Плетем задружно и през май, започнато - плети до край ...

  • 75 852
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 550
Мирелка, пробвай от видлон. Струва ми се подходящ за тази цел, а и Статекс имат голямо разнообразие от весели цветове. А и цените им са отлични.

# 721
  • Мнения: 9 895
http://www.marloscrochetcorner.com/bag%20cutting%20instructions.html така се нарязват торбичките и се свързват, след това плетеш на 1 кука.

# 722
  • Мнения: 17
отностно плетенето от найлонови торбички аз също съм плела лесно е и бързо става ,бавно е докато нарежеш и навържеш торбичките (по начина по който е показала тити) но пък си заслужава и стават много здрави чанти
http://ivanovibg.snimka.bg/hobby/pletivo.329981.10238773
http://ivanovibg.snimka.bg/hobby/pletivo.329981.10524362

# 723
  • Мнения: 0
Дидка - поздравления и от мен за болерото. Снимай го с нещо светло отдолу, за да го видим по-добре, а също и в гръб.
Мацата - красиво подаръче си направила на дъщеря си  Hug

# 724
  • Мнения: 149
Ще имаме ли нова темичка? newsm78
Аз вече понарязах торбички, но ще ми трябва още материал за "прежда". Отдавна имам идея да направя пазарски торби и това ми дойде като блестяща идея newsm10

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 17:12 от temenuga2

# 725
  • Мнения: 217
Стейси ; Тити благодаря ви много момичета!!!! newsm51

Точно за този видлон бях писала по -рано ; пак ще ходя да го гледам че нямаше много интересни цветове.
А за торбичките направо така се навих че по-късно ще сядам да пробвам с няколко бройки да видим какво ще измайсторя. smile3506

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Хрумна ми едно заглавие за нова тема,ама да не е дългичко  newsm78
"На плажа ще сме първи кипри,с плетен бански,чанта и...още плетки!"
и още едно:
"Плетем,плетем на плажа,че дупето загар да хваща!"  Joy

# 727
  • Мнения: 149
Моето предложение за нова тема е Летни плетки за чаровни кокетки.

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 19:00 от temenuga2

# 728
  • Мнения: 283
Моето предложение за нова тема е Летни плетки за чаровни кокетки.

Mного ми харесва!!! Hug

# 729
  • Мнения: 293
И аз имам предложение за заглавие: От жегата не се страхуваме - за нови плетки пак бленуваме!

pamira, благодаря за предложението за преждата за чанти - Нов лен на Статекс   bouquet - миналия петък (21 май) направих поръчката онлайн - номера 2 и 3 . Понеделник (24 май) беше неработен ден, но в сряда получих покана за колет от пощата. Много съм доволна. Преждата вече е у мен и плета чанта в момента. Дано утре вали, че да я завърша. Според мен преждата е идеална за чанти!

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 19:29 от nela_66

# 730
  • Мнения: 149
Нелка, страхотно предложение newsm10! На мен римите не са ми силна страна...Хайде пускай новата тема, че аз до сега не съм пускала и нещо не се ориентирам Embarassed

# 731
# 732
  • Мнения: 4
Дидк@ Hug Hug

Цитат
СилвиЧ разпечата рекламни материали за Световния ден за плетенето на открито - 2010 и днес оставих по магазинчетата за прежди.Да използваме 13 юни да си направим Русенска плетаческа сбирка! knit

 Hug Hug  bouquet  bouquet

...
 За Пловдив среща? Или няма? Примерно 12-ти юни в 11, но това е примерно, колкото да предизвикам дискусия и да видя имали желаещи

веднага пиша във Фейсбук, съвсем примерно Joy

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 11:07 от dodofit

# 733
  • Мнения: 0
IPG ако искаш погледни и тези




Tezi sa mnogo hubavi, samo 4e kato ne im razbiram.

Общи условия

Активация на акаунт