Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 251
  • 709
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте

Лени,Благорадя да информацията относно кристалите  bouquet.Оказа се че имам доста друзи с планински кристали.Пречистих ги,заредих ги със слънце,Рейки Peaceсега ще ги разпределя из къщи  Crazy

Maryna,здравей Hug.Аз също искам да ти дам положителна енегрия.и да кажа за своя опит...Мен честно казано в подходящия момент ме насочиха към подходящата литература.и тя се оказа добра за мен.Говоря за книгите на Дорийн Върчу,"Как да чувате вашите ангели" и Лечение с Ангелите".само тези двете книги,много ми помогнаха.Отдейлно"съвсем случайно" попаднах в една Езотерична книжарница ,където ми избоде очите книгата на Дон Мигел Руис "Четирите споразумения".Страхотна книга.Просто е уникална,направо не мога да се изразя с думи,колко ми помага тя.сама ми влезе в ръцете Peace

Желая ти успех и знай ,че тук винаги можеш да намериш отговор на своите въпроси  bouquet

За Тес знам отдавна,имам техники на компа и инфо,но то така си и седи Rolling Eyes.Не проявявах до сега интерес,просто не ме влече.Ще взема да ги погледна...

И да ви кажа аз какво правя,когато ме налегнат лоши мисли.повтарям си"Енергията следва мисълта",Енергията следва мисълта....и така до Crazy.Веднага ти се изпаряват лошите мисли от главата Laughing

Сега навлизам в деприте не мадитацията,много ми е трудно,но ще успея Peace

И аз да задам въпрос за Варна,къде могат да се намерят кристали и камъни.Освен магазина на Мария Луиза?
 Благодаря предварително  bouquet
Успешна нова седмица

# 421
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Здравейте момичета! Поклон пред всички Вас за хубавата тема и всичко което споделяте тук!
Когато имам възможност Ви чета и намирам само полезни съвети и информация!

Имам нужда от помощта Ви. Приятелка има рожден ден и много искам да й подаря нещо хубаво. Чудех се дали да не е някоя книга.
Ще съм Ви много благодарна ако ми подскажете нещо подходящо Hug Praynig Тя е изчела доста неща и е много преди мен, именно това ме затруднява...искам да е нещо изключително интересно и обогатяващо, колкото и да е субективно това...

Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 422
  • Варна
  • Мнения: 3 953
jorjito освен в Универсум на Мария Луиза, съм купувала от
едно малко павилионче на Владислав до бившото кино Корабостроител,
дори ми се струва ,че там има повече ...и ако не се лъжа на по-добри цени.

# 423
  • Мнения: 3 118
Френският институт в София
Улица:   ул. Дякон Игнатий 2

Здравейте!

Имаме удоволствието да ви поканим на конференция за личностно израстване с специалното участие на френския писател, психолог, специалист по личностно развитие и техники за невро-лингвистично програмиране, Лоран Гунел, който гостува в България по покана на Колибри и на Френския Културен Институт!

Първата книга на Лоран Гунел „Човекът, който искаше да бъде щастлив“ пожъна небивал успех във Франция и се превърна в издателски феномен, последваха преводи на много езици, в това число и на български (Колибри, 07.08.2009). Излизането на български на втората книга на Гунел, „Бог пътува винаги инкогнито“, съвпада с неговия престои в България.

Срещата на публиката с Лоран Гунел ще се състои на 21 април от 18.30 във Френския Културен Институт в София. Водещ Георги Ангелов.


Благодаря, esme bolger!  Hug

Пожелавам на всички, които търсят пътя, много късмет и нека любовта и вярата винаги е с вас!

ТЕС и аз съм си го принтирала и само чакам кога ще му дойде времето.

Онзи ден си взех две книжки, едната е "Ангелска медицина", тя няма нужда от реклама, а втората е "Лечение о& … 080;е"
Някой да я е чел?

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 14:34 от Пит

# 424
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
много хвалите ТЕС Simple Smile
ще взема да му обърна по-сериозно внимание още днес Simple Smile
 Hug

Няма да сбъркаш. Аз, като човек с много критично мислене и психологическо образование хич не вярвах. Тупаш се тук-там, говориш си сам - да,бе Thinking !Наскоро, обаче, бях на един семинар на сериозен психолог, който много бегло се изказа положително за метода. Реших пък що да не го погледна, не боли Wink Съвсем скоро след това бях изправена пред криза - в рамките на 2 дни получих предизвестие за уволнение, и то по много грозен начин, а после внезапна животоспасяваща операция на баща ми. Тоест, предпоставки да изпадна в бездънна депресия - бол. Тогава зпочнах да ТЕСвам емоциите си. Резултат - досега съм изпила само 1 деанксит, първия ден. После не чувствах нужда. Днес се засякох с шефа и дори не изпитах желание да му прегриза гърлото Whistling Не знам дали помага на здравословни проблеми, но направо усещаш как отрицателните ти емоции се оттичат от теб. А тъй като всички болести идват от ядове, нищо чудно да помага в дългосрочен план.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 14:38 от Делфина фон Ю.

# 425
  • София
  • Мнения: 547
Делфина, мен пробването не ме притеснява, дори напротив Wink аз някак го пропуснах, щото си падам повече по по-екстремните техники - колкото по-шашаво и откачено звучи, толкова по-добре  Mr. Green а ТЕС ми се стори повече психологически и нестряскащ (моя е грешката, че си съставих мнение, преди да съм прочела), а и 78 дни ми звучи като много време..
но така де, точно скучая последните дни та седнах да видя за какво става въпрос - ако се преборя с киселяшкото на моменти настроение, ще е супер  Wink

# 426
  • София
  • Мнения: 3 414
А книжка за ТЕС да препоръчате?не обичам да чета от компа,да си я пипна да я имам

# 427
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
http://www.emozdrave.info/fees.html Ето тази я има по книжарниците.

Шапчице, какви 78 дни, подобрението се усеща веднага. Не съм била толкова спокойна и усмихната от години.

# 428
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря   bouquet

# 429
  • София
  • Мнения: 547
такаа.. зачела съм значи Зеланд, и още веднага една фраза прикова вниманието ми:
Колкото повече държите на желанията и претенциите си, толкова по-силен е магнитът, който привлича всичко противоположно.
това доста добре отговаря на въпроса ми, защо не ми се получават нещата Simple Smile

# 430
  • Мнения: 554
Като казва 78 дни, Бялата Шапчица навярно има предвид книгата на Вадим Зеланд "Да научим трансърфинг за 78 дни". Затова се е объркала с ТЕС. При ТЕС няма 78 дни  Wink

# 431
  • София
  • Мнения: 547
окей, нещо се обърках.. ако Вадим Зеланд "Да научим трансърфинг за 78 дни" не ТЕС, то тогава кое (коя книга) е?  Rolling Eyes

# 432
# 433
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Същата   може  да свалите ОТ ТУК   - /17 поред се пада  Peace/  



КЛИП -  Четирите Споразумения - Дон Мигел Руис  

Излязла е нова книга - "Петте споразумения"  на Дон Мигел Руис и сина му Хосе Руис /прочетох в коментарите   Simple Smile/

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 23:29 от lenny_pld

# 434
  • Мнения: 3 674
Момичета, днес пак си мислих, за това , как  хората без да искат  се ограничават. Попадат в безизходица са тотално отчаяни. Нека си припомним отново, че  има начини за излизане от това състояние, колкото и да изглежда  невъзможно.  Имаме желания, искаме да реализираме неща...истината е, че трябва само да го решим вътре в себе си! Желанията могат да попаднат в категорията на невъзможното, само според нечии чужди ограничения.

Вземете решение СЕГА  и се  ОТКАЖЕТЕ СЕ   отчаянието  или  депресията или каквото да е  там , което не ви харесва.

Решете вътре в себе си с чувство на справедливост, с чувството , че го заслужавате. Какво  е това, които би ни накарало да сме щастлив, или какво е това, което би донесло мир на планетата ни, докато съществуваме? Каквито и да са тези неща...започнете да ги искате!!!.

Вземете решение  и ще  започнете да ги привличате към себе си. Може да си казвате... Моето намерение е да живея хармонично!Моето намерение е да съм здрава и енергична! Моето намерение е да имам подслон, храна и всичко от което се нуждая за да бъда щастлива! Предавам нататък това изобилие и го споделям с другите! ...това е само като  пример. Думите са по ваш избор...

Не са ни учили на подобни мисли преди години...нали Rolling Eyes

Ако всеки  ден посветим дори и само 10 минутки на ден, за това какво искаме, ще усетим как  почваме   да променяме реалността си. Живота тръгва по друг начин. Всеки , който го е направил, знае , че това е така. Wink  


Вземете решение, като твърдите че се отказвате от депресията, отказвате се от болестта, от страха и от всичко, което ви ограничава!!!!

 Желанието ви за промяна
на вашето съществуване  ще привлече като магнит  енергиите, които ще съпътствуват вашето желание! Пример е и земята... тя преминава през различни цикли, всеки от тях носи промяна...

Така е и с нас... хората. Винаги когато съществува възможност за промяна,  ,се събират много енергии, за да са в близост с промяната... за да я осъществят  и участват в нея.

 За хора, които вибрират с честотите на промяната,  за тези които я искат... те ще се зарадват на това и ще се захванат с нея. Ще почнат да виждат светлина в тунела, независимо от това, че за момент са  потънали в дупка. Ще   стават все по енергични,здрави и щастливи.  Мисленето за ЖИВОТА   вече ще им е друго...дори и да изпаднат в дупка отново, вече ще знаят как да се измъкнат  от нея. Ще знаят, че силата  е в тях! Тя е подарък от Вселената...и тя ще е винаги с тях. Те са взели решение и ся изявили намерението си към Вселената и тя им  и отвръща.

На тези, които не искат промяната и не са готови за нея , ще се смеят и подиграват, ще негодуват, ще отричат, ще наричат това пълни глупости, лудост... и по този начин ще си карат по старому защото са съпътствани от  техните ограничения, без да го да го осъзнават.  Не може да настъпи промяна, защото има блокаж и енергиите, които съпътствуват промяната, не могат да имат достъп до  енергийните центрове на този човек...заради натрупания блокаж.
Може и друг човек, чрез  алтернативна техника да отвори каналите и чакрите, да ги пречисти, но всичко това  ще е временно, защото ако човек , продължава пак със стария мисловен модел, енергийните центрове отново ще се задръстят и ще блокират. Избора си  е ваш и личен, с всичките му последствия ...

Вие  решете от кои искате да  сте...

Нарочно наблягах на някои думички, защото са основни и важни и за да не се избегне въртенето в кръг

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 16:49 от Винце

Общи условия

Активация на акаунт