Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 248
  • 709
  •   1
Отговори
# 330
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Desss, честит рожден ден и от мен! Пожелавам здраве на теб и всички около теб, сбъдване на всички желания и много любов, за да те окриля във всичко   newsm67

Аз снощи не успях да се включа, защото бях със страхотно главоболие (имам мигрена), но пък вече едно от желанията ми се сбъдна. Бях на лекар и ми казаха, че всичко ми е наред, да дишам спокойно и да продължавам напред към увеличаване на потомството  Heart Eyes Много съм щастлива !!!  Grinning
Но пък направих картата и си написах желанията. не съм ги броила, повече от 10 са при всички положения  Laughing Снимах я и са сложих като тапет на телефона, защото няма как да я сложа в службата си  Confused
Пожелавам на всички сбъдване на желанията  Praynig  Hug

# 331
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Темата на предаване Здраве, утре по БНТ 1 от 9,30ч е Подсъзнанието и неговите възможности, може ли то да ни избави от болестите (или нещо в този смисъл)  Laughing

Хиляди сбъднати желания на Desss!

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 12:42 от Томасе

# 332
  • Мнения: 72
Dess Честит Рожден Ден  Heart Eyes Желая ти в този прекрасен ден сбъдване на всичките ти желания, здраве и много късмет!

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 21:55 от zari_a

# 333
  • Мнения: 591
Desss,  newsm59 Tada Two Hearts
Нека всичко около теб да е така както ти си го пожелала  Hug
На всички желая сбъдване на всички желания и мечти  Heart Eyes

# 334
  • Мнения: 836
http://roxolan.org/Roxolan/Novini/Entries/2010/4/13_Zdravi_i_sas … vi_vseki_den.html

Кои са условията за постигане на идеално здраве и постоянно щастие?
Как да живеем без лекарства и без да си губим времето в ходене по лекари? Как да запазим младостта и енергията си, за да живеем дълго и смислено с усмивка? Постижимо ли е безсмъртието?  Какво трябва да правим всеки ден, всяка седмица, всеки месец и всяка година за да повишим качеството си на живот и да се радваме на всеки миг от пребиваването си на Земята? Как да станем творци на съдбата си и да живеем пълноценно?
Ако сте си задавали тези въпроси и не сте успели да намерите отговорите им, курсът „Здрави и щастливи всеки ден” ще ви помогне да ги откриете. За няколко дни ще получите систематизирана практическа информация за постигане и поддържане на идеално здраве и безгранично щастие.
Благодарение на опита на моя учител Алексей Скворцов, създал здравен кабинет “Дар”,  който съществува вече 17 години, както и на почти десетгодишния ми опит по пътя към здравето и самоусъвършенстването  всеки един от вас може да научи как да превърнете живота си в празник и да реализирате потенциала си.  Ние вярваме, че няма невъзможни неща и нелечими болести, но всичко зависи единствено и само от самите нас.

Практически курс за повишаване качеството на живот
от 18.30 до 21 часа всеки ден от 26 до 30 април (понеделник-петък)
Цена на курса 65 лв.

# 335
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета от много дейности снощи забравих да си заредя кристала,какво да правя?

Ива&СиЕ,  Hug

Почистване на кристали, камъни, бижута и талисмани  - http://www.nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content& … pii&Itemid=34

Има няколко ефективни начина за изчистване на камъни и кристали.
Тези методи можете да използвате за изчистване на вашите бижута или талисмани.
Най-простият и ефективен начин за почистване – действие на силите на природата, водата, слънцето и земята.

1.Изчистване с вода - дръжте камъка под течаща вода (например, под крана) в продължение на няколко часа.
2. Изчистване със слънце – предварително измийте камъка с вода и го поставете на ярко слънце за 30 минути. Става, както почистване, така и зареждане на камъка.
3. Изчистване със сол - зарийте камъка със сол за 3-4 часа, след което изхвърлете солта.
4. Изчистване със солена вода - сложете камъка в солена вода, налята в кристален съд.

 Stop Внимание!!!   „Солта е кристал и поема натрупаната в камъка енергия, освобождава го и той е готов отново да ви „служи” вярно и предано”, обяснява Лидия Старикова /Завършила е Висшият минно-геоложки институт в Екатеринбург./. Не всички камъни обаче подлежат на обработка със солен разтвор. За някои от тях като ахата, който е с пореста структура, солената „баня” може да бъде фатална и той да се повреди или разпадне. Кехлибарът - също

5. Изчистване със сапунена вода - направете топъл сапунен разтвор, сложете го в порцеланов или кристален съд, дръжте камъните на слънце за около два часа.
6. Изчистване чрез земята - зарийте камъните (скъпоценни) в земята за една нощ.
7. Изчистване с природна вода - измийте кристалите с морска вода или от езеро, река, оставете ги в нея за 3 часа.
8. Изчистване с друзов кварц – сложете камъните върху друзов кварц за една нощ.

Молитва за освещаване на камъните:

"Господи! Благослови действието на силата на Твоите творения, която Ти си им дал според вида. И който и да носи Твоето творение, винаги да усеща тяхното присъствие и сила, да бъде достоен за Твоята защита. Благодаря ти, Господи!"  

Кажете Молитвата седем или повече пъти, държейки минерали, кристали или бижута между дланите на ръцете си, на нивото на гърдите.

Активация на кристала:

След изчистване на кристала следва да се зареди със собствена енергия. За да направите това, подръжте го в ръката си, поднесете го към сърдечната чакра или към областта на "третото око", намираща се между веждите. Освен това, трябва да сте в добро настроение и да мислите за своето желание. Това, между другото, е желателно да се прави всеки месец.


********************************************


- http://www.forum-bg.net/forum/site/news.php?nid=1137
„Скъпоценните камъни не са просто красиви парченца, предназначени за украса на жената и за вграждане в пръстени, гривни или колиета. Те са частица от природата и Космоса. Според нея различните по цветове скъпоценни камъни са свързани със седемте чакри в човешкия организъм. От това произтичат и техните лечебни свойства.
Първата, най-ниска чакра е свързана с половата и възпроизводителната система. На нея отговарят червените камъни. Ето защо за полова мощ и за да се представя като бог в леглото мъжът трябва да носи винаги със себе си рубин. А ако той му се вижда прекалено скъп, може да го замени с по-евтините яспис или гранат.
Втората чакра /четири пръста под пъпа. Тя захранва отделителната и половата ни система/ е свързана с оранжевия цвят и камъните корнеол, халцедон и др. Те помагат за нормалното кръвообръщение и предпазват от анемии и други заболявания на кръвта.
На третата чакра /тази, която захранва стомаха, панкреаса, тънките черва, черния дроб и далака. /Това е слънчевият сплит, а неговите минерали са жълти на  като цитрина. Те не са много като видове и са свързани със заболяванията на жлъчката.
Над тях е много важната четвърта чакра, отговаряща за сърцето и сърдечно-съдовата система, белия дроб, гръдните жлези, тимусната жлеза. Може да поставите минерали в зелено и розово върху гръдната кост, за да балансирате енергията  За предпазване от заболявания от този тип се препоръчва носенето на зелени камъни–малахит, смарагд, зелен или розов кварц.
Петата чакра е в основата на гърлената ямка. Тя захранва с енергия щитовидните и паращитовидните жлези и артикулационния апарат. Ако чувствате неразположение в тази област, поставете в гърлената ямка светлосини минерали.  Ако работите много с компютър и очите ви постоянно се преуморяват и ви болят, подходящ за тяхното лечение са светлосините камъни, какъвто е лазуритът.
Мозъкът и очите ни се захранват от шестата чакра, хипофизата, таламусът и хипоталамусът - също. Минералите за тази чакра са тъмносини и индигови на цвят и се поставят в средата на челото.
Впрочем за премахване на напрежение и болки в очите Лидия Старикова препоръчва и още един камък – планинския кристал. Вземете два планински кристала и поставете върху очите си 15-20 минути и ще усетите как болката и напрежението намаляват и накрая изчезват, съветва тя.
Планинският кристал, заедно с аметиста са част от камъните, които са свързани със седмата и най-висша чакра /чакрата на фонтанелата/, която отговаря за мозъка и за епифизата. Минералите, които отговарят на нея, са безцветните.
Според познавачката планинският кристал е най-универсалният скъпоценен камък. Той може да се използва за предпазване от негативна енергия.

Освен за лечение на определени заболявания скъпоценните камъни помагат и за спечелването на пари и за притежаването на власт, сила, могъщество и щастие. Оказва се, че камъкът на милионерите и всички почитателите на финикийските знаци е карнеолът (сердолик, корнеол). Той и аметистът дават още на притежателите си душевна сила, ясен ум и трезва мисъл. Другият камък на богатите е разбира се, диамантът. Той обаче е доста скъп и далеч не всеки може да си го позволи.

Не носете талисманите си като бижута, където всички да ги виждат. По-добре ги сложете в една торбичка и ги носете в джоба или близо до сърцето. Така ще ви помагат най-много”, обяснява Лидия Старикова.



*****************************************************


http://www.borbabg.com/?action=news&news=2505

Другото голямо предимство на минералите е, че те имат качеството да превръщат водата и всички течности в структурирани. Достатъчно е два пъти на ден за по 10 минути да ползвате минералите и енергията във вашето тяло ще бъде достатъчно мощна, усмихва се Панайот Трифонов. След всяко ползване обаче полускъпоценните камъни трябва да се подържат за около минута време на водна струя, за да падне от тях отрицателната енергия и след това да се оставят за зареждане.
И още няколко важни правила казва г-н Трифонов. По тялото се полагат нечетен брой минерали. Рубинът и александритът излъчват лазерен лъч, затова те не бива да бъдат по-големи от грахово зърно. Останалите минерали е добре да са между сантиметър и три сантиметра големи. Големите друзи пък са подходящи само за пречистване и зареждане на помещенията. Черният турмалин тушира вредните лъчения от компютъра, телевизора, мобилния телефон. Минералите могат да закодират информация също както водата. Водата от някои минерали може да се пие, на други се ползва само за обливане на тялото.
„Минералите се ползват за тонизиране на тялото, те действат и на физическото, и на енергийното ни тяло. Имат вибрации, които точно отговарят на вибрациите на органите в нашето тяло. Когато органът има достатъчно силна енергия, той е здрав и работи нормално - и обратното, ако не му достига енергия, органът боледува”, обяснява г-н Трифонов. Затова трябва да поставим правилния минерал на точното място за съответния орган и тогава и минералът, органът и тъканите работят в обща вибрация, която е еднаква с космическите вибрации. Когато има несъответствие между тях, настъпва болестно състояние. А то се усеща в умората, отпадналостта, неразположението и чрез болката.
Минералогията си е цяла наука и да знаеш за всеки орган кой минерал отговаря е огромна информация. Но е добре да знаем, че за мозъка най-подходящ е планинският кристал. За сърцето отговаря зеленият аквамарин, а за белия дроб – пиритът. Черния дроб можете да зареждате със зелен жадеит, бъбреците с нефрит, който помага и на сърцето. Ако очите ви са уморени, помагайте им с планински кристал, за костната система подходящ е лабрадорът.

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 16:25 от lenny_pld

# 336
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Desss, бъди позитивна и цветна! Много здраве, късмет и успехи!

# 337
  • Мнения: 3 118
ЧРД, Дес!
Пожелавам ти прегръдка от нежност, океан от любов и една Вселена изпълнена с прекрасни възможности за теб!

# 338
  • София
  • Мнения: 3 414
lenny_pld  Hug Hug Hug Heart Eyes
нещо явно съм се заблудила с луната newsm78

# 339
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  За всички, пропуснали вчерашното  картоправене - "Най-добри възможности ще получите, ако завършите картата до първите два дни след влизането на новолунието в Овен" -  Ж.Спилър 


esme_bolger, благодаря, много уважавам "Дар", но София ми е далеч в този момент, въпреки, че е само на 1 час разстояние  Hug


Томасе,   bouquet

# 340
  • Мнения: 9
Вчера и аз си направих КС стана наистина чудесна.На Всички сбъдване на желанията и красиви мигове.
DESSS  ЧРД- много любов, щастие и усмивки от мен и хиляди благодарности за всичко , което правиш за нас.

# 341
  • Мнения: 7
          bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН DESSS!!! baloni newsm51

ВЪРВИ ПО ПЪТЯ НА ЖИВОТА,
ОБСИПАН С РОЗИ И ЦВЕТЯ
И НЕКА ВСЯКА ТВОЯ МИСЪЛ
БЪДЕ СБЪДНАТА МЕЧТА!!!

DESSS,благодаря ти за всичко!!!
Весело изкарване!!! Kissing Heart  ura

# 342
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Kак да преживеем емоцията на парите - гр.Пловдив, 27-ми Април  
двучасов семинар,

гр.Пловдив, Кепитъл сити център
27-ми Април 2010г., 18.30ч.
вход: 30лв.


Парите са една от основните мисли на всеки един от нас. Водещата Милена Римпева, успешна бизнесдама, писател и life-coach, ще ви покаже няколко начина, по които да се отделите от натрапчивите мисли за това как парите не ви стигат за поредната сметка или как имате още 30 години да изплащате заемите си, или как не можете да си позволите да излезнете с приятелите си, или как кризата ви действа зле...

На семинара ще разберете как да тръгнете по пътя на положителните мисли, които ще отведат живота ви до нивото, за което сте копнели. Ще чуете и много истински истории от нейния интересен живот - за дъното и пътя, по който може би точно вие вървите сега. Ще чуете за приложението на онези практики, които са използвали едни от най-успелите хора в Европа и САЩ. Ще си припомните всичко, което дълбоко в себе си вече знаете, но сте забравили. Защото силата е в нас – някой може само да ни насочи къде да я търсим, но ние трябва да се научим как да я използваме за наше добро.
Още на 13 години собственикът на ИКЕА Ингвард Кампрад, взима Милена на работа и я обучава на методите на лидерство, които по-късно, когато остава без родители на 17, прилага успешно, за да спаси една фалирала фирма със 120 души персонал. По-късно започва свой собствен бизнес... Работи за един от най-известните консултанти по личностно усъвършенстване в света. И още куп интересни «стечения на обстоятелствата», довели я до решението да изследва живота и да ни предаде най-ценното, въпреки младата си възраст.
Милена Римпева твърди, че има практики и методи, които, ако се приложат, в живота на всеки един ще има положителен обрат. И най-вече във финансов план.
Всеки един избира как да живее живота си. Методите са налице – желанието за научаване и практикуване е във ваши ръце.

Семинар, организиран с подкрепата на списание SELF-HELP



 П.П.  Wink Не съм от организаторите, получих го по ел. поща, защото съм се абонирала за списание SELF-HELP  Peace

За Милена Римпева намерих това - http://www.self-help.bg/knigi/213-dokazatelstvoto-che-shte-uspee … lena-rimpeva.html

Ако някой реши да ходи, нека ми пише ЛС - може да се видим евентуално, ако аз го посетя  Hug

# 343
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
 newsm18 newsm18 Честит рожден ден, Дес! newsm18 newsm18

Много любов и светлина по пътя ти!
И аз съм от фенките на твоите постинги!



Сайт с мандали, който открих случайно, докато търсех нещо подходящо за Дес (не ме питай защо е точно тази мандала, Дес - така ми дойде...  Hug )

# 344
  • София
  • Мнения: 84
 smile3525   bigdance2   ura  newsm59

Не мога да не поздравя една от любимите ми участнички в темата.
  party023
Дес, честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт