Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 250
  • 709
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 414
Сбъдване на всичките ви желания! Heart Eyes
Днес срешнах един човек с който не си говорихме,имах желание от доста време да се сдобря с него и го направих,Благодарих и много ми олекна.

# 316
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За всички днешни надежди - ДА БЪДЕ ВОЛЯТА ТИ, ГОСПОДИ!

# 317
# 318
  • Мнения: 7
  bouquet Привет и от мен! Hug
   Желая ви, сбъдване на всички желания и мечти!!! newsm51

# 319
  • Мнения: 604
Да бъде!  babydust7

Вярвам в необятните ви възможности и безкрайна сила  newsm51

# 320
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Днес е първи ден  на новолУдието  Mr. Green  и ще духна свещечки от тортата  с едно хубаво желание  за мен Whistling



 Hug Черпя ви

Въздействието на свещите

Може би не знаете, че когато духате свещичка за рождения си ден, вие извършвате магически ритуал. Без дори да подозирате, вкарвате в действие трите магически принципа: на концентрацията (да угасите свещичката); визуализацията (пожелаването на нещо) и душевната сила (когато повярвате, че желанието ви ще се сбъдне).

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 10:48 от Desss

# 321
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Desss, Ч.Р.Д. Бъди най- прекрасната, обичана и обичаща майка и съпруга, с много здраве, щастие, късмет и светлина да е изпълнен живота ти   bouquet

Ето от мен една лесна и приятна, а и полезна техника:
http://portal.changewire.info/index.php?option=com_content&t … =30&Itemid=85

Желая ви прекрасен ден и нека всяка капка от пролетния дъжд ви донася по една усмивка Laughing

# 322
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит Рожден Ден!!!!! Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 515
Desss Честит рожден ден мила. Пожелавам ти здраве, сбъдване на всичките мечти и много поводи за положителни емоции  Hug Hug

# 324
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 Desss, не мога да пропусна да ти честитя и да ти пожелая Новолунието в деня ти, да зароботи с пълна сила.  Simple Smile
  Не веднъж съм намирала подкрепа в твоите постове. Дано и ти винаги да я имаш  Hug   bouquet

# 325
  • София
  • Мнения: 547
Desss, и от мен честито  Hug всички мечти и всички желания да ти се изпълнят  Simple Smile

# 326
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета от много дейности снощи забравих да си заредя кристала,какво да правя?
  bouquet Благодаря

# 327
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Desss , честит празник. Бъди обичана, желана, ценена и много щастрива   bouquet.
 P.S. Момичета ,направих си карта. Много красива  стана  Mr. Green (скромна съм) , но не писах желания. Мога ли и днес да ги пиша  Rolling Eyes. Хубав и щастлив ден  Hug

# 328
  • Мнения: 12
Desss,честит рожден ден и от мен!  bouquet
Благодаря за хубавите притчи и за всичко онова,което правиш за темата!Бъди здрава,щастлива и окрилена!!!

# 329
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мога ли и днес да ги пиша  
Може , разбира се  Wink


Момичета БЛАГОДАРЯ ВИ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт