Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 60

  • 23 346
  • 739
  •   1
Отговори
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ
СЕГА И В "EZEL"
   


  YİĞİT ÖZŞENER    
     
      
         

 
Ийит Озшенер се появява пред камера за първи път през 2001 година.
 Към края на 2009 вече реализира 24-тия си проект. 24 филма за 9 години! Но въпреки този внушителен брой, въпреки необятността на интернет-пространството, за Озшенер в Интернет се откриват едва две-три думи - суха биографична бележка, която освен всичко събужда у внимателния читател сериозни подозрения относно своята достоверност. Писана наскоро, тя ни съобщава, че Ийит е роден през 1972 година. Завършил е Техническия университет "Йълдъз", специалност "Електроника и комуникационна техника". На 22-годишна възраст започва обучение по актьорско майсторство в Студио "Şahika Tekand". През това време играе в театрални постановки и участва в театрални фестивали в България, Македония и Гърция. Анонимната записка съобщава още, че Ийит си остава типичен театрален актьор, независимо от множеството успешни роли във филми и сериали. През 2001 година основава Обществен Театър „Магазин”, където играе и досега. Посочва се, че е получил две награди на международни филмови фестивали в Лос Анджелис и Сиатъл, САЩ. Ерген е. Хоби - безмоторно летене, гмуркане, плуване и йога.
     Колкото и да е активен на сцената и пред камера, известността на Ийит не преминава границите на ислямския свят преди 2008 година, когато на екран излиза "Dudaktan Kalbe", филмираната версия на романа на Решат Нури "От устните до сърцето". Едва с този филм името му се чува в Европа. Но трябва да започне излъчването на "Езел", за да се появи една съществена статия за неговата актьорска работа:
     "Помните ли? Едно време играеше в реклами, а сега е Дженгиз в "Езел". Със своето актьорско представяне Ийит Озшенер прекрачва границите. Той дълго време показваше добрата си игра на любителите на театъра. Именно те добре знаят, че той е един от основателите на театрална формация "Дюкян". А аз съм фен на играта му от времето, когато бе на сцената на "Герданлашма".
     Телевизионните зрители го познават като Джемил от "Мелодия на сърцето". Той е "различен" актьор. Заради своето обучение и култура, Ийит наистина много се отличава от стереотипа. Различава се и заради своята игра. Той е актьор, който без думи предава чувствата от екрана. Тъгата например той внушава само чрез светкавица в очите си, само с мимика. Ийит Озшенер е нарочен за лош герой с характер на психопат. Но той успява да накара публиката да го обикне. Гледате го и намразвате героя му, но това е силата на неговата игра. В играта му има такава харизма, такава искреност, че в същото време съумявате да обикнете този характер.
      Ийит Озшенер не е човек, който ще срещнете в ТВ-клюкарски предавания. Той е много добър актьор, образцов пример за човек на изкуството. Със сигурност в най-скоро време ще имам удоволствието да го гледам в главна роля в някой филм. Чакам с нетърпение."
     Ние, българските му фенове - също!




 ГАЛЕРИЯ    

           

     DUDAKTAN KALBE         DUDAKTAN KALBE            ЗАД КАДЪР                     ФИЛМИ                              EZEL

                            

      YİĞİT ÖZŞENER        КОЛАЖИ И ЛЕНТИ        ДРУГИ АКТЬОРИ              КЛИПОВЕ               ДЖЕМИЛКЬОЙ

                            


                        КОЛЕДНИ                      ДРУГИ КОЛАЖИ                  ГИФЧЕТА            İSTANBUL, BÜYÜKADA
 


 ВСИЧКО ЗА ФИЛМА    
      
 Тема 50 , Тема 51 , Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56,
Тема 57,Тема 58,Тема 59






Ийит Озшенер в "Говори с Хюлия Авшар"

           
                                                                                
                                                           1 част                        2 част                     3 част                                                                                                                                                                                                                                            


ЕЗЕЛ - филм, субтитри, резюме на епизодите



         

                                
EZEL може да се изтегли от :
NANOSET

# 1
  • Мнения: 0
Първа   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 2
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Втора  Party Party Party Party Party

Настанявай те се почва предаването Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 140
Сидовааааа, защо неще да ми зареди 8 част от 1 еп егати на най интереснотооооо

а може ли линка от Бокса да го сложиш в първия пост, моля  Praynig Praynig

# 4
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Сидовааааа, защо неще да ми зареди 8 част от 1 еп егати на най интереснотооооо

а може ли линка от Бокса да го сложиш в първия пост, моля  Praynig Praynig
Синеоче,незнам какъв е проблема с клипчето,когато го пускам тръгва. newsm78
Иначе в темата има линк за Бокса. Най - долу в оформлението на темата под големия червен надпис -    ЕЗЕЛ - филм, субтитри, резюме на епизодите има две картинки. Натисни първата.

# 5
  • Мнения: 5 140
Сидовааааа, защо неще да ми зареди 8 част от 1 еп егати на най интереснотооооо

а може ли линка от Бокса да го сложиш в първия пост, моля  Praynig Praynig
Синеоче,незнам какъв е проблема с клипчето,когато го пускам тръгва. newsm78
Иначе в темата има линк за Бокса. Най - долу в оформлението на темата под големия червен надпис -    ЕЗЕЛ - филм, субтитри, резюме на епизодите има две картинки. Натисни първата.


обичам те  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Drunk Drunk Drunk Drunk  smokeuu  smokeuu  smokeuu  smokeuu  smokeuu  smokeuu

# 7
  • Мнения: 472
 newsm53 эаписче

# 8
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Здравейте момичета !
Привет на готиното село! ! Колкото пъти съм влизала в темата ви се радвам на доброто ви настроение ! Много сте готини и позитивни!

Специално искам да ви благодаря за превода на филма Езел ! Супер е  като превод , пълен , с много добър тайминг и слава богу без изцепки на преводачите в скобки. Браво на вас и огромно благодаря за усилията и времето което отделяте !

Филма е готин и мисля, че ще става още по динамичен и интригуващ. Кастинга е на ниво и те зарежда с нетърпение да чакаш следващия епизод !

Аз изтеглих първите 5 от Lapache , а 6 - та си я дръпнах от наносет. Игледах 5-те епизода и снощи пуснах 6, но стана много късно и днес ще го догледам с кеф целия !
Направих ви  една закачка с готиния Езел/Кенан !
Желая ви хував уикенд и когато имам повече време, ще пия и едно в кръчмата с вас !


 newsm09 newsm09 newsm09 newsm03

# 9
  • Мнения: 3 098
Благодарности за новата тема и здравейте и от мен!  Hug  Hug  Hug
Ще ида да си дръпна новата серия,благодаря на вси4ки,които се трудят над филма!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 40
 БЯСНА СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ!!! в 13.30 МИ СЕ ЗАГУБИ НЕТА . СЕГА ЧАК УСПЯВАМ ДА ВЛЯЗА- В АТВ-то-РЕКЛАМИ.МОГО ЛИ / ИЛИ КОЛКО МНОГО/ИЗПУСНАХ ?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре поне, че бях дръпнала 7 еп --
Благодаря виииииииииииииииииииииииии!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 5 140
а евентуално дали ще го дават тук в Бг?

# 12
  • Мнения: 31
Благодаря за новата серия!

# 13
  • Мнения: 31 128
Момичета благодаря за серията. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

# 14
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
моля ъплаудера за торентс мастерса да се свърже с мен на лични,за да го улесня при каването на серията Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт