за височината

  • 73 231
  • 276
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11
Сигурен ли си, че не е била медицинска сестра  Rolling Eyes  Joy

За други неща не бях сигурен... Wink

# 136
  • Мнения: 303
Аз съм 176 см висока и определено съжалявам, че не съм по-ниска, защото имам проблем с намирането на високи мъже в БГ/разбирай, над 183 см/.
Била съм с немалко мъже, но само с двама с ръст 186 и 193 см. Като цяло, българските мъже са ниски- доста голям процент от тях са под 180 см, мен ме устройват около 190, за да мога да се чувствам добре и на висок ток.

# 137
  • Мнения: 666
Аз съм 176 см висока и определено съжалявам, че не съм по-ниска, защото имам проблем с намирането на високи мъже в БГ/разбирай, над 183 см/.
Била съм с немалко мъже, но само с двама с ръст 186 и 193 см. Като цяло, българските мъже са ниски- доста голям процент от тях са под 180 см, мен ме устройват около 190, за да мога да се чувствам добре и на висок ток.

Аз пък винаги съм имала вземане-даване с високи мъже.Имах един провал хахах /мислеха ни за брат и сестра Embarassed/,но си научих урока,а за високи токчета за моята височина 179-180см и дума да не става ooooh!..не ,че горя от желание де Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 216
Винаги съм харесвал, по високи от мен партнъорки, и смятам че когато предразположиш човека до теб, той няма да обръща внимание, на дреболия като разлика в ръста. От опит съм установил че в леглото сме равни  Wink

# 139
  • София, център
  • Мнения: 3 455
1,80 съм и никога не съм имала проблеми с ръста си, с високите токчета също  Twisted Evil

# 140
  • Мнения: 1 749
178 см и винаги се чувствам ужасно, когато съм с високи токчета (слава Богу, това се случва много рядко).  Confused Винаги си харесвам обувки с високи токчета и никога не си взимам... А как ми се иска...

# 141
  • Мнения: 186
По-секси е ,когато мъжа  е по-висок.Проблем е когато мъжа е по-нисък от 1,60 см.
А някои мъже не харесват  високи жени,защото им се струват неженствени.Но пък за всеки път си има влакници.

# 142
  • Мнения: 0
Но пък за всеки път си има влакници.

Абсолютно  Peace

Ммммммммоооооооооооо  Praynig Praynig Praynig

# 143
  • Мнения: 241
Избирам винаги по-малкото зло Wink
Харесването идва от чара, а не от ръста.

# 144
  • Мнения: 303
Избирам винаги по-малкото зло Wink
Харесването идва от чара, а не от ръста.
Подкрепям напълно това твърдение. За мен ако има по-значими качества.
За справка, при мой ръст от 176, моят бивш съпруг, когото все още много уважавам и ценя като човек, е "само" 178.

# 145
  • Мнения: 96
Аз съм 188 см Simple Smile

# 146
  • Мнения: 3 097
Всеизвестно е че ниските мъже са по-добри в леглото, затова аз си ги предпочитам.

http://mamita-bg.com/2010/06/16/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D … 0%BC%D1%8A%D0%B6/

# 147
  • Мнения: 135
Както се казва" Висока жена за парад, Ниска за креват.... Laughing

# 148
  • Мнения: 0
Жените са различни - прилагам схема
 Peace Моля  bowuu

# 149
  • Мнения: 11
Жените са различни - прилагам схема
 Peace Моля  bowuu

Pussy мене елфката...или халфелфката! Peace

Общи условия

Активация на акаунт