдна...........само едно остана, най- съкровеното, най- мечтаното, всеки ден утвърждавам, постоянно визуализирам, обаче не става и не става, а друго не искам, имам си всичко (до голяма степен благодарение на вас   bouquet и още по- голяма степен на Вселената   bouquet ) Къде бъркам?
Ако ми се сбъдне това желание ще бъда мнооооооого щастлива, но вече 4г само си мечтая.................

# 178
  • София
  • Мнения: 1 724
Qnitza, да повторя писаното много пъти: понякога Вселената има по-добри планове за теб, от твоите, а тя, както знаем,подрежда нещата по-добре от нас - или не е дошъл  моментът за това изпълнение, или има по-добро решение за теб...
 Май обаче  мога да те поучавам, защото отмоите желания само половината са изпълнени. newsm78

# 179
  • Мнения: 2 983
Ако ми се сбъдне това желание ще бъда мнооооооого щастлива

Човек винаги е способен да привлече в живота си това което желае, въпрос на силно желание, конкретни действия и време е всичко. Според мен в горната ти мисъл е една от причините. Човек или се чувства щастлив и живее щастливо по всяко време независимо от обстоятелствата и привлича още неща които да допълват щастието му или си самоблокира максимума поставяйки условия. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт