.КОМ= Клуб на Оправните Мами - 6

  • 6 502
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 433





 1.Клуб на оправните мами                                        2. Клуб на Оправните мами
    хем оправни - хем засмяни!                                       Хем оправни – хем  засмяни
    Тук ще бистрим до зори,                                            С бабите от КГБ
    не проблеми и беди,                                                  Веселят се от сърце!
    а дечица и усмивки                                                    И  те големи  сладурани
    от мъжете придобивки!                                             И  те  убави , и те засмяни
    Клуб на оправните мами                                            Брех,  че хубава комбина                                                    
    хем УБАВИ хем засмяни!                                             Спретна нашата дружина!!!!
       
    позитивно погледни
    ВСИЧКИ са добре дошли!




 3. Коледа  наднича през вратата                          4. И докато тук седим -
    Оправната мама - знае правилата!                          трябва КОЛЕДА да уважим!      
    Може мамата дори                                                     И рецепти и украси, и препълнените маси...
    Дядо  Коледа да впечатли                                         Всичко тука покажете,  
    Какво  остава за бащата???                                      за подаръци мислете!  
    Подаръци да купи на децата!                                   Хайде време не остана -
    А половинката от все сърце                                       не се крийте под  юргана                                                    
    На СПА хотел да заведе!                                              



5.Тръгна новата година - като на игра            6. Февруари месец стар
   оправната мама вече -                                        на депресиите ЦАР
   ще си има ГРАМОТА                                             Помощта от все сърце
   Джули ще я подпечата -                                     дойде от бабите на КГБ
   ПРИЗ на всяка тя ще сътвори                              затова сме благодарни
   Не се страхувайте от гаври -                              увавици те са `арни
   ВСИЧКИ СТЕ ДОБРЕ ДОШЛИ                                И не са те баби вече
                                                                                мами са - но по далече
                                                                                Вече всички сме си "мами"
                                                                                хем оправни - хем засмяни!

7.Пролетта дойде с усмивка,
излизайте от под зимната завивка!
Рокли, потници, гащета,
обувайте и летни обущета.
48 -ма страница тече,
време е КОМ -ката да се преоблече.
Клуб на оправните мами -
хем -Убави, хем - засмяни
във градинка излезни
и цветенца засади!

А като стигнем до 10та тема – ще си имаме поема! Mr. Green










1. Лил

2. Джули

3. Пролетна Фея

4. Сис  

5. Татянка-Бърборанка

6. Дил

7. Дидия

8. Олимпия  

9. Зиче

10. Тъщата

 11. Луци

12. Жаки

13. Вечи  

14. Грета.Кр

15. Iren5

16. Дидка

Казвайте си имената - грамота ще имате в отплата!
Валеееее...на теб само с разрешение мога да ти обявя приза!!!!! Blush Mr. Green





     


1   2   3   4  5





ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАМАЛЯНЕ НА СНИМКИТЕ !


Когато искате да побликувате картинка, а тя е голяма,  натискате вмъкни изображение
и на първото img   вътре в него  пишете на ръка height=200 цифрата може да я променяте какъвто размер искате да е картинката,  
ето да стане така  [img height=300http://....и картинката се намалява автоматично.



Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 11:45 от JuliS

# 1
  • Мнения: 2 433
Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ЗИЧЕ че ме отмени и направи толкова хубава темичка!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПУУУ ПЪРВААААААА
ДА НИ Е ЧЕСТИТА ТЕМИЧКАТА И ВСЕ ХУБАВИ НЕЩА ДА ПИШЕМ В НЕЯ ...
РЯДКО ПИШЕШТИТЕ ДА ПИШАТ ПО ЧЕСТО  Hug Hug

Бая сте измръзнали в това Русе newsm78
ЮЛЕ черен гологан не се губи ейй да знаеш кУрави сме и туй то.. Mr. Green
Нищо не съм направила Юленце приятел в нужда се познава нали ЗА ТОВА СМЕ ТУКА ДА СИ ПОМАГАМЕ ДУХОМ ?  Hug

този линк  е за  блога ми бабини илачи та виж за гнойна ангина има илачи  опитай всичко е изпитани рецепти  Peace


 Зачервени сливици,дразнене на гърлото,гнойна ангина,гнойни тапички по сливиците,афти - Мастерчето
02.10.2008 08:32 Пълни се една водна чаша с топличка вода,добавя се 1 пълна ч.л. нишадър(купува се от аптеките),разбърква се.Прави се гаргара или се жабури.Не се яде и пие 1/2 - 1 час.Това се прави 3-4 пъти на ден докато мине.Лечението е бързо и помага много.

П.П. Навремето така ми спасиха сливиците от операция...

http://zi4e.blog.bg/drugi/2008/10/01/babini-ilachi-vsichko-e-pro … pti-ot-k-g.239610

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 11:11 от ЗИЧЕ

# 3
  • Мнения: 331
Да се запиша в новата темичка, че да мога да ви следя  Laughing .
Юле, бързо да оздравяваш! Вчера си купих мента в саксийка и те чакам на мохито  Mr. Green .

# 4
  • Видин
  • Мнения: 961
Пуу третааа Party

Юле, Зиче, много благодаря за хубавото оформление!



И тук се отчитам набързо и отивам пак на тръстиката
Аз от четвъртък насам съм като сомнамбул ShockedНали ходихме на семинар в Трявна и първата вечер откарахме до 5ч. сутринта, а втората до 4 ч., станахме в 9ч и в 10,30 тръгнахме обратно към София.Аз неможах да дремна изобщо защото се притеснявах дали ще хвана 14,30ч. автобус за Видин.Бързах да се прибера, че ноща в 4ч. Дени заминаваше за Истанбул.Успях!В 18,30бях във Видин и направо с ДЕни и Данчо отидохме в Кауфланд да му напазаруваме последно някой неща.До 1ч. му приготвях багаж, гладих дрехи, правих сандвичи.Легнах за два часа и в 3ч. станахме.Изпратихме го и в 5 ч. сутринта се прибрахме CrazyТа такива ти ми работи.
Снощи се чухме по скайпа с него.Настанен в семейството, доволен и щастлив.Днес са били в училището, а следобяд имат рисуване на асвалт край Босфора.

Хубав следобяд Peace

# 5
  • Мнения: 5 001
РЯДКО ПИШЕШТИТЕ ДА ПИШАТ ПО ЧЕСТО  Hug Hug

Тъй вярно!Ще с' тараем! hahaha  Hug Hug Hug Hug
Зиче виждам,че си дала един от мойте илачи за болни сливици  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 381
                  Цоп при вас! Laughing
                  За творческия тандем Зиче-Юлето! newsm51 newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 2 433
МАСТЕРЧЕТО ЗА дЖИпИ ЩЕ Я ВЗИМАМ АЗ... Whistling
Цярът със сливата за зъби нейн...сега и нишъдъра... Mr. Green Кво да ме прайш - ще се съгласяваш...то мойто рецидивизъм!
Мен днес Док ми включи още едно лекарствои каза че вече то последно ще ме оправело. Няма вени обаче и сега съм с абукат на китката. До утре. Нали утре уж последно. Чудя си как да си повиша тонуса че чак сили нямам да приказвам. С бира не става...много щипе пушината.  Twisted EvilРакия - не пия... да зема да пропия да ми мине ли???? Thinking
Уф, ще ме търпите до последно - утре. И после обещавам никви болежки - само цветя...трева...
кухни... прозорец над мивката Whistling Whistling и перденца за него...
Леле как ще ви досаждам само.. не е истина!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ ВИЖДАШ ВИЖДАШ ТО СИ И ПИШЕ ТАМ ЧЕ Е ТВОЯ  Mr. Green Wink  аз направо съм я копнала цялата със заглавие със ПП:са  Mr. Green Mr. Green че си се спасила от операция  Joy Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 613
Привет, привет!
Честита ни нова тема! Юле, Зиче -  love001
В тази тема , забранявам - лошото време, болестите, неприятностите.
Добре дошли са - почерпките, добрите вести, празници, нови придобивки.
АЗ КАЗАХ!

# 10
  • Мнения: 5 001
МАСТЕРЧЕТО ЗА дЖИпИ ЩЕ Я ВЗИМАМ АЗ... Whistling
Зех тЪ Радке,зех тЪ!  Hug Mr. Green
С ракия+малко вода можеш компрес да си направиш на гърлото....

Ако кашляш можеш да си свариш малко кока кола и да пиеш вместо сироп(1 л. се вари,докат о остане на половина).Кофеина успокоява позивите на кашляне......

Зичееее....Това с нишадъра е от моята кръстница(Бог да я прости!)...Тя ми спаси сливиците навремето.....


Хау! Joy Joy Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
Опссс, сбърках  Embarassed
Може и да не съм сбъркала, знае ли някой - интересна тема  Peace
Та вместо запис , да шпионирам  Wink

# 12
  • Мнения: 66
Дойде и мойто време за компа,най-после  smile3508 .Аз таковата  Embarassed творческия тандем Юлето-Зичето си го знаем,но искам пък специално да благодаря за стихчето на Ирен   bouquet Ам тъй де,и тя има принос в написването на "поемата".Искам още да спомена и прекрасните снимки от партита на малката кукла на Емилиарие /въх,не знам тъй ли се пише и произнася ника и/.Торти,които те карат да се облизваш,една малка,сладка принцеса и мнооого настроение.
Тъй,тъй  Зиче ,аз пък прочетох всички илячи дет си постнала и смятам да си ги копна и да са възползвам сегиз-тогиз от тях.  smile3534
Юлеее ,уж отиде у Русе-града голяма кайвенце у любимото ретро кайвене да пиеш,пък то кво станааааа....Айдеее стига вече болежки!Оздравявай и повече у вашта къща болни да нЕма!  fingerscrossed

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАЙДЕ СТАВАЙТЕ  Hug Hug
Вижте какво съм ви спретнала за закуска


# 14
  • Мнения: 2 433
Дубрутру!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тази нощ спах! Незнам от новото лекарство на доктора , или от гадният нишъдър- но сега съм се събудила! Има напредък в тая гнила Дания да знаете!
Зичка - мерси за закуската! Hug
Хули - земи се пофали де... не дей само шпионира! Mr. Green Mr. Green Айде да не ви изказвам аз! Mr. Green И много здраве на Ина и Викито , като ги чуеш!Кажи и че всички мислим за тях! И се радваме!
Иренка - снощи пратих мъжо на поща...ама вне му го дали. Днес ще ме води със себе си! За авторитет! Mr. GreenСори , че те забавих...просто не ми беше предвидено разболяването!  Tired
Луци - даже не стигнах в любимото си кафе... хич до там не отидох. Отидох в русе да седя в двора на посолството и да ме брули русенският вятър Twisted Evil Twisted Evil
Ариел - чудесен рожден ден! Браво! Много хубаво семейство сте! Hug HugМалката рожденичка е прелестна! Бе....какво ли пише... Mr. Green Mr. GreenМного ви се радвам! Трябват ни все още такива ентусиасти и смелчаци! В тая тъпа държава дето даже детските на майките прибраха.... Въх...почнах да се ядосвам - добре съм значи!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дами - хубав макар и дъждовен ден ви желая... /Диди - на теб дъжда днес да е с поооо мааалко болежки мила/
Като написах Диди и се сетих и за Дидка newsm78 Дидке??? Кво стана душо с къщата... очистихте ли двора вече Mr. Green Mr. GreenКато те знам каква си фурия - там си се запиляла и лука и картофа си посяла даже! Земи намини насам да се похвалиш!
Снимки искаме. На цъфналите дръвчета и зеленината до реката!!! Не ни жали - а покажи!:mrgreen:

Общи условия

Активация на акаунт