Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 12

  • 31 497
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв подарък подготвя Мурат за Хасрет послучай своя рожден ден?

Опции:

  • Мнения: 10 240



ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN












Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В гланите роли: Туба Бюйюкюстюн, Джансел Елчин и Умут Курт
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси")
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси")


***

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на културите”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятелите му музиканти и той се хваща на бас,
че ще промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мъчейки се да направи от една красавица, живееща в краен квартал, изискана дама,
той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.



***

Туба Бюйюкюстюн (Хасрет) Джансел Елчин (Мурат)Умут Курт (Джихан)[/font]

Юнал Силвер (Бурхан) Гюнай Караджаоолу (Гюлназ)Айда Аксел (Несрин)

Илхан Шешен (Етхем)Онур Сайлак (Левент)Туна Орхан (Бекир)

Надир Саръбаджак (Кобра) Арзу Гамзе Килинч (Саиме)Ясемин Чонка (Накие)
Айше Шуле Билгич (Беррин)




***








Тема 1

Тема 2

Тема 3

Тема 4

Тема 5

Тема 6

Тема 7

Тема 8

Тема 9

Тема 10

Тема 11

***




   

   

   










txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves


# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ЖЕЛАЯ ВИ ПРИЯТНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ В НЕЯ!
   smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521


# 2
  • София
  • Мнения: 5 334
Първааааааааа! Hug Hug Hug
Най-сетне!
Ринче, обичам те, миличка, бравос!  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 28
Запис, запис, запиииис  newsm44

# 4
  • София
  • Мнения: 1
Благодаря, Ринка! Благодаря, че ви има и че сме заедно, момичета! Заедно с нашите крал и кралица!

# 5
  • Мнения: 2
И аз се записвам. Peace Рина, благодаря за темата. Hug Уси, съгласна съм, че Хасрет изревнува от Берин преди време. Всъщност то е нормално, когато си влюбен. Peace  Но, когато става въпрос за Селин съм на друго мнение.

# 6
  • Мнения: 10 240
Имаме си и анкета. Може да я допълним с други предположения!

# 7
  • Мнения: 2 152
Ринка, благодаря ти, че си тук с нас и се грижиш всичко да ни е на ред!

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 0
Хоп и аз съм тук. Почна серияла по АТV-то ша ли ни пуснат скоро подсказка, за нас дето тук така усърдно си мътим акълите кво ще става?

# 9
  • Мнения: 2 152
И аз се записвам. Peace Рина, благодаря за темата. Hug Уси, съгласна съм, че Хасрет изревнува от Берин преди време. Всъщност то е нормално, когато си влюбен. Peace  Но, когато става въпрос за Селин съм на друго мнение.
Лийче, възможно е да е така както казваш. Аз споделям мнението си въз основа на частични наблюдения. А образът на Хасрет ще продължат да го развиват предполагам в положителна посока. Тя се стреми да бъде достойна за безгрешния учител!

# 10
  • Мнения: 2 152
Благодаря, Ринка! Благодаря, че ви има и че сме заедно, момичета! Заедно с нашите крал и кралица!
Ей, добре че те има на този свят!  Hug
Забравихме, че сме поданици на кралството на

# 11
  • Мнения: 2
И аз се записвам. Peace Рина, благодаря за темата. Hug Уси, съгласна съм, че Хасрет изревнува от Берин преди време. Всъщност то е нормално, когато си влюбен. Peace  Но, когато става въпрос за Селин съм на друго мнение.
Лийче, възможно е да е така както казваш. Аз споделям мнението си въз основа на частични наблюдения. А образът на Хасрет ще продължат да го развиват предполагам в положителна посока. Тя се стреми да бъде достойна за безгрешния учител!
Определено ще се стреми. Край вече с магариите на Асрет. hahaha
Сега като видях опция Картината на цветарката, се замислих и за това. newsm78 Има логика и да е картината, но надали биха ни го показвали в трейлъра. Whistling

# 12
  • Мнения: 2 152
Хоп и аз съм тук. Почна серияла по АТV-то ша ли ни пуснат скоро подсказка, за нас дето тук така усърдно си мътим акълите кво ще става?

Доки, ние май много искаме! Ама си е редно днес още един, утре четвърти трейлър и в петък - ФИЛМА!

# 13
  • София
  • Мнения: 1
Аз предложих вчера да положим клетва за вярност към кралското семейство ТубаДжани:
Ще ги обсъждаме денем и нощем, кой кога може
Ще ги обичаме и защитаваме от врагове
Ще мразим и ще правим всичко по силите си да унищожим тези врагове, поне с думи
Ще чакаме с нетърпение всеки петък
Ще гледаме по няколко пъти всяка серия от сериала на живота им
Ще се обичаме заради тях

Заклехте ли се? Hug

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 0
Знам, че идеята по принцип е Хасрет да промени поведението си, начина на говорене, но на мен ми се ще да не губи чувството си за хумор. Зная, че ще я ошлайфат, но дано не променят това, всички които са се заели да я префасонират.

Общи условия

Активация на акаунт