Отговори
  • Мнения: 21
Пуснах  заявление за протест за събота от 11 часът до 13 часът в градинката от страни на НС,едно защото там беше първият протест-символизира връщането на нещата в изходна позиция,второ защото е подходящо като място и има много дървета на които ще закачим много мартенички,носете много и по-големички мартеници-символ на чистотата и плодородието,и трето защото не съм сигурна че ще дойдат много хора,няма смисъл да изглеждаме смешни на голямо място,особенно ако трябва да се затварят улици...И ще пеем,възрожденски песни...ще пеем...Съгласни ли сте?!Това е чисто наша иницатива,но ще се обадя на Коалиция за да остане природа в България,и Биоземеделците,ако искат ДА НИ ПОДКРЕПЯТ...
Няма да чакам разрешение,защото едно няма време,второ ако не ни го издадът ще сгафят още повече,трето в крайна сметка ще отидем на разходка там в определеният час всички,да окачим по мартеничка Wink,това не знам да е забранено със закон... Hug
Така че започвайте да разпространявате на свои хора!!!Пък утре като получа разрешението ще го обявим официално...

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 08:31 от Роня дъщерята на разбойника

# 1
  • Мнения: 25 398
Кои песни?
"Боят настана"?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 21
Кои песни?
"Боят настана"?  Mr. Green

Зависи изцяло от управляващите... Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 592
Пускам си и тук ВАЖНИЯ  пост от предната тема  Laughing :

това е отговор на депутат от ГЕРБ от втората редица на вчерашното писмо до депутатите, което разпращахме /надявам се/:

 Poznavame teksta dobre - kolegite ot narodnoto sabranie i ministerstvo na okolnata sreda veche 2 meseca analizirat relevantnite direktivi na EC i tarsiat optimalen variant da zabraniat opitite v polevi uslovia i otglejdaneto na kakvito i da e GMO na teritoriata na BG. Sanitarnata zona ot 30 km e s nad 20 km po-goliama ot neobhodimoto za da niama takiva v stranata samo i samo za da niama spekulacii na tazi tema.
Podobni e-maili sa generirani ne bez pomoshta na opoziciata, koiato na parvo miasto razpali tazi panika/paranoia. Ako e zabraneno da badat testvani izvan laboratoriite, to kade shte se otglezhdat za da se pusnat na pazara - moje bi v laboratoriite?!
Ne se podavai na takiva podobni provokacii. Opoziciata vinagi e bila dobra v takav tip podrivna deinost. Izpolzvat straha na horata za sobstvenite si koristni celi!

Вие коментирайте!

# 4
  • Мнения: 2
Не ми харесва този отговор!!! И обмислям нови действия. Герберите май не са хубави цветя. И май лесно могат да се модифицират генетично!  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 291
Ние сме там!

А коментарът ми за отговора на депутата е, че това е абсолютната наглост.

# 6
  • Мнения: 21
Аз вече коментирах,ако са циркаджии значи ни лъжат,ако пък са откровенно незапознати,значи са си простички,но и в двата случая не стават за това за което сме ги избрали... Crazy

# 7
  • Мнения: 2
Пускам си и тук ВАЖНИЯ  пост от предната тема  Laughing :

това е отговор на депутат от ГЕРБ от втората редица на вчерашното писмо до депутатите, което разпращахме /надявам се/:

 Sanitarnata zona ot 30 km e s nad 20 km po-goliama ot neobhodimoto za da niama takiva v stranata samo i samo za da niama spekulacii na tazi tema.

Вие коментирайте!

коментарът му за километрите ме навежда на мисълтта, че те са излъгани от МОСВ, както ги излъга пред очите ми Манева на заседание на КОСВ. Може ли в отговор да му пратиш картите с 10 км и 30 км. С очите си да се убеди, че някой го е излъгал!

# 8
  • Мнения: 364
 ooooh! вместо коментар и запис

# 9
  • Мнения: 2
Това им е рутинният отговор - щом нещо не ги устройва, то задължително е провокация на опозицията.
Но това няма как да го кажат на тези от нас, които собственоръчно са писали писмата.  Joy
Кажи му да не се престарават толкова в желанието си да обявят България за свободна от ГМО. Че току-виж се презорили от старание. Laughing
Те да не страдат от шизофрения? Половината личност е за ГМО, а другата половина - против.

Опитват се да запазят имиджа си и народното доверие, но вече е твърде късно.

# 10
# 11
  • Мнения: 803
нотар,
и аз получих още два идентични отговора Mr. Green

# 12
  • Мнения: 836
Съжалявам, че пак ще досаждам, но трябва да разлепим бързо обявите за протеста по кварталите.

Потвърдено е за районите: Младост, Хиподрума, Надежда, Яворов, Мед. академия, Овча Купел, Горна Баня, Иван Вазов, Стрелбище, част от Люлин, Лозенец.

# 13
  • Мнения: 2
Съжалявам, че пак ще досаждам, но трябва да разлепим бързо обявите за протеста по кварталите.

Потвърдено е за районите: Младост, Хиподрума, Надежда, Яворов, Мед. академия, Овча Купел, Горна Баня, Иван Вазов, Стрелбище, част от Люлин, Лозенец.


Как да се уговорим? От къде мога да взема обявите за Хиподрума? Утре вечер имам среща  с моя адвокат в Овча купел, след това съм свободен за акции

# 14
  • Мнения: 836
Съжалявам, че пак ще досаждам, но трябва да разлепим бързо обявите за протеста по кварталите.

Потвърдено е за районите: Младост, Хиподрума, Надежда, Яворов, Мед. академия, Овча Купел, Горна Баня, Иван Вазов, Стрелбище, част от Люлин, Лозенец.


Как да се уговорим? От къде мога да взема обявите за Хиподрума? Утре вечер имам среща  с моя адвокат в Овча купел, след това съм свободен за акции

Утре ще се свържа с вас и ще се уговорим.
Всъщност, и вие мислете. Ако имате предложение за мото на протеста, давайте го тук.

Общи условия

Активация на акаунт