Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 97 997
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Дитсан,и тук да ти кажа,че много добре се вижда колко красива ти е питката,за аромата съм  сигурна,че е страхотен!И на мен толкова ми харесва тестото на мах-мама,че не смея да пробвам друго,ако ще е питка!
Стаси 76,още една перфектна питка в твое изпълнение!Галерията ти е впечатляваща!  bouquet

# 406
# 407
  • Мнения: 9 776
Привет!
На път съм да се разведа с кулинарният подфорум. Едно от последните неща, които правя и снимам: Питки Паркър 2 отново, в които вече съм влюбена Heart Eyes:

http://www.album.bg/polin_a/images/22036380/

# 408
  • Мнения: 22 867
ditsan , разкош!  chef  bouquet

stasi76 , твоята красавица, ама ти го отработи тоя начин на оформяне, сигурно и не гледаш вече какво правиш (без да го приемаш като намек за възраст, сетих се за баба как плетеше и си гледаше телевизия и изобщо не поглеждаше иглите - това тогава ми се виждаше върха Grinning).

nin4e, много апетитни локумки! Heart Eyes  bouquet

polin_a , ти пък сега - развод! Може ли така да ме стресираш, кво ти направи подфорумът newsm78. Я какви хубави паркърки си спретнала! Недей така, поразмисли, ако трябва професионална помощ ще ти търсим!  bouquet

# 409
  • Мнения: 9 776
Лабрексче, ми не е нормално това за мен, не мога да се позная с това непрекъснато готвене ooooh!. Стоим си днес със щерката, и само се питаме една друга: Какво да сготвим, какво да направим, сладко ли, солено ли newsm78. Накрая аз питки, тя меденки. Е то хубаво, ама после трябва да се яде всичко това ooooh!. Добре, че само по половин дози спретнахме Whistling. Та така.
Нооо вие си гответе, аз ще ФърлАм по едно око Wink.
 Hug

# 410
  • Мнения: 22 867
Лабрексче, ми не е нормално това за мен, не мога да се позная с това непрекъснато готвене ooooh!.  Hug

polin_a, и при мен така се получава и твоите мисли често минават и през моята глава. Позадържам за ден-два, ама ме засърбяват ръцете и току захвана нещо, явно съм човек на крайностите - както бях намразила готвенето, така сега пък съм го заобичала. Embarassed Понякога правя 1/3 доза от нещо, защото си права, че трябва и да се яде. Но не мога да се разделя с форума. За да спра да готвя, трябва да спра да влизам тук, а то ми стана навик и част от живота. Не знам.............. Grinning

# 411
  • Мнения: 622
Ааа, Полин, никакви такива  Naughty! Не те пускаме пък! Ще бяга от форума- да бе, да!  Laughing
Да ти кажа аз като мома също много правех разни неща, навлизах в кулинарната област и непрекъснато експериментирах. Майка ми и сестра ми само ми се караха, че трябва да ядат.  Joy А сега, откакто не живея при тях и само казват "ааа, няма кой да ни направи едикакво си, как си ни беше хубаво да ни правиш сладкиши"  hahaha Сестра ми върви по моите стъпки обаче и често ми се обажда за съвети.

# 412
  • Мнения: 9 776
Идеята за 1/3 е много добра Thinking. Хем правиш нещо вкусно, хем е в минимално количество Crazy. На това му казвам аз професионална помощ smile3525!

Иначе ставам и лягам с форума. Знам, че не съм само аз така. Крастата е много голяма Mr. Green.
Простете за спама, но имах нужда от това Hug!

Люби, може пък да имаме нужда да се разделим за кратко Laughing, и после.......кой знае Crazy....
 Hug

# 413
  • Мнения: 22 867
Идеята за 1/3 е много добра Thinking. Хем правиш нещо вкусно, хем е в минимално количество Crazy. На това му казвам аз професионална помощ smile3525!


Не е лоша идеята, малко ми е зор да деля чаши и грамове на три, много съм зле със сметките, пълна скръб съм, ама като приключа с тях, вече ми е добре. И на народа около мен също! Grinning Иначе и аз съм от тия, дето стават и лягат с форума  Embarassed.

# 414
  • Мнения: 1 122
labrex ако знаеш този път колко съм бързала, че нямах никакво време. Като че ли, като се старая повече резултата е по-лош, а като бързам по-хубави ги правя. Laughing

# 415
  • Мнения: 1 283
Привет!
На път съм да се разведа с кулинарният подфорум. Едно от последните неща, които правя и снимам: Питки Паркър 2 отново, в които вече съм влюбена Heart Eyes:

http://www.album.bg/polin_a/images/22036380/
Аааааа  Naughty да ги нямаме такива. Няма да ти подпишем молбата. Да не си само ти на тоя хал, нали и аз това писах на предната страница, ай вляза, а едно кило нагоре и все мисля какво да забъркам. Ама немога да се позная бе, тоя форум ме направи такава. Не че не съм готвила, ама това мойто в момента май ме избива на наркомания към готвене и ядене. Пък и нали аз съм си го правила, все опитвам, опитвам  Flutter и то вземе, че свърши  ooooh! уж го правя за домашните. Ами с тях се оправдавам, търся си причина. Whistling А ти вземи да напишеш рецептата, че да я сложа на първа страница, за такива пощенливи като нас  Party
Ето последното, което ми роди главата от тесто. Много пъти "страдам" от такива изблици на лудост и е много спонтанно при мен.
мини пици

геврече от тесто с маслини - последното и тогава се сетих да снимам, нещо ме гони мързела да снимам
СТРАХОТНИ СТЕ ВСИЧКИИИИ!!!!!

Правих и пиле в тестена коричка, но ще го покажа при манджите  ppp

# 416
  • Мнения: 9 776
Пепике море, ей това имах напредвид и аз. Не мога да се позная ooooh!. И не че не съм готвила и преди, ама сега е нещо страшно. Може би е така и защото съм все в къщи Rolling Eyes. И все към кухнята ме тегли. И уж че заради домашните Wink ooooh!. Ужас! Shocked Май всички сме така Shocked. Thinking Thinking Определено смятам да се взема в ръце Whistling.

За рецептата - ето я: ПИТКИ ПАРКЪР 2
Не знам чий е този блог. Може авторката да пише и тук. Аз искам да и благодаря за страхотната рецепта  bouquet!
Единствено втасването ми се струва прекалено много и таз вечершните питки просто ги направих с едно втасване - след омесването и оформянето.
Пепика, твоята "лудост" е тиха и впечатляваща всеки път Crazy! Hug

# 417
  • София
  • Мнения: 3 249
Идеята за 1/3 е много добра Thinking. Хем правиш нещо вкусно, хем е в минимално количество Crazy. На това му казвам аз професионална помощ smile3525!

Иначе ставам и лягам с форума. Знам, че не съм само аз така. Крастата е много голяма Mr. Green.
Простете за спама, но имах нужда от това Hug!

Люби, може пък да имаме нужда да се разделим за кратко Laughing, и после.......кой знае Crazy....
 Hug
ООО, аз отдавна практикувам с малките дози, че вече ми се карат - угоили сме се всички  Joy И само си търся повод Rolling Eyes

# 418
  • София
  • Мнения: 1 139
Включвам се с Тутманик по рецепта на kasier  bouquet



Страхотни неща виждам отново в темичката Crazy

# 419
  • Мнения: 1 798
ЯБЪЛКОВО ОХЛЮВЧЕ на Labrex   bouquet  Heart Eyes


Полин  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт