Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 11-та тема

  • 129 189
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
goldi81,би ли споделила рецептата Grinning и как е оформена newsm78,защото е много красива,страшно апетитна изглежда Hug

# 406
  • Мнения: 219
Днес правих същата питката от снощи за рождения ден на детето на една моя приятелка и стана по-успешна. Рецептата ще ти изпратя на лични, мисля, че тук се показват само снимки

# 407
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Днес правих същата питката от снощи за рождения ден на детето на една моя приятелка и стана по-успешна. Рецептата ще ти изпратя на лични, мисля, че тук се показват само снимки


Хайде де,моля, напиши как става оформлението на питката.Никой няма да се разсърди.

# 408
  • Мнения: 219
Оформлението го видях от labrex в този сайт - http://www.liveinternet.ru/users/3433074/post113229146/. Само, че вместо на осем триъгълника, аз режа на 16

# 409
  • Мнения: 22 867

Хайде де,моля, напиши как става оформлението на питката.Никой няма да се разсърди.

Според мен това е начинът на оформяне, просто на повече листа е нарязана.
goldi81 , права ли съм или просто ми прилича?  bouquet

О, писали сме едновременно! Grinning Hug

# 410
  • София
  • Мнения: 1 832

Хайде де,моля, напиши как става оформлението на питката.Никой няма да се разсърди.

Според мен това е начинът на оформяне, просто на повече листа е нарязана.
goldi81 , права ли съм или просто ми прилича?  bouquet

О, писали сме едновременно! Grinning Hug

Точно това е, аз съм я правила няколко пъти, но нещо не можах да открия линк. Много красива питка се получава и вкусна /по рецептата, която аз имам/

# 411
  • Мнения: 219
Даа писали сме едновременно, точто това е питката, и по моята рецепта стана страшно вкусна

# 412
  • на втория етаж
  • Мнения: 248

Хайде де,моля, напиши как става оформлението на питката.Никой няма да се разсърди.

Според мен това е начинът на оформяне, просто на повече листа е нарязана.


  Много е ефектен този начин на оформяне и лесен.Аз я правих тази питка по нова година и много се хареса:

# 413
  • Мнения: 219


  Много е ефектен този начин на оформяне и лесен.Аз я правих тази питка по нова година и много се хареса:


[/quote]

В каква тава я пече

# 414
  • София
  • Мнения: 1 832
ето и една от моите

# 415
  • на втория етаж
  • Мнения: 248


  Много е ефектен този начин на оформяне и лесен.Аз я правих тази питка по нова година и много се хареса:



В каква тава я пече
[/quote]

  В голямата квадратна тава на печката,върху хартия.

# 416
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Привет.Да покажа и моите питки от снощи.Голямата   малката и пак

Приятен уикенд

# 417
  • Мнения: 22 867
Гледам, че спирка нямат майсторките!  bouquet  chef Днес правих сръбската погачица и влязох в руската тема за нея, та там едно от момичетата е сложило много красив начин на сплитане на тестото. Днес правих хлебче по тоя начин, не ми стана точно такава красота, ама и аз, умницата, оформих в тава и по едно време се присетих да го местя пък във форма за кекс. Та го разместих, поизкривих и не стана точно, както ми се искаше. Ама то "умниците" от главата си патят. Embarassed Та вижте го, дадено е стъпка по стъпка и, ако хареса на някой, ще се радвам да видя красива питка. Не е задължително да е сръбската погачица, ще става и с други теста.  bouquet

# 418
  • София
  • Мнения: 1 176
Лабрекс да знаеш,че ще ти дойда на гости.Просто не се търпите вече,идвам и по заявка да ми омесишш една голяма голяма погача  Crazy.От Венета ще искам козунак,от Пепика Тутманик и аз ще изкарам годината  Whistling.Аз съм си набелязала и от другите момичета  Mr. Green и тях няма да подмина

# 419
  • Мнения: 22 867
Лабрекс да знаеш,че ще ти дойда на гости.

Дидолинка, заповядай, и пита ще ти омеся, и мекички ще ти изпържа! Grinning Ама да не мислиш, че само ти си се сетила, аз толкова народ съм си набелязала, че направо за година, може и повече, съм си осигурила издръжката. Щото той тоя форум направо не се търпи, всеки вади вкусотии тука. Ама като тръгна, ще видим. И ти си в списъка! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт