Аси и Демир- Магията се повтаря-тема 40

  • 46 064
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
                                                    
 
           
Asi / Гордата Аси - ДФ 22:00ч.
         

 



Шепнат пред вълните думи омайни, те знаят всичките им тайни!
Времето за тях е спряло, даже слънцето се е засмяло!
С ръце не пипат се дори, телата си изпиват само със очи.
Той с поглед десет пъти я съблича, а после нежно я облича!
С очи горящи тя в душата му с памуче бърка, мамина Бурчин от там да изчовърка!
С усмивки милват се в игра любовна, вятърът разнася обичта им безусловна!





- Ти птичко, нежна моя, мила,
къде отлиташ сам-сама?!
В сърцето ми гнездо любовно свила,
не ме оставяй тъжен във нощта!!!

- В небето името ти ще изпиша
с най-ярките звезди!
Ликът ти с мойте люлякови мисли диша,
поглежда ме през лунните коси!!!
 
Автор: Evich74

Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...



Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна.
"Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ, от 17,30 часа.
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ, от 17.30 часа.



 Tuba Büyüküstün (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)
  Nur Sürer (Neriman)    Selma Ergeç (Defne)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  Tülay Günal (Süheyla)     Saygın Soysal (Aslan)     Cemal Hünal (Kerim)
   Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

 
 

серии с БГ аудио можете да изтеглите отlapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com, nitrobg

оригинални серии на турски език, може да свалите отvbox7.com

българският форум за сериала "Гордата Аси" ASI-BG.COM



линкове към саундтрака

интервюта и клипчета от Мишел



1 тема          6 тема          11 тема           16 тема           21 тема          26 тема            31 тема
2 тема          7 тема         12 тема          17 тема             22 тема          27 тема
3 тема           8 тема         13 тема         18 тема           23 тема          28 тема
4 тема           9 тема         14 тема           19 тема         24 тема            29 тема
5 тема           10 тема       15 тема           20 тема         25 тема            30 тема          33тема
34 тема 35 тема 36 тема 37 тема39 тема

Сериалът в оригинал е 71 серии, по Нова ТВ епизодите са с различно времетраене от турските и са 90 серии.



стихове

снимки backstage от филма


бисерите от филма в снимки

клип backstage от филма - епизод 70,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Демир,
клип backstage от филма - Демир и Нериман,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Керим,
клип backstage от филма - Аси

Новите роли на нашите любимци


 
  
                   Тема 'Любов и наказание'                                                                               Тема 'Запленяваща сърцето'                                                                                                                                          




Селма Ергеч
 
                         Трейлър - "Глас"- филм                                                               Трейлър - "Сърдечна болка"-сериал  

              

                 красавицата Туба                            чаровникът Мурат





Феновете на "Аси"
 
1.Рина2.Муратуба3.Евич4.Дидока5.Лин6.Маги7.Лабрекс8.Наивница9.Поли10.Николета11.Аси12.Кати13.Алис14.Неземна15.Мишенце16.1001 фен17.Силва18.Бонобо19.Краси20.Господинова21.Златина22. Кайли23.Каката24.Зико25.Катя26.Римини27.Венера



                                                                                      
                                              











Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 21:58 от _magi_

# 1
  • Мнения: 10 240
Хайде в новата тема! Hug Hug
Ново начало за "Аси"! Нова тема за нас! Peace Peace Peace

Маги, благодаря за темичката!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 73
 txtlovesМаги,Благодаря за новата тема!Магията се повтаря и никога няма да спре. Красавицата и Чаровника,винаги ще имат специално място в нашите сърца Ако е вярно,че любовтз ще спаси света, то нека и тази любов межди Аси и Демир да спаси Туба и Мурат от раздяла. Нека тяхните две сърца  да бият като едно.Много ми хареса една мисъл на Хорхе Букай,,,Аз живея моя живот и ти живееш твоя. Не съм на този свят,за да сбъдна очакванията ти,нито пък ти- за да сбъднеш моите.Ти си ти  и аз съм аз, и ако случайно ти и аз се срещнем,ще е прекрасно....,, Те се срещнаха и беше прекрасно. Нека тази магия , наречена ЛЮБОВ,да продължи. Иначе и двамата много ще загубят. txtloves

# 3
  • Мнения: 127
Много бавно върви моя часовник  newsm78

# 4
  • Мнения: 0
Списък на феновете:

1.Рина
2.Муратуба
3.Евич
4.Дидока
5.Лин
6.Маги
7.Лабрекс
8.Наивница
9.Поли
10.Николета
11.Аси
12.Кати
13.Алис
.....хайде който не се вижда в списъка да се добавя,че сега не мога да се сетя за всички

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 13:41 от _magi_

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 588
  bouquet Щом е за Аси и аз съм на линия - няма да мога да стоя много, но със сигурност ще коментирам.Това е сериал, който мога да гледам много пъти без да ми омръзне. Щастието е двойно - през цялата седмица ще се любуваме на Аси, а в петък - за феновете на новия сериал на Туба радостта  ще е двойна.

# 6
  • Мнения: 73
Не мислите ли,че  темата щеше да бъде   по -добре,ако се казваше,, Аси и Демир-магията продължава.,, Не ми се сърдиш Маги, но ми се искаеш заглавието да е по-дълго и лесно да се откроява от другите теми. Това е само мое мнение и без това Вие знаете най-добре какво да правите.   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • BG
  • Мнения: 4 456
Списък на феновете:

1.Рина
2.Муратуба
3.Евич
4.Дидока
5.Лин
6.Маги
7.Лабрекс
8.Наивница
9.Поли
10.Николета
11.Аси
12.Кати
13.Алис
14.Неземна

.....хайде който не се вижда в списъка да се добавя,че сега не мога да се сетя за всички

# 8
  • Мнения: 0
списък на феновете:

1.Рина
2.Муратуба
3.Евич
4.Дидока
5.Лин
6.Маги
7.Лабрекс
8.Наивница
9.Поли
10.Николета
11.Аси
12.Кати
13.Алис
14.Неземна
15.Мишенце
16.1001 фен

Който не се вижда ,да се добавя!

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 15:20 от _magi_

# 9
  • Мнения: 127
Първите 5 фена да се подготвят психически и физически.Среща с Бурчин на 4 очи ,като подробно ще и бъде обяснено каква вреда нанася с присъствието си близо до НАШ Мурат,ако доброволно не се съгласи да съдейства,ще бъде приложена сила.
Ако и тогава не се справим,ще си я оставим пък ще гепим мъжа и.И кво ша го правим си е наша работа  Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 10 240
Радвам се, че списъка се увеличава!
За всички фенове на Аси, на Туба и Демир няколко днешни аватарчета:

 

# 11
  • Мнения: 10 240
Първите 5 фена да се подготвят психически и физически.Среща с Бурчин на 4 очи ,като подробно ще и бъде обяснено каква вреда нанася с присъствието си близо до НАШ Мурат,ако доброволно не се съгласи да съдейства,ще бъде приложена сила.
Ако и тогава не се справим,ще си я оставим пък ще гепим мъжа и.И кво ша го правим си е наша работа  Laughing Laughing

Тъй като съм в групата на първите 5 вече съм пристъпила към действие Peace. В предишната тема на стр.49 и 50 /които си написах сама  Joy Joy/ съм подготвила Бурчин за отсъствието на Мурат Cry Cry Cry. Но не мислете, че ми повярва Thinking. Дори се готви да премине границата #Crazy без наше знание. Организирала съм постове  #2gunfire #2gunfireза пресрещане и връщане. В краен случай- затвор.  SickНяма само тя да арестува наш Демир и то в деня на сватбата му с Аси! Ще има да си и връщаме! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 16:38 от rina-rina

# 12
  • Мнения: 10 240

Ясемин беше много радостна от идването на Саваш,
но само докато и каже за заминаването си в Бг .....


...разбрала, че умът му е само в предстоящата среща с Аси
и момичетата от БГ-мама....


...си тръгна огорчена ....

# 13
  • Мнения: 127
http://vbox7.com/play:6061bdc7
Попаднах на това без да искам.Та и аз да питам---къде е играта на тия двамата ? Ми те играят с досада.Никаква тръпка у зрителя.Де му е професионализма на Муратчо ? А тя има вид на утрепана от работа.
Представете си Туба на вратата ,погледа и думите му--Пепеляшке моя.

Погледнах още на две места.Много обикновенни жени.Няма блясък.Мурат е за друг тип артистки.Трябва да  го омагьосат за да извадят на показ това,което го умее най-добре---ПОГЛЕДА.Мисля,че той може да прецени къде е бил по добър като актьор,в Аси или ЛиН.А да не говорим за режисьорите.

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 15:18 от лин

# 14
  • Мнения: 0
Хайде и аз в новата тема!Пиша ви от КПП" Капитан Андреево"Въоръжена до зъби ще следя за натрапници!Видя ли оръфани рокли,лентички и червени сандали ще стрелям на месо! #2gunfire

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт