Серхан Яваш ( Харун от "Незабравима")

  • 34 504
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33 394
Serhan Yavaş - Харун ("Незабравима")
Биография:
Истинско име: Серхан Яваш
Дата на раждане: 27.03.1972г.
Месторождение Град: Истанбул Държава: Турция
 Зодия: Овен
Семейно положение: Разведен
Деца: Дъщеря Елиф Гамзе, родена през 2001
Професия: Актьор

Серхан Яваш е участвал в повече от 100 рекламни филми и клипа, и турците доскоро го познаваха като лицето от рекламите на Дениз банк, на световния лидер в производството на инструменти – Бош, на турските автомобилни заводи Тофаш или на сладкиша на Нестле Кит Кат.Животът на 37-годишния Яваш, който е роден в Истанбул, прилича наисторията на главния герой във филма на Уди Алън „Мач пойнт”Докато учи в Спортната академия на университета Мармара, Серхан започва да дава уроци по тенис и да се снима в реклами. Когато през 1999 г. се жени, „обстоятелствата в семейството му” по неговите думи го принуждават да напусне спорта и рекламата и да се впусне в текстилния бранш и търговията. Бизнес кариерата, както и бракът му, продължават само четири години. Той се развежда и зарязва текстила и търговията. От брака му остава любимата му дъщеря Елиф Гамзе, родена през 2001 г.гледай онлайн gledai online onalinПреди женитбата си Серхан Яваш изпълнява малки роли във френско-турския сериал “Естер и Сара” и в турския “Паяк”.След развода си Серхан Яваш дава уроци по тенис в един клуб и участва в много рекламни филмчета и клипове.През 2007 г. започва телевизионната му кариера с участие в сериала „Клетва” на телевизия „Фокс”, а след него идва и поканата за главната роля в „Незабравима” – продукция от ранга на безспорния хит „1001 нощ”.

-„Не се смятам още за актьор, защото нямам никаква подготовка""Не съм учил актьорско майсторство, затова не мога да се нарека актьор" - казва Серхан в интервю за списание „Жената от А до Я”. Той обаче харесва тази професия и влага много труд и желание в нея. В биографията си има вече и един игрален филм – “След дъжда”, в който се разказва за един от най-мрачните периоди на новата турска история- военния преврат през 1980 г.

Интервю:

- Как се включихте в "Незабравима"?
- След участието ми в сериала "Клетва" получих роля и в игрален филм - "След дъжда". Когато прочетох сценария на "Незабравима", казах на продуцента Ахмет Байрам, че разказът е много хубав и съм впечатлен. Развълнува ме и поисках да участвам.
- И в "Клетва" Вашият герой се разкъсва между две жени. Приличат ли си двете роли?
- На пръв поглед, да. Но, според мен, характерите на Мендерес и Харун са съвсем различни. Харун е наследник на много богато семейство. Младостта му е минала в колеж в чужбина, не му е останало време да се забавлява. Той прави предложение за женитба на Мелда, която работи в неговата компания. При малък инцидент на улицата се запознава със сестра й Еда и между тях възниква близост. Когато отива със семейството си да поиска ръката на Мелда, разбира, че Еда е нейна сестра. Ситуацията, в която изпада, е безизходна.
- Ако в живота попаднете в такава ситуация, как бихте се държали?
- Поставям се на мястото на Харун и мисля, че положението му е ужасно. Човек не знае какво да прави. Не съм преживявал подобно нещо и не искам да ми се случва.
- За Вас като мъж кое качество на жените има най-важно значение?
- Който казва, че външният вид не е важен, лъже. Естествено, че е важен. Освен това са много важни характерът, възгледите й за живота, какво очаква от него, как се държи, какво мисли.
- Казват, че имате много нестандартно лице. Това предимство ли е в актьорската Ви кариера?
- Чувал съм често това от филмови и театрални режисьори и продуценти. Аз никога не съм се намирал за хубав, но на екрана изглеждам различно. Когато се видя, си казвам: "Я, аз така ли изглеждам". Прическата, дрехите могат да ме променят напълно.
- Доколко това, че сте хубав оказва влияние да Ви поверяват главни роли?
- Не знам. Когато ме поканиха да играя в "След дъжда" попитах: "Защо избрахте мен? Има толкова по-красиви и по-добри актьори". Отговориха ми: "Кажи кой. Търсим мъж, който да изиграе красив любовник." Е, не можах да отговоря. Сериозно, обясниха ми, че няма друго лице на моята възраст, което да изглежда така добре на екрана.
Фикрет Хакан (известен турски актьор, режисьор и продуцент) ми каза: "Ти имаш много различно лице. По мое време имаше 15-20 актьори по-красиви от мен. Сега никой от тях го няма, а аз още съм тук. И ти си като мен. Нямаш бебешко лице. На пазара сега има цяла сюрия сладникави красавци, но след пет години никой от тях няма да го има. Ти с твоето лице ще продължиш да играеш различни роли - от любовника до бащата. Лицето ти е такова".

- Мислите ли, че стигнахте дотук благодарение на рекламните филми?
- Когато бях на 19-20 години, започнах да снимам рекламни филми. Изобщо не съм помислял за актьорство или че ще се свържа с киното и телевизията. Участвах в рекламни филми, за да си плащам следването. Един ден получих предложение за участие в сериал и започнах. Не мога да се съглася да направя нещо, с което мисля, че не мога да се справя. Смятам ли, че ще направя нещо, казвам "да". Чувам положителни неща за играта ми от много авторитетни личности. Това много ме вълнува.
- Вече сте популярен. Какво промени това в отношенията Ви с жените?
- В живота ми нищо не се е променило. Семейството ми, приятелите ми са същите. Аз съм много свързан с тях. Повечето актьори обичат нощния живот, аз не. Най-важното нещо в моя живот е дъщеря ми. Тя е единствената ми любов. Естествено, на улицата хората проявяват интерес към мен. Във "Фейсбук" получавам досадни послания. Чета ги, а след това ги изтривам, без да отговарям.
- Смятате ли пак да се ожените?
- Не мисля. За да се ожениш, трябва да опознаеш човека до себе си. Аз нямам време за това. Сега за мен са важни дъщеря ми и работата ми.
- Какви са отношенията с дъщеря Ви?
- Тя ми много иска да играя в детски сериал. Много се впечатлява от кадрите, в които се целувам или се прегръщам на екрана. Смее се и срамежливо ме поглежда. Много ревнува жените, които искат да се снимат с мен. Иначе, съм строг баща.



Последна редакция: сб, 27 мар 2010, 12:02 от Ураганът Tереза

# 1
  • Мнения: 33 394
Добре дошли ! newsm51 newsm51 newsm51   

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 21:17 от Ураганът Tереза

# 2
  • Мнения: 777
 smile3501 smile3501 smile3501 Поздравления за Новата темичка, имаше нужда от нещо ново

smile3501 smile3501 smile3501  Тера   Hug Hug smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 21:48 от BELL-

# 3
  • Мнения: 0
Страхотна идея. Страхотна тема.
Благодаря ти Ураганче.  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 0
цоп Simple Smile))
Харунеееееее

Ураганче  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug браво!!

# 5
  • Мнения: 33 394
Харда помети си кочинката (кутията) Не мога да ти пратя съобщение на лични.   newsm75 newsm28 newsm79

# 6
  • Мнения: 777
СЕРХАН Е РОЖДЕННИК УТРЕ!!!!!!!!!!!

# 7
  • Мнения: 33 394
СЕРХАН Е РОЖДЕННИК УТРЕ!!!!!!!!!!!
Даааааааааааааааааа. Ще му набереме китки  smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 8
  • Мнения: 2
Пристигам и аз.  newsm44 с Ориент експреса, Ако има и други желаещи съм запазила целия влак. Заповядайтеееее.  Joy Joy

# 9
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пристигам и аз.  newsm44 с Ориент експреса, Ако има и други желаещи съм запазила целия влак. Заповядайтеееее.  Joy Joy
Ха, Добре си ни дошла...място без цензура и драми... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 0
КОЙТО ИСКА МОЖЕ ДА КОМЕНТИРАМЕ "НЕЗАБРАВИМА" ТУК ! #Crazy #Crazy #Crazy
АЗ ОТ ЕНТУСИАЗЪМ ГО ПОСТНАХ И ТУК ,НО СМЯТАМ -НЕ Е ЛОШО.
АЗ ИСКАМ ДА ПЛЮЯ ВСИЧКИ ГЕРОИ И ТЕРА ДА ВКАРА И ДРУГИТЕ.

# 11
  • Мнения: 2
Пристигам и аз.  newsm44 с Ориент експреса, Ако има и други желаещи съм запазила целия влак. Заповядайтеееее.  Joy Joy
Ха, Добре си ни дошла...място без цензура и драми... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

А дано. Надявам се. Иначе   #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 0
и аз се качвам на влака ако ме приемате, аз не съм от приказливите но във вашата компания ми е  Grinningгот!!

# 13
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
и аз се качвам на влака ако ме приемате, аз не съм от приказливите но във вашата компания ми е  Grinningгот!!
Ади качвай се мацкоооооууу...ама да се изхождаш по наболелите проблеми... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 777
Пристигам и аз.  newsm44 с Ориент експреса, Ако има и други желаещи съм запазила целия влак. Заповядайтеееее.  Joy Joy
Ха, Добре си ни дошла...място без цензура и драми... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

А дано. Надявам се. Иначе   #2gunfire #2gunfire
Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт