Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 219
  • 709
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Яница, наистина с това мислене няма как да ти стане по-леко
Молейки, ние изразяваме любовта си към Господ, а не регистрираме желаният си към него, така че- докато очакваш файдата,  тя няма да дойде.
Помисли си,че Господ прави и дава най-доброто, което заслужаваш, не се вкопчвай в тази връзка. Господ нявярно е сметнал,че заслужаваш по-добра.
Освен това,  вкопчването в тази любов, в този човек- Господ го отнема, за да ни покаже,че не трябва да обичаме никого повече от него. Нито децата си дори.
Приеми разздялата като божия воля, с благодарност и увереност, че Бог прави всичко това  защото те обича и защото иска да ти помогне в извисяването на душата ти, което е целта на всичките ни въплъщения, нали? Благодари за изпитанията , които ти праща, а не моли да ти запази човека до теб!
Христос Воскресе!

# 76
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Воистина воскресе!  Hug

# 77
  • Мнения: 2 657


Весели празници момичета Hug

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито Възкресение Христово!

# 79
  • Мнения: 730
Много светлина и топлота на всички!   bouquet

# 80
  • Мнения: 10 651
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!    bouquet

Яница, пожелавам ти много сила и вяра, за да преминеш през изпитанията!
Помни, че когато "губим" не знаем какво всъщност печелим! Кураж, мила!  Hug
Нали знаеш, че всичко, което ни се случва, винаги и неизменно е за нашето най-висше добро   Peace

# 81
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Христос Воскресе, бъдете изпълнени с любов и светлина, бъдете здрави и щастливи  bouquet

Много ви благодаря за подкрепата и съветите Heart Eyes
дарена, благодаря за притчата, бях я позабравила  Heart Eyes

Снощи бях в "Св. Мина" , помолих се и на чудотворната икона, добре ми дойде, поуспокоих се малко и туй като решението за развода зависи изцяло от мен, реших да изчакам още 2-3 месеца, хем да не прекъсвам годината на детето в детската, хем да имам време да си намеря доходоносна работа, хем да видя все пак някакво развитие дали ще има по въпроса.
Дори като че ли още днес виждам някакъв напредък- сутринта не се дуеше, сега пак не си е вкъщи, но пък взе детето с него Shocked което ме радва, разбира се.

Отново ви благодаря за подкрепата, наистина имах нужда от нея.

Желая ви приятно изкарване на празника, много усмивки и веселие.   bouquet

# 82
  • Мнения: 1 520
Христос Воскресе! Много светлина и любов на всички! Grinning

# 83
# 84
  • Мнения: 21
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ВИ ДАВА, ВСИЧКО ЩО ПОИСКАТЕ ДА СТАВА!

 Hug

# 85
  • Мнения: 73
Христос Воскресе, прекрасни души! Hug Мир и светлина в пътя ни! Божията Благодат да ни води!
Да бъде Твоята Воля, Господи...

# 86
  • Мнения: 275
Благодаря на leny и  mijjjka, че се грижат за темата.

Днес е най-специалният ден за мен - денят, в който съм се родила. И понеже не си падам по картинки на храни и напитки, ви черпя с нещо интересно за четене :



РОЖДЕН ДЕН

На тоя ден, всяка година от живота ни, Слънцето се връща там, където е било, когато сме се родили.

Тоя ден е подходящ да поставим ново начало, да променим нещо в себе си и така да променим живота си.

Няколко дни преди рождения ден е подходящо време за равносметка, за преглед на постигнатото през изминалата година, за благодарност за хубавите неща и за прошка за лошите неща.

Символично рожденият ден и всеки от предстоящите 11 дни след него представят месеците на настъпващата лична слънчева година.

Добре е рожденият ден да се прекара сред природата и да присъстват четирите основни елемента - огън, вода, земя и въздух. Така ще се събере енергия за цялата предстояща година. Посрещането на рождения ден е от съдбовно значение и е подходящо да се подчини на определени ритуали. Ако все пак не е сред природата, то символично може да се осигури присъствието на основните елементи - свещи, аромати, цветя, напитки. На тоя ден човек трябва да е такъв, какъвто е или какъвто иска да бъде.

Вторият ден може да се започне нещо ново, да се купи нещо хубаво и трайно, да се обогати опита - така се концентрират сили, откриват се неподозирани ресурси и възможности.

Третият ден е подходящ за контакти, запознанство, събиране на знания, купуване на книга.

Четвъртия ден - подходящо е да си припомним: "моят дом е моята крепост" - можем да се посветим на дома, да се погрижим за него, да помислим по някакъв специален начин за семейството си.

Петият ден - време за любов, за празнуване, за удоволствия, за специално внимание към децата или към детето в нас.

Шестият ден - можем да се отдадем напълно на работата или на здравето си - в тоя ден старанието ни ще бъде забелязано и оценено по достойнство.

Седмият ден - време за специално внимание към партньора или пък изобщо да се огледаме в другите, в приятелите и във враговете.

Осмият ден - можем да приемем подаръци и помощ или да дадем такива. Подходящо е на тоя ден да се погрижим за всички проблеми, недоразумения или конфликти - ще си спестим такива за една година напред.

Деветият ден - ако се огледаме за нови възможности и хоризонти пред нас, лесно ще ги открием. Каквото дадем на тоя ден, добро или зло, многократно ще ни се върне.

Десетият ден е време да покажем на другите на какво сме способни. Рискът в тоя ден обикновено носи късмет. Можем да направим всичко, което смятаме за нужно, важно, правилно, независимо от позициите на хората около нас.

Единадесетият ден - можем да го посветим на приятели и нови проекти. Ако съдбата на тоя ден ни предостави избор, то той ще е животопределящ.

Дванадесетият ден - време подходящо за самота, равносметка, за контакт с вътрешния Аз, за набелязване на водещите планове и тенденции в годината занапред.

# 87
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Воистина воскресе!
Много здраве, щастие и успехи! Господ да е с вас!

Честит рожден ден, Кристофер!
Много здраве, щастие, усмивки и успехи през новата година!

# 88
  • Мнения: 226
Воистина воскресе!
Четох някъде, че това означава В името на истината воскресе, и ми хареса като тълкувание.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 11 913
  Поздрав за Кристофер, за най специалния ден  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=7eul_Vt6SZY&feature=fvst

 И най вече всеки ден да откриваш себе си, все по красива и разнообразна.

Общи условия

Активация на акаунт