Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 523
  • 711
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 10 652
Бялата Шапчица , точно така  Peace
А според Кори анунаките от Нибиру всъщност са създали свои бази на Марс като са експлоатирали до край ресурсите й. Не знам дали всъщност те не са "марсианците", за които говори и Друнвало  Thinking
Тяхно дело е и пирамидата на Марс, както и Свинксът там /"Лицето от Марс"/

# 586
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
http://horoskop.rozali.com/zagadki/p12681.html

една много интересна статия  Peace

# 587
  • Мнения: 21
Благодаря Desss за статията .От нея попаднах на друга интересна тема-за егрегорите Wink http://horoskop.rozali.com/zagadki/p12571.html

# 588
  • Мнения: 10 652
Намерих точния цитат от Друнвало:

"Според ТОТ, на Земята пристигнали две чужди раси, за да
запълнят неизползваните вихри - не една, а цели две съвършено
различни раси. Първата били юдеите, идващи от нашето
бъдеще. Тот казва, че са дошли от място извън нашата планета,
но не зная откъде точно. Юдеите приличали на ученик, който е
завършил пети клас, но не си е взел изпитите и трябва да повтаря
годината. Те не успели да преминат в по-горното ниво на
еволюция, така че трябвало да повтарят класа. С други думи,
били като дете, което вече е минало материала от учебника по
математика за пети клас. Знаели много неща, които ние все още
не сме знаели. Те имали официално разрешение от Галактическия
съвет да стъпят на нашия еволюционен път в онзи момент.
Според Тот, те донесли със себе си много идеи и възгледи, за
които тогава сме нямали представа, защото още не сме били
достигнали до такива нива на осъзнаване. Според мен, тяхната
намеса на практика била благоприятна за нашата еволюция.
Тяхното пристигане и заселване на Земята не представлявало
проблем. И може би изобщо нямало да има никакви проблеми,
обаче на Земята пристигнала още една раса.
Другата раса, която се появила по същото време, създала
огромни проблеми. Съществата дошли от съседната планета
Марс."

# 589
  • Мнения: 620
да поговорим малко за Любов  Heart Eyes



Хранил ли си някога гълъбите? Какво е чувството, когато седнеш на пейката, извадиш храната, а 30 - 40 гълъба долетят...? И всеки се блъска да кацне върху теб. И те са навсякъде - по главата, по раменете ти, по ръцете, по гърба... и навсякъде по пейката около теб. И когато пръснеш храната на земята - те се втурват към нея... Но не всички. Изведнъж се оказваш с три гълъба в ръцете... Това са дошлите за ласки. Те не искат да ги храниш, а да ги галиш... И започват да ти пеят, да се въртят и танцуват в ръцете ти... И тогава единият от тях, те поглежда с най-особения гълъбов поглед... Ревностно разперва криле и изгонва другите два. Това е момент на неземна любов! Той изцяло ти се предава, забравил за всичко останало!
А, когато храната привърши, всички гълъби отново са върху теб. И вече не знаеш кой какво търси... Но когато си тръгнеш от там, белият ти панталон е целият в ситни черни стъпки, запечатали незабравимата гълъбова любов...!
Хранил ли си някога чайките? Какво е чувството, когато си горе на деветия етаж, но сякаш си на сто и деветия... защото около теб е само небето! И щом отвориш прозореца си - чайките долитат... И в небето си сам със тях... Тогава им хвърляш парченца храна, а те я хващат ловко във въздуха. И ако случайно изпуснат нещо на земята - те никога не слизат да го вземат. Чайките обичат небето си...!
Хранил ли си някога катеричките? Какво е чувството, когато вървиш по алеята, а те те гледат закачливо от околните дървета...? И когато приклекнеш - те се втурват към теб, скачат в скута ти и хващат ръката ти... А ти нарочно я държиш затворена в юмрук. Но те знаят, че там има храна и с малките си лапички, започват да разтварят пръст по пръст... пръст по пръст... докато накрая извадят това, което са търсили. Може ли човек да опише колко красота се крие в очите им?
Хранил ли си някога уличните котки? Какво е чувството, когато някоя примряла от глад котка дойде...? А ти извадиш най-вкусната храна и я поставиш пред нея... Каква изненада, тя даже не я поглежда! Но първо идва при теб и започва да се гали... И трябва да я галиш дълго, продължително и задължително... А когато тя се насити на ласки - изведнъж се сеща, че и остава още много малко живот, ако не хапне нещо... и отива да яде.Но само да си тръгнеш и тя хуква след теб... И ако искаш да нахраниш котката, трябва да седиш до нея... Може ли някой да обясни, колко много любов има в една котка...?
Хранил ли си бездомното куче, което говори с очите си, поздравява те с опашката си... и винаги проверява какво си напазарувал? Но любовта... любовта при него е необяснима! А когато кучетата са десет? И всяко се блъска да е по близо до теб, да положи глава в дланите ти... Какво е чувството от тази всеотдайност и жажда за милувка?
Хранил ли си някога малки прасенца с биберон? А те са копринени като малки котенца... И понеже си седнал при тях, те стъпват с копитцата си по тебе и лепят мокрите си тапички навсякъде по краката ти... Скупчват се да са по-близо до теб... и всяко те гледа с толкова добри и умни очи...
Хранил ли си малко теленце, козичка, агънце, сърне...? Хранил ли си изхвърлени новородени котенца, а изпаднали от гнездата си пиленца...? Може би си имал таралеж, който спи по гръб на дивана, докато ти галиш мекото му коремче...? Или синеока гарга, която не те изпуска от поглед... и те следва по алеите на парка? Куче, което хърка на възглавницата до теб...? И пет котенца в гардероба, заедно с двете котки, които не знаят кое на коя е... и ги отглеждат заедно? Може би гущерчета тичат по пердетата ти... и имаш щурчета в саксиите с цветя? Пренасял ли си с голи ръце градинска жаба, за да не я покоси косата...? Имал ли си костенурки...? Или вълнисти папагалчета, които изнасяш на балкона... отваряш вратичката на клетката и те излитат...? Но след дълъг полет из квартала, пак се връщат в клетката... Защо ли? Дали това не е любов?
Хващал ли си лястовичка попаднала в капана на стая...? И чувал ли си най-красивата и песен, когато я пуснеш на свобода? Водил ли си прилеп на ветеринар? И давал ли си луди пари, само и само да спасиш живота на някое животинче? А радваш ли се на мишката, която те гледа от ъгъла на кухнята?
Опитвал ли си се да снимаш соколчетата, които летят високо в небето? И когато видят обектива, те бързо слитат над главата ти, сякаш искат да ти помогнат за снимките... Можеш ли да разпознаеш кога сърната вика малкото си? А спасявал ли си попови лъжички, когато локвата им пресъхва...?
Познаваше ли всички тези животни или станахте приятели, когато им помогна и се грижеше за тях...?
А хранил ли си някога гладни хора? Опитал ли си се някога да нахраниш непознат? Или да го подслониш? Опитал ли си се поне веднъж да облечеш голия; да се погрижиш за болния; да върнеш усмивката на тъжния...? А да помогнеш на детето, на младежа, на възрастния...? Опитал ли си поне веднъж да споделиш всичко, което притежаваш с някой непознат...? Опитал ли си...? Ако не си - винаги може да опиташ! И колкото по-скоро, толкова по-скоро! Чувството е необяснимо...!
Може би - СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ!!!

# 590
  • Мнения: 105
mijjjka ,от коя книга е този цитат Blush

# 591
  • Мнения: 10 652
mijjjka ,от коя книга е този цитат Blush

От първия том на "Древната тайна на цветето на живота"  Hug

# 592
  • София
  • Мнения: 606
Аз последните месеци съм на вълна успех и днес реших да систематизирам малко информация от една книжка, която имам от 1993 година Simple Smile

ВАЖНИ СЪОБЩЕНИЯ ЗА ВАШЕТО ПОДСЪЗНАНИЕ:

Аз отхвърлям всичко, което ме обременява, което ме засяга, което ме наранява. Аз се освобождавам от всякакви отрицателни мисли. Аз мога да направя това, защото го искам.

Аз изхвърлям всички отрицателни внушения от съзнанието си. Аз се чувствам добре и съм преизпълнен с радост и положително очакване.

Отнасям се към всеки човек, а също и към себе си така, сякаш е най-важният човек на света.

Изглеждам преуспяващ. Действам така, сякаш вече съм личността, която бих искал да бъда.

Всеки нов ден поздравявам весело и със знанието, че ще го приключа успешно. Това, което съм си наумил ще го свърша този ден.

От ден на ден имам нови, по-добри идеи, които са от голяма полза за мен и други хора.

Няма да се дам на нищо и никого да ме изкара от равновесие.

Не се притеснявам от утрешният ден. Аз зная, че ще го приключа успешно.

Самоувереността ми расте ли расте. Тя е мой постоянен спътник.

Отнасям се с пълно доверие и въодушевление към другите хора.

Гледам на желанията си като на реалност и зная, че те ще станат реалност.

Каквото искам да направя, го правя веднага.

Аз съм свободен от страхове и грижи, защото зная, че мога да се справя с всички проблеми.

Аз зная какво искам! Аз зная, че го мога! Ще придам на живота си смисъл и съдържание.

42 МАКСИМИ НА ПОЛОЖИТЕЛНОТО МИСЛЕНЕ

1. Светът е пълен с невротици и страхливи хора! Успелият човек мисли положително и чрез направляване на своята духовна енергия той постига здраве и пълно съвършенство!

2. Положителният човек не говори за проблемите и опасенията си, а за целите си, мечтите си, желанията си.

3. Успелият човек не тръгва никога с главата към стената, защото винаги има врата. Който мисли положително, ще намери тази врата.

4. Положителният човек не е никога против нещо, той винаги е за нещо.

5. Успелият човек знае точно какво иска и защо го иска. Така всеки момент се превръща в смислен миг.

6. Който познава и вижда пред себе си целите си, е в състояние и да ги постигне.

7. Колкото по-здраво са изградени нашите картини на целите ни, толкова по-рано ще последва реализирането им.

8. Представата за тези цели и нейното непрекъснато повтаряне създават действителност.

9. Ако истински желаете някоя Ваша идея да се реализира, подсъзнанието Ви ще ви помогне автоматично.

10. Успелият човек не вярва в случайността, а знае, че той е този, който трябва да предизвика успеха.

продължава в линка по-горе....

# 593
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
humanis  Hug Heart Eyes
Момичета, благодаря ви, че ви има!   bouquet Hug Blush

# 594
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Цитат

Ти си ТИ - никога не го забравяй!



Никога не забравяй:
~ това, че живееш, не е твоя собствена идея и това, че дишаш, не е твое решение...

Никога не забравяй:
~ това, че живееш, е Нечия идея и това, че дишаш - Неговия подарък за Теб!

Никога не забравяй:
~ никой не мисли, и не чувства, и не действа така, както Ти! И никой не се усмихва така, както само Ти умееш!

Никога не забравяй:
~ никой не вижда небето по начина, по който Ти го правиш, и никой никога не е знаел това, което Ти знаеш!

Никога не забравяй:
~ никой на света няма твоето лице и единствено Ти имаш тези очи!

Никога не забравяй:
~ ти си богат, независимо дали със или без пари, защото можеш да живееш, и никой не живее като Теб!

Ти си желан!
~ не си дете на случайността, нито прищявка на природата!

Независимо дали свириш музиката на живота си в минор или в мажор -
~ ТИ си Божие творение, гениално при това!


От тук.

# 595
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 - по случай деня на пролетното равнодействие -   началото на годината в духовния свят, според Дънов  Hug

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 11:06 от lenny_pld

# 596
  • Мнения: 620
Lilian_V , много е хубаво Peace на теб искам да благо-даря за ваната за успех. Правих я ноември месец и януари имах неочаквани успехи. Ваната ми изчисти сякаш полето и се чувствах уникално след нея. Аз не вярвам много в ритуалите в материален аспект но е редно да си призная , че този е ефективен.

lenny_pld , благо-даря Heart Eyes щъркелът ми е пристигнал вчера, имам гнездо в двора на къщата  на село. Не зная дали знаете но щъркелите летят по енергийните трасета и се заселя ват на много чисти места Peace

# 597
  • Мнения: 2
Привет момиченца - кокиченца   bouquet Чета Ви вече повече от година и няколко месеца и се престрашавам да се включа и аз сега . Имам голяма мечта , която е на път да се реализира . Очаквам Ангелите скоро в дома си и малко се притеснявам дали ще успея да си намеря последовали , на които да ги препратя към края на м.Април / предполагам , че ще успея да не прекъсна веригата / . Искам да ви споделя , че много често сте ме зареждали в трудни моменти , които вече не преживявям дълго и тежко ... Безброй пъти сте ме зареждали с ЕНЕРГИЯ и продължавате да го правите рабира се  Laughing Аз искам да пожелая на всички възможно най - скоро реализиране на всички желания , все повече положително настроени хора около нас и много настроение в очакващото ни все по - топло и слънчево време   smile3521
Радвам се , че се престраших най - сетне Blush ааааааааа сега отивам да простирам и да се порадвам на Слънчицето Simple Smile
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ  bouquet

# 598
  • Мнения: 105
mijjjka   bouquet Благодаря,свалих си я току що  Wink


Честита първа пролет!

# 599
  • София
  • Мнения: 606
humanis  Hug

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ МОМИЧЕТА!

Общи условия

Активация на акаунт