Туба и Мурат...и техните роли: Аси и Демир...Хасрет...Саваш - Единствени-тема 33

  • 76 967
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240

А на тая снимка ми е с толкова отсъстващ поглед.......държи Ниргюл, а имам чувството, че мисли за нещо или някой друг, за Туба?!
Същото си помислих и аз! Laughing Мисли наистина за нещо различно от това, което държи в ръцете си! А може би мисли за любимата съпруга? #Crazy

Сигурно! Мисли си какъв ли специалитет му е сготвила скъпата съпруга ....   rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А може и да си спомня за едни други снимки / от друг сериал/ и какво / коя/ е държал в ръцете си..... newsm78 newsm78 newsm78

# 691
  • Мнения: 2 154

А на тая снимка ми е с толкова отсъстващ поглед.......държи Ниргюл, а имам чувството, че мисли за нещо или някой друг, за Туба?!
Същото си помислих и аз! Laughing Мисли наистина за нещо различно от това, което държи в ръцете си! А може би мисли за любимата съпруга? #Crazy

Сигурно! Мисли си какъв ли специалитет му е сготвила скъпата съпруга ....   rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А може и да си спомня за едни други снимки / от друг сериал/ и какво / коя/ е държал в ръцете си..... newsm78 newsm78 newsm78
Много ни се иска да е така!

# 692
  • Мнения: 10 240
 Интересен коментар:

итата(Dikaya_ya @ 25.03.2010, 20:06) *

оказывается на первых 5-ти фотках фанаты отрезали Бурчин от Мурата biggrin.gif


а по-моему уже и не надо вырезать .... вот счас они в разных сериалах , и вот что я увидела : талант Тубы больше заиграл , чем когда она была рядом с Муратом ,,, а вот ему не хватает взглядов Тубы , чтобы полностью вживаться в роль , каких-то импульсов , химии не хватает ... rolleyes.gif ИМХО

Цитата
Аша, ты кажется всерьез злая на Мурата?
может он перед съемками и в спортивной одежде? ему так лучше чем совсем худой, ИМХО


не я не злая smile.gif .... просто у мужчин всегда такое мнение , что они решают кому с кем быть , а когда они понимают , что их прокатили wink.gif , начинают придумывать небылицы про партнершу .... (ну это я к тем комментам Мурата , что роль в Аси для него проходная и т.п.) , типа и нелюдимая Туба , и сложная в общении (счас -то мы понимаем что все это не так на самом деле) , и не все пришли на свадьбу .... rolleyes.gif , опять же повторюсь все это мое видение ситуации .... и в моих глазах Мурат намного ниже чем Туба smoke.gif

# 693
  • Мнения: 0
нова тема ,но първо да се допише тази,пускам я сега,понеже по-късно няма да има кой да я пусне.....

# 694
  • Мнения: 1
Изчетох ви.
norrra,  nbanditka  - добре дошли.

1001fan - поздравления за кратките, но точни попадения.

Господинова, 1001fan, не им се косете,мене първа ме нападнаха ,ииии....какво от това.Не ми пука.
Хайде премествам се в Пленителката.

# 695
  • Мнения: 10 240
нова тема ,но първо да се допише тази,пускам я сега,понеже по-късно няма да има кой да я пусне.....

Маги, благодаря за темата!  smile3525 smile3525 smile3525

Бързичко я привършихме тази темичка- за 3-4 дни....  Нека си я докараме до 50 страница....

# 696
  • Мнения: 0
Мурат и Ниргюл в следващия епизод на ЛиН


А на тая снимка ми е с толкова отсъстващ поглед.......държи Ниргюл, а имам чувството, че мисли за нещо или някой друг, за Туба?!

Кученце едно ми помахва със опашка -
гледам го - то почти като това - на Туба,
щом се радва, като че съм Чебурашка,
в моя "резултат" аз сега ще му река:


***

Мой приятелки от Слънчева България,
виждам, че се чудите на тази поза -
да, замислих се за родната  Антакия,
за момичето-мечта, разкошна роза!

Някога главица нежно тя склони -
радостно отдадох лявото си рамо
там, където моето сърце тупти -
ден из ден - за нея само...

А сега - погледът ми е отнесен, непривичен,
няма нищо чудно, нищо ново във това -
външно обещал съм и държа се все прилично,
но сърцето, и в ума ми - мисълта е при Туба...

Не, не мисля за жена си, боже опази,
само филма скрива ме от острия й взор!
Тя и в него си намери начин, проследи мe -
виждате - Нургюл изпрати - да е мой партньор!

Затова целувките са все безстрастни -
няма го дъха, няма я жарта и оназ жена,
чиито устни бяха чудни, сладострастни
и потъвах в тях и денем, и  в нощта...

***

Кученцето е пост № 651 на  Labrex

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 21:42 от muratuba

# 697
  • Мнения: 22 867

Още едно мнение на руски фен:

 МАРУШКА * МАРУШКА*      15-03-2010 12:30 (ссылка) Re: А ИНТЕРЕСНО,ЧТО У ТУБЫ С САМИ САЙДАНОМ?
ДА,ДЕЙСТВИТЕЛЬНО НИКТО НЕ ВЕРИТ,
ЧТО У МУРАТА С ТУБОЙ НИЧЕГО НЕ БЫЛО!
НО,ВСЁ ЖЕ НЕВОЗМОЖНО ТАК ИГРАТЬ И
ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ ЧУВСТВОВАТЬ......
ДУМАЮ МЫ ПРОСТО МНОГОГО НЕ ЗНАЕМ,
ВЕДЬ ОН ЖЕНАТ.И НЕ БУДЕМ ЗАБЫВАТЬ,
ТАМ БЫЛА НЕ ПРОСТАЯ СИТУАЦИЯ,
НЕ ЗРЯ ВЕДЬ БУРЧИН ПРИСКОКАЛА
НА СЪЁМКИ ВТОРОЙ ЧАСТИ И НЕ
ОТХОДИЛА ОТ НЕГО ,ЧТО ВСЕХ ЖУТКО
РАЗДРАЖАЛО!И БЫСТРЕНЬКО ТАМ ЖЕ
ЖЕНИЛА ЕГО НА СЕБЕ!ЛЕТЕТЬ В АНТАКЬЮ,
НА СВАДЬБУ - ЭТО НАТАЛКИВАЕТ НА МЫСЛИ....
ЧТО - ТО ЗНАЧИТ БЫЛО ВСЁ - ЖЕ,НО
ТОЛЬКО МЫ ОБ ЭТОМ СКОРЕЕ ВСЕГО
УЖЕ НЕ УЗНАЕМ,Т.К ЕСЛИ ЧТО - ТО И
БЫЛО ТО ЭТО ОСТАНЕТСЯ ТОЛЬКО
МЕЖДУ НИМИ ДВОИМИ ....
 



muratuba, пак прекрасни стихчета!  bouquet Hug  bouquet

# 698
  • Мнения: 8
http://www.youtube.com/watch?v=XUI4rUTRlX4&feature=related

След това винаги оставам с такива  Shocked Shocked очи!!!!
Ако видя подобно нещо в ЛиН, ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ ПОМИСЛЯ НИЩО СВЪРЗАНО С МУРАТУБА!!!!!!

# 699
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=XUI4rUTRlX4&feature=related

След това винаги оставам с такива  Shocked Shocked очи!!!!
Ако видя подобно нещо в ЛиН, ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ ПОМИСЛЯ НИЩО СВЪРЗАНО С МУРАТУБА!!!!!!


 txtloves txtloves

Благодаря за разкошното клипче. По моему подобно нещо НЕ БИ МОГЛО да се случи в ЛиН..... И дано е така. Иначе толкова хора, в толкова страни ще бъдат ..... меко казано излъгани......... или нещо като .... ненормални относно възприемането на света около им....
По-вероятно е това, което прочетохме в Руските писания - ТУБА била ОБЕЩАЛА на баща си повече подобни изпълнения ДА НЯМА..... АМА .... дали заради това, или заради НЕЩО ДРУГО.... което всички си мислим все още.

# 700
  • Мнения: 0
Муратуба, страхотна си  newsm51 newsm51 newsm51.
Благодаря ти за стихчето в другата тема!!!
Трябва да има повече такива хора като теб- отзивчиви, талантливи  Peace

# 701
  • Мнения: 22 867
angel:
 Мурат и Туба когда-то встречались,,,жалко что расстались,такая парочка!!!!!!!!!!!!!!

Ника:Только здесь узнала что у Демира (М.Й) есть жена я просто в шоке какой ужас . Думала что так играть любовь невозможно особенно когда они смотрят друг на друга увы оказывается они первоклассные актеры.

Альбина:Аси" просто обалденный сериал! Очень люблю актрису ТуБу Буйкюстюн, в этом сериале она еще раз доказала, что является самой красивой среди актрис не только в Турции, но и во всем мире!А Мурат Илдырым замечательно подходит актрисе, такой же красивый и очень талантливый! И пусть они не вместе по жизни, по крайне мере каждая серия показывает, что они настоящие профессионалы -Любовь лучше не сыграть! Будьте счастливы!!!

Като чета, и в руските форуми недовиждат - хич не забелязват вялата игра на Мурат в Аси, а нещо се вглеждат на ЛиН.

Dikaya_ya
Цитата(asharevich @ 26.03.2010, 16:43)

Дикая , ну ты как , уже посмотрела А-в-Д , 12серию ? Мне кажется что они прыгают в сюжете , и герои какие-то необдуманные движения делают : вот чего мама Ясмин привезла подругу с дочкой , Ясмин же вроде не общалась с ними , мама Ясмин пошла так резво дверь открывать , как будто в дом к дочери много людей ходит , естесстно это был Саваш , а из младшего брата Саваша ваще монстрика сделали , непонятно как такой мог вырасти в их строгой семейке ....ИМХО


да, вот сегодня посмотрела...
скажу так, фильм красиво снят, но нехватает динамичности и развития отношений ГГ...
вот в Аси ждали, когда же они будут рядом стоять и смотреть друг на друга, там даже их мысли друг о друге были написаны на лицах Аси и Демира...молчание, их взгяды, уууууууууу  аж, подпрыгивала от ожидания 23.15
а тут они по телефону половину сериала общаются, потом он к ней пристает, она так тупо реагирует, он там люблю, не могу, а дальше что??? жена страдает, на мать орет каждый божий день и ничего не решают...был ребенок, и типа выкидыш, жесть!!! а про ребенка можно было догадаться что Ясмин мать, у нее типа и фигура изменилась, "сестренка" даже не посмотрела на ребенка, а эта бежит...
братишку действительно, ну в семье не без уродов, только в этой семейке их много  + мать Саваша!
с Чичек надо что-то же решать, он видит что она ему и та внимания оказывает, и так смотрит, а он на ее глазах обнимает Ясмин и сестре представил.
буду смотреть дальше, хоть на Мурата. я уже оказывается привыкла на "такого" Мурата без Тубы(((
 смотрю щас Аси и там совсем другооооооооооооооой Мурат, т.е.он же Демир

# 702
  • Мнения: 0

В кола Мурат подмина ни сега,
Обърнал настрани чаровната глава,
Зареян някъде далеч, в небесата,
Но с мисли, пратени ни в маранята:


“Пътувам за почивка към морето,
В очите слънцето насреща свети,
До мен мърмори ми жената –
“Мурат, какво се мъдри във главата?

Отново ли онази  “стройна птичка”
Жужи във мозъка ти кат’ пчеличка?
И стига със това странично огледало –
Мен погледни, сърцето ми е спряло -

Отдавна твоята любов да чувства!
Нали актьор си, можеш ти “изкусно”
Да имитираш обич и любов голяма –
Е, дай ми и на мен една целувка само!

Да спре да ме боли и мен главата,
Не искам да повярвам, че съдбата
С Туба за вас е отредила
Да сте един за друг. И няма сила

Която днес да ме откъсне
От мисълта, че някога, макар и късно,
Ти ще престанеш нея да обичаш
И влюбено към мен ще се затичаш....”

Пътувам към морето и си мисля –
“Мурат, защо сгреши и днес ориса
и себе си и своята Туба
на тази мъка, болка, самота....

Във филма на Мерджан за “Гордата Аси”
Ти на Туба душата подари,
Навсякъде й беше по петите,
На кучето й галеше ушите...

Защо ли не посмя да й покажеш
Или поне чрез думи да й кажеш,
Че тя е твоята любов голяма
И друга като нея няма, няма!!!

Нали се казваше Демир Доган –
Не на шега избрано име от Мерджан,
В което смисъл силен беше вплел –
Демир/Мурат – “Железният орел” !

Какво желязно в тебе той видя,
Че подари ти роля и ЖЕНА,
Зарад която друг бих съгрешил
И с Дявола дори се съюзил,

Но само и единствено за да успее
Да я направи своята прекрасна фея,
Живота си със нея да споделя,
Да бъде нейн роб, да дели постеля,

Във утрото, когат’ денят се ражда,
Да утолява с устните й всяка своя жажда,
И през деня да й дари усмивки,
А вечер тихи ласки, без завивки....

Мурат, Мурат, какво направи ти!
За инженер си учил, но сгреши -
В Антакия ти сякаш  не разбра,
Че и Туба в “АСИ” изобщо не игра.

Сърцето и душата тя отдаде,
Но не във ролята се вдаде -
Обичаше самия теб, горката,
В очите истински сълзи сълзахя....

И думите за обич бяха искрени,
И устните поднасяше немислейки,
Ала достойнството във нея я възпря,
Зад кадър да признае любовта!

И свян, и гордост, пърхащи в гърдите,
но не от роля, а от нейните родители -
Попречиха сама ръцете да протегне
И щастието с обръчи да стегне!

Затуй сега до теб е тази патка,
Без ум, ала със златен татко.
И колкото и да крещи във теб сърцето,
Пътувай си със нея към морето....”


Мурат, прощавай, много ни е тъжно -
Това разбрахме в маранята и не лъжем -
В нощта ще плачеш за Туба,
Бурчин до теб ще крачи през деня....


***

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 22:36 от muratuba

# 703
# 704
  • Мнения: 22 867
И една малко стара и сигурно известна на някои информация:

28 января 2009 г.
 
Азербайджан, Баку, 28 января / корр. Trend Life З.Рустамова/

Турецкая актриса Туба Буйукустун, исполнившая роль Филиз в сериале «Илхамурлар алтында» («Под ангелами»), который два года назад демонстрировался на турецком «Канале Д», а затем на общественном телевидении Азербайджана, часто падает в обморок. Как передает Trend Life, турецкая газета «Миллиййет» пишет, что актриса, в настоящее время снимающаяся в сериале «Аси», время от времени попадает в больницу прямо со съемок. Состояние Тубы пугает и беспокоит творческий состав сериала во главе с режиссером Джевдетом Мерджаном. В информации сказано, что Буйукустун, прошедшей в прошлом месяце медицинское обследование, не было поставлено никакого серьезного диагноза. Ее врач сообщил лишь, что у актрисы невроз, который довел ее до такого состояния.

Тая невроза от Бурчи ли ще да е, от Муратич ли............ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт