Черен списък - гр.София

  • 1 010 761
  • 3 061
  •   3
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 6 274
Мдаа, за Иван Танев мога да ви разкажа следната история. Той е потомствен офталмолог. В частната клиника преглежда с баща си, или поне преди беше така. Та преглежда бащата пациентка на сина в негово присъствието и вижда, че синът се е издънил страхотно. Решава да му го каже, но за да не разбере пациентката говори на френски, който и двамата владеят перфектно. Обяснява му той, че е навредил сериозно и нещо от сорта, казано по доста гаден за пациентка начин. Тя обаче, също говорела френски и ги насмела и двамата. Доколкото знам последно ги съдеше.

Отвратително!  Sick
Заслужават..... не знам какво такива гадове!
Нямат чест и достойнство да си признаят грешката!
#Cussing out

# 1 786
  • Мнения: 182

 #2gunfire Д-р Евтимова  -  ТОКУДА БОЛНИЦА СОФИЯ  #2gunfire
Здравеите,
искам само да ви споделя моите впечетления от тази докторка.
Изключително нелюбезна, дадох 90лв за преглед, улразвук и цитонамазка - общо всичко продължи не повече от 4мин.
Каквото и да я попитах тя ми се зъбеше и не обяснява абсолютно нищо - когато я попиташ тя отговаря сепнато и не пълно.Не пожела нито едно изследване да види, не ми дадоха и документ за прегледа!
Каза, че овулирам от десен яйцник, а се оказа, че е от левия, а това в десен е било киста  #2gunfire
Просто съм възмутена много !!!
Можв би е по-добре да избера друг лекар, които ти влиза в положението и ти обянява всичко !

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 09:45 от destin

# 1 787
  • Мнения: 3 157
За коя докторка става дума?Никъде не видях,нито как се казва,нито къде работи?

# 1 788
  • Мнения: 1
Д-р Цачева от 7 ДКЦ!Груба и алчна!

Да сте живи и здрави, че я споменахте! От това създание - Дица Цачева - не става не само лекар, но и човек. Преди една седмица я напуснах с голям кеф.Позеленя естествено, но аз бях на седмото небе.За 3 месеца ме натъпка с куп лекарства, а я предупредих, че имам доста здравословни проблеми. За болнични да не говорим.Никога в живота си не съм ползвала такива, но проявих неблагоразумието да попитам какво се полага на една бременна. Отговорът: "Само седем дни, моето момиче, за цялата бременност." Смотла. Е сега съм при доктор Полина Геловска в "Лора" и посещавам д-р Иво Тодоров от "Клиника братя Тодорови". Доволна съм и от двете места, и съм спокойна.

 #2gunfire Дица Цачева е обида за медицината. Толкова невежество накуп рядко се среща. Не стига, че чаках да прегледа 7 човека преди мен по 30 мин всеки, а чаках също и предния ден и ме върна, ами ме претупа за 5 мин! Адски грубо ме наръга с щипките, направо изпищях от болка и 2 дена кървях! После ме погледна с невъоръжено око и каза, че нямам гъбички, а всички знаете как се установява наличието им...  6 месеца се боря с HPV и съм изчела един куп информация, а тя твърдеше че имунитета няма нищо общо с този и с който и да е вирус! Изписа ми 6 антибиотика!!! 6!!! Без да ме прегледа, без да ме изследва, без да ми даде никаква информация! На 2-ри ден от лечението получих токсичен алергичен шок и страшен оток на гениталите. Даде ми тел за връзка "ако има нещо да се обадя", но така и не го вдигна. Няма да казвам какви са последиците... Не ми направи цитонамазката, което се включва в прегледа, а да не говоря, че в моя случй е задължителна! Горчиво съжалявам, че се доверих! Още съм с оток и се моля да няма сериозни последствия  Sad Praynig

# 1 789
  • Мнения: 6 274
За коя докторка става дума?Никъде не видях,нито как се казва,нито къде работи?


 Д-р Евтимова  -  ТОКУДА БОЛНИЦА СОФИЯ  #2gunfire

# 1 790
  • Мнения: 3 157
Да,видях,че поста е редактиран и името на докторката е дописано....лично на мен Евтимова също не ми вдъхна голямо доверие,при все че бях за съвсем профилактичен преглед и нямаше кое знае какво да я питам....

# 1 791
  • Мнения: 1
Добавям няколко екземпляра/всичките работещи в София/:
д-р Куцарова-някога работеше в 28 п-ка/много груба,безскрупулна и нахална жена/;
д-р Димитров-работи в поликлиниката при хотел "Плиска"22-ра/особени "белези":за плода казва "маика му стара"докато го търси в утробата;иска пари"колкото оставите",за почерпка;изразява се като овчар хванат от гората/
д-р Клисурски-настояща месторабота-"майчин дом",добавям,като мнение незаинтересованото му отношение към хора,които му гласуват доверие въпреки ,че името му се съдържа в "черния списък";
д-р Петров-споделя работното местонахождение на последния,както и всички останали,за които ще пиша..Освен всичко последните двама,както и всички други на етажа им в дкц"майчин дом",споделят общ ехограф който им носи по 25лв. на преглед а е със съмнително качество..За последното важи и видеозона на втория етаж в "майчин дом"-216кабинет...Снимките,които правят с тия апарати просто нямат стойност,поради това и смисъл ,освен този да вземат пари и да излъжат пациентите без да им е направено Реална образна диагностика...
допълвам всички останали "лекари"от 1-ви етаж в ДКЦ "майчин дом"-София,които в продължение на 5 -6 дни не можаха да открият плоден сак/който съществуваше вдействителност/при все положителните ми кръвни тестове,от 7-ма седмица на бременността
Добавям и дъртак от спешното в "майчин дом"името му не ме и интересува даже...Въпросният господин,сподели че кървенето ми в пета седмица е мензис и изобщо не съм бременна,казваше също и,че две черти на теста за бременност винаги имало и това не доказвало било бременност;
Ето тук идва кулминацията на моят списък:д-р Кръстева;д-р Дуковски;д-р Манчев и специализантаката А,????На последната не и пука има ли плод,с отлепване ли е или не просто казва "кухо яйце" почва да ти бърка грубичко и надълбоко Всички те от болницата за проблемна бременност в майчин дом...5етаж-Г отделение..
Всички те в продължение на седмица,ту виждаха кухо яйце,ту виждаха ембрион ясно...Пък на единия му просветна,че имам двурога матка,ама няма да кажа кой е ,да не би някой да помисли,че му правя реклама,защото доста уличаващи го неща пияе,та едно "просветление"няма да го оправдае...А пък на решаващия преглед за сърдечна дейност,страхотната специалистка кръстева,НЕ вклиучи звука на ехографа..Чешеше си езика с дъщеря си по телефона..Специализантката А.почна да подскача нещо и да се пули,а умната и учителка просто спомена с презрителен поглед към екрана на ехографа:"Пълно е с такива красоти"...Какво ли толкова видяха,след като от две години не можех да забременея след абразио правено ми ТАМ,а колегите им от първия етаж все повтаряха,че нямам проблеми със забременяването...Не искаха да ми пуснат никакви хормонални изследвания,нито да ми направят изследване на прогестерона,поради извънредно тежкия ми ПМС,за което коментираха"то няма жена на която да не и е зле"...
  изобщо причини много,но главното е това за двурогата матка,пак добре че съм на 33години и се сетиха,ами не да дочакам климактериума например за да се сетят..
  не се доверявайте на самодейния ансамбъл за народно творчество в майчин дом   =   софииска "хороводна китка" некадърници
Момичета,пожелавам на всички вас да нямате злочестната съдба,като мен да ви губят времето с години и да ви оскатяват..Докато разберете за какви шамани става дума..А колкото до мен-КРАКЪТ МИ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СТЪПИ ТАМ...
  УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!!

# 1 792
  • Мнения: 3 039
Много сериозно звучи последния пост, но не разбрах какво се е оказало - има ли или няма проблем, двурогата матка сама по себе си не е такъв.

# 1 793
  • Мнения: 1
Проблема е,4е ту има ембрион,ту няма...С двурогата матка-подобно..Това,4е се "трансформирам" и как то4но "става" предстои да бъде изяснено..Днес,като поисках болни4ен за престоя се направих на глупа4ка и 4е им вярвам за вси4ко.Инатяха се известно време,защото им отказах да ми бъде извършено абразио там.Малко се дока4иха ,но аз ги поуспокоих с театъра за голямото ми доверие в глупостите ,които ми надрънкаха за 15 дни там..Днес ще подам оплакване.Мислех даже да извикам Владо Береано /който ли4но познавам/ или господари на ефира..
  Това,4е така им се привиждат разни работи,а после из4езват ми говори за не доброто им психи4еско здраве..Може и някакви гъби да ядат- не знам..
4ерешката на тортатае е дин/там единствен/ доктор-гинеколог в медицински център "хармония" на спирка "окръжна болница" в Сф./около 80 годивен/,който нари4а ехографа-ТРАНЗИСТОР...
  Та по отновение на предходния пост,мога само да кажа само,4е онези "светила",мога да ги сравня попрофесионализъм единствено с циганите на улицата..Нали се сещате-онези с трите капа4ки и топ4ето,дето играят на "тука-има,тука-нема",пък и досущ като тях ония със "златните ръце " от май4ин дом искат пари...4естно дави кажа ,даже ги захраних с няколко кутий бонбони,натурални сокове и други сладки...Може би за това склониха за болни4ния,а в момента,когато се съгласиха да ми го издадат без да са ми извършили никакви манипулаций там-не ме попитаха даже имам ли кървене... Постъпих там за задържане,не ми вклиу4иха система,казаха ми да спра утрогестана,а ден преди да потвърдят за наложителното абразио професорът/шефът на етажа/ми изписа фолиева киселина... #Crazy #Crazy Просто бях на "хотел" за няколко дни...Все едно да си спиш в къщи..И това ако не е преливане от "пусто в празно"?!Моми4ета,сами си преценявайте...Никой не ме е задължавал да пиша...Правя го за да знаят хората...Искрено се надявам да помогна за ориентацията на вси4ки с постовете ми..Ще се радвам да помогнат на някой..
8 месеца условно за причиняване на смърт по непредпазливост на бебе ...??!!! #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 10:28 от sqnka_bleda

# 1 794
  • Мнения: 157
Аз самата имам двурога матка и знам, че човекът, който ти следи бременноста трябва да е спец на ехографа, а и добър хирург. Иначе поемаш голям риск. В крайна сметка запази ли бебето?

# 1 795
  • Мнения: 1
Здравейте...
  Оказа се,че още преди две години половина е трябвало да ми назначат генетични изследвания,ама нещо не са се "сетили",съмнявам се да са имали и сянка на желание даже да ми помогнат..Явно и поради професионално изпълненото някога абразио там,1 и 1/2 години не можех да забременея,а сега когато ембриона пак умря ми казаха за изследванията ,ама в 1 АГ"Св.София"-д-р Мажена Панова,от която много съм доволна..Изобщо от от отношението на целия екип в болницата..След абразиото,което беше вчера имах кървене само два часа и до момента никакви болки...ето ТУК
=http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=32439.msg706946#msg706946  е историята в подробности...Не искам повече нито да ги виждам,нито да ги чувам ония от "майчин дом"...

# 1 796
  • Мнения: 1
Много сериозно звучи последния пост, но не разбрах какво се е оказало - има ли или няма проблем, двурогата матка сама по себе си не е такъв.
освен всичко,при жени с двурога матка по време на цялата бременност има опасност от спонтанен аборт..Много важно е къде точно в матката ще се имплантира зиготата..взависимост от местоположението могат да бъдат определени прогнози за това ,дали ще има проблеми и как ще протече износването на бебето..Това само по себе си е не малък проблем..При жени с двурога матка има опасност плода да бъде пристикан от стените на матката..,...изобщо при жени с тази физическа особенност бременността трябва да бъде следена много внимателно..
  Много ме подразни това,че чак сега се намери някой който да ми каже че имам такава матка..а и в 1-ва АГ потвърдиха за това и то от един поглед,без да съм ги питала или да съм им казвала ,какво са казали онези от "майчин дом"..

# 1 797
  • Мнения: 3 039
Ами аз също съм с двурога матка, но, слава Богу, нямах проблем през бременността като изключим недотам необичайни контракции и леко прокървяване в началото.

# 1 798
  • Мнения: 1
При всеки е различно.Има жени,чийто бременност протича без никакви проблеми,въпреки този вид матка.Една позната разбра,че матката и е такава, едва малко преди да роди..Преди това е имала един спонтанен аборт,ама никой не и беше кавал за особеностите на нейната матка.Общо взето има и елемент на Б-жа работа ...В такава държава живеем,че всеки се спасява,както може..
  Пожелавам ти ,все така да нямаш проблеми. GrinningПисах само за евентуалните рискове,но всеки случай е индивидуален.Освен това "двурога матка" е относително понятие,като се има впредвид,че може да си има характерни особености при всяка жена.При едни може да е с по-силно изразен септум/преграда/,при други друго..Както при днк-то образно казано,така и органите при различните хора са с индивидуални особености,въпреки някой общо приети термини и названия.При всеки е различно..Органите на различните хора не са ,като ксеро копия например..

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 12:00 от sqnka_bleda

# 1 799
  • Мнения: 3 039
така е, да , четох и аз; дано и при теб нещата бъдат наред, намери добър специалист (ако искаш, ще ти дам тел. на моята д-рка от Шейново).

Общи условия

Активация на акаунт