Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 41

  • 52 296
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Ще отидат ли Мурат и Туба на наградите в Дубай (Октомври тази година)?

Опции:

  • Мнения: 0
    
 
           
Asi / Гордата Аси - ДФ 22:00ч.
         

 



Шепнат пред вълните думи омайни, те знаят всичките им тайни!
Времето за тях е спряло, даже слънцето се е засмяло!
С ръце не пипат се дори, телата си изпиват само със очи.
Той с поглед десет пъти я съблича, а после нежно я облича!
С очи горящи тя в душата му с памуче бърка, мамина Бурчин от там да изчовърка!
С усмивки милват се в игра любовна, вятърът разнася обичта им безусловна!





- Ти птичко, нежна моя, мила,
къде отлиташ сам-сама?!
В сърцето ми гнездо любовно свила,
не ме оставяй тъжен във нощта!!!

- В небето името ти ще изпиша
с най-ярките звезди!
Ликът ти с мойте люлякови мисли диша,
поглежда ме през лунните коси!!!
 
Автор: Evich74

Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...



Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна.
"Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ, от 17,30 часа.
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ, от 17.30 часа.



 Tuba Büyüküstün (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)
  Nur Sürer (Neriman)    Selma Ergeç (Defne)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  Tülay Günal (Süheyla)     Saygın Soysal (Aslan)     Cemal Hünal (Kerim)
   Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

 
 

серии с БГ аудио можете да изтеглите отlapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com, nitrobg

оригинални серии на турски език, може да свалите отvbox7.com

българският форум за сериала "Гордата Аси" ASI-BG.COM



линкове към саундтрака

интервюта и клипчета от Мишел



1 тема          6 тема          11 тема           16 тема           21 тема          26 тема            31 тема
2 тема          7 тема         12 тема          17 тема             22 тема          27 тема
3 тема           8 тема         13 тема         18 тема           23 тема          28 тема
4 тема           9 тема         14 тема           19 тема         24 тема            29 тема
5 тема           10 тема       15 тема           20 тема         25 тема            30 тема          33тема
34 тема 35 тема 36 тема 37 тема38 тема39 тема40 тема

Сериалът в оригинал е 71 серии, по Нова ТВ епизодите са с различно времетраене от турските и са 90 серии.



стихове

снимки backstage от филма


бисерите от филма в снимки

клип backstage от филма - епизод 70,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Демир,
клип backstage от филма - Демир и Нериман,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Керим,
клип backstage от филма - Аси

Новите роли на нашите любимци


 
  
                   Тема 'Любов и наказание'                                                                               Тема 'Запленяваща сърцето'                                                                                                                                          




Селма Ергеч
 
                         Трейлър - "Глас"- филм                                                               Трейлър - "Сърдечна болка"-сериал  

              

                 красавицата Туба                            чаровникът Мурат





Феновете на "Аси"
 
        1.Рина        
2.Муратуба
3.Евич
4.Дидока
5.Лин
6.Маги
7.Лабрекс
8.Наивница
9.Поли
10.Николета
11.Аси
12.Кати
13.Алис
14.Неземна
15.Мишенце
16.1001 фен
17.Силва
18.Бонобо
19.Краси
20.Господинова
21.Златина
22. Кайли
23.Каката
24.Зико
25.Катя
26.Римини
27.Венера



                                                                                      
                                              





Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 11:36 от Наивница

# 1
  • Мнения: 10 240
Наивница, благодаря за темичката! bouquet
Много ни е хубава! И богата! И най-важното - сплотена!

# 2
  • Мнения: 8
Много хубава темичка!!!  bouquet  bouquet
Гласувах за първото, защото мисля, че Туба със сигурност ще отиде, а и Мурат не би трябвало да отказва!! За това дали ще се държат странно, до сега винаги е изглеждало така, не вярвам изведнъж нещата да се променят в изненадваща за нас посока!!
Дали Мурат ще отиде с Б, според мен не би трябвало..... newsm78

# 3
  • Мнения: 0


За Наивница е този  прекрасен Букет,
в новата темичка и от мене" ПРИВЕТ!"

# 4
  • Мнения: 0
За анкетата хубавинко ще размисля,
първо ще се почеша дет не ме сърби,
после ще маркирам сякаш без да мисля,
както се ожени и Мурат за Бурчи!
 Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 0
Много бързо го измислих,бе! Joy
3-та опция ще бъде според мен,с препокриване на първа! Joy
Бурка е на всяка манджа меродия-няма начин да не иде,а пък и ако там е Туба-оооо по корем ще се влачи и пак ще е в Дубай!Туба милата няма да е сама като кукувица,а пък Мурат да се перчи,че някой го е взел/то с тази неговата....,май е по-добре сам да си е останал Joy/За това и тя ще е с някой под ръка за подкрепа-най-вероятно добрият стар приятел Сами!И както винаги ще се правят на непознати с Мурат!

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Наивница ,благодаря за темичката и анкетата.....
Гласувах с 2-ра опция,надявам се поне да се усмихват и да не се усеща напрежение между тях.Да,оптимист съм....но заслужваме да ги видим заедно поне докато получават статуетката,а защо не и да си разговарят на събитието.Ако пак мълчат като риби....вече няма да имам думи да изразя недоволството си....Вероятно е да са с Бурчин и Сами....

За Наивница



За всички момичета от темичката

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 15:32 от _magi_

# 7
  • Мнения: 22 867

За анкетата хубавинко ще размисля,
първо ще се почеша дет не ме сърби,
после ще маркирам сякаш без да мисля,
както се ожени и Мурат за Бурчи!
 Joy Joy Joy


И аз без да го мисля много, чукнах на две, щот много го искам. Не ме питайте дали го вярвам. newsm78



За Наивница за хубавата темичка!  bouquet

# 8
  • Мнения: 0





Всички мечтаем да ги виждаме така! Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 0





Мурат с фенка в хотел ли е или ресторант "ДЕФНЕ" Joy

# 10
  • Мнения: 0


Любов,любооов............ох!

# 11
  • Мнения: 0


Най-сладките мама,тате и детенце! Hug Hug Hug
За съжаление само на филм! Tired

# 12
  • Мнения: 0
Сега се сетих за още една опция в анкетата:Дотогава ще са женени и ще отидат тримата-Мурат и бременната Туба!Хайдеееее пак полетяхме из облаците!На никой не пречи ако помечтаем,нали мечтите били безплатни... Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 0
Тази последната мечта беше супер яка.... Hug Евич,от твоите уста в ..... уши

# 14
  • Мнения: 0
Eййй, намерих ви... Гласувах с 5-та опция в анкетата. Изхождам от настоящите поведение и взаимоотношения. Освен това, Туба ще отиде на награждаването според мен и защото е безспорна кралица. Мурат не е много в настроение към сегашния момент. Иска ми се, разбира се, да отидат и двамата, нооо ... според мен поне у единия от тях съществевя страх от срещата.

Общи условия

Активация на акаунт