Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 97 942
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 122
Пепика ме изкуши с баницата и днес и аз реших да я направя.





# 541
  • Мнения: 148
Полинка ,страхотна питка.
Стаси 76,невероятна баница.
А аз в момента пека една Солена корона,ама нали все трябва да досложа и нещо от мене наслагах доста плънка и при увиването/едвам криво ляво я увих/половината изпадна.На вид май няма много да я докарам,ама така апетитно меришееее че нямам търпение.Ако прилича на нещо по-късно ще сложа снимка.

# 542
  • Мнения: 1 283
Ееее  Стаси   bouquet  bouquet  bouquet ми защо така, чуждото е по-сладко, ми твоята по-ми  харесва.
Абе личи си професионалиста    chef
Дитсан  atwork айде бе, кво стана с короната.... чакаме снимки  Peace

# 543
  • Мнения: 909
Страхотни сте момичета newsm51 newsm51 newsm51
Влизам ,гледам и почват да ми текат лигите по клавиатурата...,бързо излизам  hahaha Joy Joy Joy
Ето от вчера една питчица....
 

# 544
  • Мнения: X
Стаси 76,и твоята баница е страхотна,златиста,хрупкава,с балони,абе с Пепика сте големи майсторки,всепризнато е! smile3501
А аз ще се върна назад в темата да търся рецептата на едни преплетени питки на Нордина,че така и не си я копирах,а много ми харесаха.И в блога й не мога да я намеря.
Междудругото на първа страница никъде не видях рецептата на бързите кифлички на Мах-мама.

п.п.Нордина,разбрах коя е рецептата на търсените от мен питки-с пшеничен грис и сусам,но снимката вече я няма.А бяха много красивички. Confused

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 11:03 от Анонимен

# 545
  • Мнения: 22 867
PURE ELIXIR , ето ги красивите питки на Нордина!  bouquet

# 546
  • Мнения: X
Лабрекс,мерси,мила! Heart Eyes Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 622
Ох, ох, ох, баници, питки... нямате умора момичета! Всичко изглежда много вкусно.  Hug
След малко отивам да си забъркам тестото, ще правя питка, че днес баща ми е рожденик и ми е поръчал да му направя питка със сирене.  Laughing

# 548
  • Мнения: 148
Здравейте,съжалявам че чак сега качвам снимки ама снощи беше зора да стане и да се вечеря,едвам успях да я снимам.Страхотнаааа вкусотия,омете се на мига.Оставих едно парченце на малката дъщеря/че тя работи нощем/малее едвам го опазих,а тя как си дойде в 03.00 ч веднага го хапна даже студено и попита за още ама нямааа.
На вид не я докарах ама на вкус #Crazy


и нарязана:

Добавих гъбки,кис.крастевичка,топено сирене,царевица,кашкавал ,абе с две думи улях се.

# 549
  • Мнения: 1 798
Вкусните питки на Карина

# 550
  • Мнения: 22 867
........ ,абе с две думи улях се.

ditsan, ще да е било голяма вкусотия, щом толкова го обясняваш, ама кажи какво е това нещо - питка с плънка, запеканка някаква, изобщо не мога да го разгадая, само на всяка от трите снимки му личи, че е нещо страшно апетитно и така изглежда, че.......

delicate, хубави питки, много са вкусни наистина! Heart Eyes  bouquet

# 551
  • Мнения: 202
Какви красоти...stasi,Пепика...супер майсторки сте.Умиргам за такива банички...но за сега само ще ги гледам и преглъщам. newsm51
Мерудит,Дитсан,Деликате,Поли хубави и вкусни неща сте направили. newsm51
И аз се пробвам...с ваша помощ и съветите ви.
От мен един тутманик и питка с тестото на мах мама  newsm51






# 552
  • Мнения: 769
labrex,благодаря ти  newsm51
Стейси,чудна баница Hug
megans ,delicate ,merydit ,  bouquet
От мен.....
Пълнозърнести питки с мак

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 21:49 от nordina

# 553
  • Мнения: 148
Лабрекс, LaughingТРЯБВАШЕ ДА Е СОЛЕНА КОРОНА,ама аз сложих плънка като  за световно и като разрязах рулото по дължина няма увиване ,половината плънка изпопада затова няма вид на изглед ама за сметка на това днес всички ме кандардисват да правя пак.

# 554
  • Мнения: 9 776
Боже, всички сте много добри Heart Eyes! Само ме разяждате тук, ей Crazy.

Стаси, баницата ти е майсторски направена, за мен е висш пилотаж Blush.
Меридит, много интересно си оформила питката, много ми хареса Peace.ditsan, на тая корона и аз откога и се каня ooooh!. Много вкусно си я направила Hug!
delicate, благодаря, че ме подсети за питките на Карина Heart Eyes. Правя тази рецепта на хляб в машината, много сполучлива Peace.
Мег, как лъщят твойте красоти Heart Eyes! Страхотни са Hug!
Нордина, отново интересно предложение Peace.
Люби, честит празник на татко ти, жив и здрав да е  bouquet! Вярвам, че си му направила на-вкусната питка Hug!

Общи условия

Активация на акаунт