* SportsDirect - 10 *

  • 48 182
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29

    Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

    Доставката до България е £29,95
    Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .

    Как се поръчва?
    Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
    Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
    Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
    Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
    Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
    Ще получите потвърдителен имейл.
    До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
    Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

    Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
    Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

    Кодове може да си набавите от тук , тук , тук  /но има рядко/

    Таблици за размери :
    В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
     и   обща таблица


    Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
    Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

    Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

    Номерацията в СпортДирект е по UK

    В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.

    Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат  или да ви наложат допълнителна доставка.  Peace До сега такъв случай не е имало

    Възможностите за пазаруване са няколко:
    • -  С  куриер/превозвач . В   тази тема има доста предлагащи тази услуга.
    На адреса на Емпреса отказват поръчките
    По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
    Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
    Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.



    Може да попитате   тук  кога ще е следващата   обща поръчка .Не питайте и не обявявайте в този форум кой кога ще прави следващата поръчка


    • - Да направите сами поръчката,плащайки доставката от £29,95 .


    Кодовете за намелания  по месеци и какво намалят:
    Цитат
    м. Януари - JAN10 - 10 % FITNESS ; м. Февруари - FEB10 - 10 % RUGBY ; м. Март - MAR10 - 10 % OUTDOOR ; м. Април - APR10 - RUNNING ; м. Май - MAY10 - 10 % CRICKET ; м. Юни - JUN10 - 10 % FOOTBALL ; м. Юли - JUL10 - 10 % TENNIS ; м. Август - AUG10 - FOOTBALL ; м. Септември - SEP10 - 10 % GOLF ; м. Октомври - OCT10 - 10 % FITNESS ; м. Ноември - NOV10 - 10 % BOXING ; м. Декември - DEC10 - 10 % SKI


    Сайт за размяна и продажба на неуспешните ни покупки


    Едно албумче  : тук
    Можете да посетите и страницата в   Facebook,която е посветена на пазаруването от тази сайт.

    При проблеми ето как можете да се свържете с :
    - SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
    - DHL BG  :  0700 17 700

      Peace В момента сайта е претоварен и се чака за отговор доста.


    Към  тема №0 , тема №1 ,  тема №2 , тема №3 , тема №4 , тема №5 , тема №6 ,  тема №7,  тема №8


                                              
    smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503
    [/list]

    Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 17:30 от aleksova1

    # 1
    • Мнения: 29
    Вече е забранено да се публикуват правещи общи поръчки.За това,който иска да си напише инфо в   .. блога.

    # 2
    • Мнения: 178
    Веднъж и аз първа smile3501 . За общите поръчки може и в групата във фейсбук да пишете.

    # 3
    • Мнения: 3 727
    Да следя темата.

    # 4
    • Пловдив
    • Мнения: 4 132
    И аз тук - писала съм в блога  Peace

    # 5
    • ride my bike...
    • Мнения: 1 145
    Да не пропусна нещо.. Rolling Eyes

    # 6
    # 7
    • Мнения: 108
    Момичета, как вървят номерата на детските пантофи - уголемени, умалени newsm78
    Интересуват ме моделчетата на Bafiz
    Крачето ни е 17 см

    # 8
    • Мнения: 12
    и аз тука Peace

    # 9
    • Балчи-Варна
    • Мнения: 419
    хоп и аз

    # 10
    # 11
    • Варна
    • Мнения: 11 340
    Няма нужда всеки да пише поотделно - сложих информацията в блога:
    http://sportsdirect.blog.bg/drugi/2010/02/19/.496691

    aleksova1Heart Eyes.

    # 12
    • Мнения: 46
    Светле, идеята ти е повече от хубава  Hug  bouquet Само че може да допълниш до никовете от бг мама и скайпа на всеки потребител, тъй като много хора пишат само в скайп и даже си нямат представа от форума т.е. нито как да търсят потребител нито как да му пишат  Peace

    Редактирам се, че като цъкна на ника ме препраща на профила, но незнам дали има на всички скайпа в профила им  Thinking

    # 13
    • Мнения: 73
    да питам аз за дамските тениски на nike,adidas,reebok поръчвал ли е някой,добре ли изглеждат,как са след пране...,че на снимката в сайта не ми вдъхват много доверие Thinking

    # 14
    • Варна
    • Мнения: 11 340
    Светле, идеята ти е повече от хубава  Hug  bouquet Само че може да допълниш до никовете от бг мама и скайпа на всеки потребител, тъй като много хора пишат само в скайп и даже си нямат представа от форума т.е. нито как да търсят потребител нито как да му пишат  Peace

    Редактирам се, че като цъкна на ника ме препраща на профила, но незнам дали има на всички скайпа в профила им  Thinking

    Деси, всеки може като коментар отдолу да си напише и други координати, които смята, че иска да предостави. Peace Аз например, предпочитам Скайпа си да не го публикувам наляво-надясно. Rolling Eyes

    Общи условия

    Активация на акаунт