Автоимунен тиреоидит на Хашимото (13)

  • 94 675
  • 764
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 377
Момичета, много ви благодаря за отговорите!   bouquet
Катти м, добре дошла!  Hug И аз съм от скоро тук и имам почти всички симптоми, които ти си изброила. Надявам се скоро да се похвалим с добри новини и проблемите ни да са само временни!

# 646
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, извинете ме за глупавия въпрос, но може ли някоя от вас да ми каже, дали са и слагали прегнан за по-бързото пукване на яйцеклетката? Всъщност не мога да си спомня дали беше прегнан или прегнил  newsm78. Каква е разликата между двете и мога ли аз да си я купя от аптеката и да ми я сложат, понеже овулацията ми се пада в ден, в който лекарката не работи в кабинета, а на другите нямам доверие. Благодаря ви.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Прегнил се казва лекарството и е точно за таймиране на овулацията.По принцип се слага при определена големина на доминантния фоликул,т.е лекарката ще ти каже кога да я сложиш след като те прегледа с вагинален ехограф,а някои лекари искат и изследване на определени хормони.Прегнил има вече,но предполагам,че не във всички аптеки.Успех!

# 648
  • Мнения: 4
Благодаря ти Zok, значи все пак трябва да отида при някой гинеколог, а не знам къде. Затова исках сама да го купя и  да ми го сложат. Вече изгубих всякакво търпение.  Надявам се този месец вече теста да е положителен, пък макар и без инжекция.

# 649
  • Мнения: 148
бонбонки, не мисля, че на своя глава е разумно да си слагаш прегнил. най-добре се консултирай с гинеколог. по принцип се ползва прегнил, когато овулацията е проследена и таймирана (чрез прегнил) за да се извърши инсеминация. Ако не се прави инсеминация не виждам защо ще ти бият прегнил. аз в момента си проследявам овулацията с ехографски прегледи - и в зависимост от големиата на фоликула, доки ми казва, кога ще бъде (ориентировачно) овулацията.

# 650
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
бонбонки, извинявай, но на колко години си? И с кЪв акЪл?
Понякога се изумявам, честно! Уж с големи проблеми, уж тръшкане, а в същото време самоизписване и самоназначаване на н'ам к'во си... Аз за един витамин Ц при най-малкото съмнение, че нещо може да се обърка, звъня на док да питам "може ли?". Нищо лично, просто си размишлявам....

# 651
  • Мнения: 187
Здравейте, милички!  newsm51
Отдавна не съм писала и не съм се появявала тук  Embarassed
Но попаднах по тв на предаване за щитовидната жлеза и споделям с вас
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=37915
ако вече не сте го видели, надявам се да е полезно за всички ни като информация Peace

# 652
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет и от мен. Нямаше ме почти цяла седмица, бях в командировка във Варна. Успях даже един път да отида на плаж и да се изкъпя в морето  Sunglasses

Не съм изчела всичко, само последните странички. Исках да споделя, че аз пия М2-ТОН, но не заради щитовидната жлеза. Тази хранителна добавка е по-скоро за подпомагане работата на яйчниците, регулиране на половите хормони, влияе също добре на яйчниковия резерв. Но трябва да се пие минимум 3 месеца, за да има някакъв резултат, все пак е на билкова основа и е нужно натрупване.

Бонбонки, безумно е сама да си назначаваш Прегнил. Слагането му без да си прегледана преди това с ехограф може да има сериозни последствия.

На всички пожелавам лека и успешна седмица Hug

# 653
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, идвам с хубава новина, копирана от юнската тема!
 


Днес, в 16,02ч. след леко раждане на бял свят се е появил сина на nikolovi - малкия Никола, с мерки  3150гр и 51 см. Бил много хубав и си имал малко косичка.

Нека малкият Никола да расте голям и здрав за радост на мама и татко! Честито!

# 654
  • Мнения: 3 046
Nikolovi, честито бебче! Нека расте здрав и щастлив! Бързо възстановяване, любов и сполука!

# 655
  • Мнения: 348
nikolovi,честито!Да ви е жив и здрав юнака!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравявам ви за избора на име!

# 656
  • София
  • Мнения: 10 698
ЕХААААААААААААААААААА,много се радвам, да ви е честито мъжлето  nikolovi Simple Smile да ви е жив и здрав и много палав Hug Flutter

# 657
  • Мнения: 104
Nikolovi Да ви е живо и здраво момчето, да сте много щастливи заедно и любовта винаги да е с вас! Hug
Бързо възстановяване на мама и мноого прекрасни моменти на цялото семейство   newsm32

# 658
  • София
  • Мнения: 2 481
nikolovi, честито!

# 659
  • Мнения: 775
Честита рожба, Nikolovi! Да сте живи и здрави Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт