Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240
Обещаната целувка за ....

ДОБРО УТРО!

# 706
  • Мнения: 10 240
Нека  денят ви  да е изпълнен с хубави мигове!

 

# 707
  • Мнения: 10 240


Прекрасна е! Обичам я!
-Туба, събуди се, утро е!



-Мурат, беше прекрасна вечер. Толкова съм щастлива, че си до мен!



- Чака ни един още по-прекрасен ден! Само за теб и мен!

# 708
  • Мнения: 0


ДОБРО УТРО!
 
Желая на всички усмихнат ден!!!

# 709
  • Мнения: 73
Момичета, снощи Туба водеше пред Перла, сега е изостанала с 80 гласа. Тък има нещо. Какво да направим. Започвам да се ядосвам . Да не би ,някой да им помага. Давайте да се мобилизираме. Имаше още едно гласуване. Там Туба водеше и изведнъж стана втора, а сега мисля,че гласуването завърши , така и не разбрах какво стана.

# 710
  • Мнения: 127
evich74  еми така си е,само талибани с камили да останат.Нали пишеше ,че  имал    много фенове в арабския свят .Е, да качват лаптопите на самара и да обикалят да търсят по баирите къде изписва Connected и да си гласуват.
 didoka45 и аз това се чудя.През деня води,през ноща изостава.Ама ми минава през ум,дали тук кат се мръкне,там съмва ?

# 711
  • BG
  • Мнения: 4 456
Айде и тука да метна клипчето Laughinghttp://www.youtube.com/watch?v=fWAbHY6xPJI

# 712
# 713
  • Мнения: 0
пускам новата тема,защото излизам... Приятен ден!

нова тема

# 714
  • Мнения: 34
Аз  харесвам само Мурат.Кенан да си стои в Езел.
  Момичета Много съжелявам Мурат.Голямата му грешка е ,че в края на сериала Буря се е згодил за Бурчин.Откаде ще знае момчето ,че ще срешне голямата си лубов в Аси/нашата прекрасна Туба/.Не искам да си представя на какъв отромен натиск и заплахи е бил подложен за да не развали годежа  и да се оженят с Бурчин от страна на нейното семейство.
    Преставям си какво е изживял горкия като е гледал как страда Туба и прави нервни кризи а и когато е трябвало да се разделят. Пиша това защото съм обедена ,че между тях е имало голяма любов/Туба&:Мурат/.

# 715
  • Мнения: 0
Добър ден! Включвам се само да кажа,че в в."Шоу" пише за цепката на Туба на премиерата на новия й филм има снимки на нея и Сами.Пишеше,че през цялото време са се държали за ръце,но на въпроса кога ще има сватба не са отговорили.А от Диема Фемили са обещали,че ще повторят "Аси",а до края на годината ще пуснат нов сериал с Туба и Мурат. (там пишеше точно така "нов сериал с Туба и Мурат" мисля че става въпрос за "Любов и наказание" и "Пленителката на сърца" )  Hug Приятен ден. А ако някой иска по-късно ще напиша всичко подробно от вестника.Само кажете  Hug

# 716
  • Мнения: 0
Добър ден! Включвам се само да кажа,че в в."Шоу" пише за цепката на Туба на премиерата на новия й филм има снимки на нея и Сами.Пишеше,че през цялото време са се държали за ръце,но на въпроса кога ще има сватба не са отговорили.А от Диема Фемили са обещали,че ще повторят "Аси",а до края на годината ще пуснат нов сериал с Туба и Мурат. (там пишеше точно така "нов сериал с Туба и Мурат" мисля че става въпрос за "Любов и наказание" и "Пленителката на сърца" )  Hug Приятен ден. А ако някой иска по-късно ще напиша всичко подробно от вестника.Само кажете  Hug
напиши, но вече сме в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт