ПИСНА МИ!

  • 6 912
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Просто ми писна.

Съдих се с енергото 3 години, защото се опитаха да ми откраднат 3000 лв.
3 години нямахме ток.
Осъдих ги.
Сега ще ги съдя за обезщетение още 3 години.

В работата дойде фактура за 18 000 лв. ток!
Емперически, тотално невъзможно.
Но... ако искам. Ако не искам, имам свободата да се оплача в църквата и да работя без ток.

Изведнъж в работата към фактурата за стационарния телефон добавиха ИНТЕРНЕТ! (какъвто не ползваме)Shocked Shocked
Вече 2 фактури така. Сцепихме телефона от звънене - нищо. НИЩО. Акаунта трябвало да оправи нещата. Но акаунта не си вдига телефона. Никога и нито веднъж. Никой не може да ти каже защо на фактурата идва нещо, което доказано не ползваме. Очаквам да ми спрат телефона. Интересното е, че на компютрите им излизало, че тела ни е спрян от миналата година?  Shocked


Софииска вода!
Плащаме 303 лв за вода за една тоалетна. Оказа се, че сме на база, защото водомера е бил развален. Казаха, че ще го сменят и така си остана. Звъним ли звъним. Казаха, че нямало срок за подмяна на водомера. Когато - тогава.

Еми писна ми. Нищо няма да плащам. Ще крада каквото мога.
ГАДНА БЪЛГАРИЯ.
ГАДНИ БЪЛГАРИ.

# 1
  • Мнения: 1 492
Кофти!
Викни някоя телевизия.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 198
18 000 лв? Доменна пещ на ток ли имате в офиса?  ooooh!

# 3
  • Мнения: 74
Само за водомера мога да ти кажа - сменете си го вие, защо чакате някой да благоволи да ви го смени, те нямат сметка да го направят.
Иначе за другото нямам думи.

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Сигурна съм, че въобще не ви е смешно....Обаче нещата са толкова абсурдни, че чак като виц звучат....

Успех Peace

# 5
  • Мнения: 3 621
Мога само да ви съчувствам, абсурдно е това което ви се случва. дано се преборите и с всички.
Пуснете и жалби в Агенцията на потребителите, май в последно време работят както трябва.


Само за водомера мога да ти кажа - сменете си го вие, защо чакате някой да благоволи да ви го смени, те нямат сметка да го направят.
Иначе за другото нямам думи.

Няма как сами да си сменят водомера, защото той 100 % е пломбиран, ако свалят пломбата ще получат много солена глоба от ВиК-а.

# 6
  • Мнения: 654
Ало,това дето го държиш не е за красота.
Използвай го. #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Гадно, гадно... ама що под един знаменател всички българи?!? Вярно... ситуацията е кофти, но едни са виновниците за тая каша и те се знаят... ooooh!

# 8
  • Мнения: 21
Аз така преди години платих вода за две години,където никой не живееше,и за спирането и,и за пускането и после,а на всичкото отгоре защото съм си предплатила като поп,още ми правят проблем като минат да отчитат,защото смятат че правя някакви магии...Еми не,не правя,просто си платих водата на пред,и се чудят как да ми го изкарат през носа...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 819
18 хиляди лева за ток на офис? Офис или завод?  Shocked

# 10
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Прав си. Напълно те подкрепям. Ама като кажа тук, че държавицата ни знае само да взема, но не и дава, все се намира някой да ми скокне, че видиш ли, държавата не ми била длъжна с нищо. А защо тогава аз пък да съм й длъжна?!

# 11
  • Мнения: 3 621
Прав си. Напълно те подкрепям. Ама като кажа тук, че държавицата ни знае само да взема, но не и дава, все се намира някой да ми скокне, че видиш ли, държавата не ми била длъжна с нищо. А защо тогава аз пък да съм й длъжна?!
Тук държавата няма нищо общо. И трите компании с които автора има проблем отдавна са продадени и  не са държавна собственост, а частна.Не знам само за Софийска вода, дали е частна или общинска собственост. И пак няма нищо общо с държавата.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Да, ама държавата е длъжна да защитава гражданите си от подобни абсурди. Как се навърта ток за 18000? То е ясно за всеки, че е невъзможно. Ама на монополиста му дреме на оная работа. Тук трябва да се намеси държавата.

# 13
  • Мнения: 15 619
Съд, че и на тях да им писне!  newsm10

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Има то много общо. Първо, продала ги е държавата, ако не се лъжа. Второ, има си държавен енергиен регулатор, който трябва да следи тия работи и да се намесва, когато е необходимо, не само да гледа отде колко може да изкяри. Трето, благодарение на мудните съдебни процеси, които отново са патент на държавата, човекът седи три години без ток и сега ще чака още толкова за обезщетение. И вместо обезщетение и въпреки делото му сервират отново космическа сума за ток. Както казва самият автор, изборът му е да се оплаче на църквата и да работи без ток.

Общи условия

Активация на акаунт