Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 021
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 22 867
..Момичета, ако съм пропуснала някоя рецепта, от някоя тема, моля да ме извините, изпратете ми я на лични, ще я сложа на първа страница. Старая се да не пропускам  Peace[/color]


Пепика, сложи и усуканата пита с мед и орехи на Танита, много се радвам , че интересът към нея се възражда, божествена е. А тук е тема за нея.

emi03 , изглежда супер! Heart Eyes  bouquet
 
Натали Ковачева, чудесна пита!   chef  bouquet

# 166
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Много вкусна ми изглежда тази медена питка на Танита.

От мен един тутманик "Невена" :

                                             

# 167
  • Варна
  • Мнения: 939
Страхотни питки сте завъртяли момичета - много бухнали бе   bouquet

Пепико душо, твойта работа станала баш май - Луд умора нема...., само се поти.  Laughing
Ами нека по-рядко те навестява мигрената, че по-често да се вясваш в темата  Hug

# 168
  • Мнения: 150
Аелис,как не те е срам да дразниш околните с тази красота?  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 22 867
Аелис,как не те е срам да дразниш околните с тази красота?  Mr. Green

Аелис, изглежда разкошно!   bouquet

Аз пък направих питка от тестото за гевречетата. Нямах мляко, не ми се обличаше да излизам до магазинчетата, видях, че е с вода и се получи това много пухкаво нещо.

# 170
  • София
  • Мнения: 7 863
Много вкусна ми изглежда тази медена питка на Танита.

От мен един тутманик "Невена" :
...

Има ли възможност да ни запознаете с рецептата.

# 171
  • Мнения: 1 283
Eто я отново Лабрекс  с пукава питка  Crossing Arms Абе човек, да не работи за теб една мелница. По мои изчисления горе -долу една средностатистическа мелница дори не би издържала на твоя темп, не че Венета ти отстъпва по лудост.
Аелис    bouquet  страхотен  е, изглежда мнооого пуФФкав  Wink а рецептата!?
Мамо Цоци, разбрах, че Самуил мрънкал и искал само на ръце. Прати го при мен - и ръце имам и ще го дундуркам, малко май ще го лигавя ама така е, после ти ще си го възпитаваш. Други желащи??? Имам време и ръце свободни  Hug все още.
Ето и от мен.

# 172
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
щастлива и влюбена, не го правя нарочно, без да искам е

Лабрекс, благодаря ти .Питката ти е чудесна .

дядо хаджия , Пепика - ето рецептата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447977.msg14009541#msg14009541

Пепика, твоята питка си е вдъхновение !

# 173
  • Мнения: 22 867
Eто я отново Лабрекс  с пукава питка  Crossing Arms Абе човек, да не работи за теб една мелница. По мои изчисления горе -долу една средностатистическа мелница дори не би издържала на твоя темп, не че Венета ти отстъпва по лудост.

Абе, като не ме взе някой мелничар...........сега чакам моят мъж когато смени малко жито (отвреме навреме някакви ренти там получава) за брашно. Последният чувал отиде и сега меся с купешко, което нещо хич не ми харесва, софийското е, беше хубаво, сега ми прилича на цимент, мокро ли е, какво е, не знам, но не е каквото беше. Та така, Пепика, всеки го избива на някаква лудост, ама нашата поне е полезна и домашните са доволни. Grinning Като чета какво слагат в хляба по магазините, за тия ГМО-та, не ми се купува. Въпреки че, много знам и брашното, дето го меся,  от каква пшеница е, но поне знам какво слагам в тестото.
Питката ти е като позлатена, чудесна е!  chef  bouquet

# 174
  • Мнения: 622
Пепика, предлагам ти едно тръшкащо се и инатливо дете-1бр., ама е малко извънгабаритно- 16кг. живо тегло е.  hahaha Joy
Пак сте направили страхотни неща момичета! Аз днес правих козунак, но снимките- в съответната тема.  Sunglasses

# 175
  • Мнения: 22 867
Пепика, предлагам ти едно тръшкащо се и инатливо дете-1бр., ама е малко извънгабаритно- 16кг. живо тегло е.  hahaha Joy
Пак сте направили страхотни неща момичета! Аз днес правих козунак, но снимките- в съответната тема.  Sunglasses

lubopitko, видях ти аз козунака, разкошен е!Където си го разчупила, направо е неустоим! Heart Eyes  bouquet

# 176
  • Мнения: 622
Лабрекс, ако знаеш какви стойки чупих, за да го снимам...  Joy Благодаря ти! До Великден съвсем ще се ошлайфам.  Flutter

# 177
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Отново страхотни питки и тутманици виждам....
За да не пропусна някой - поздрави на всички и БРАВО за отличната работа!   bouquet

Нали сме на вълна гевреци, та... ето ги и моите.
Благодаря, labrex, за споделената рецепта! Меки, пухкави и вкусни!



# 178
  • Мнения: 22 867
lubopitko, това с чупенето на стойки ми е много познато! Joy

rossonera , радвам се, че са ви харесали! Много хубави си ги оформила!   bouquet

# 179
  • Мнения: 774
Пепика, тиии, дундуркането остави на нас! Меси сега, щом имаш време, че да се възхищаваме на прекрасните ти питки!  bouquet
Аелис, чудесен тутманик! А на rossonera гевреците са: мммм...   bouquet
Лабрекс, аз вече ги сънувам гевреците, ти сега питка си омесила... Чудна е!!! Пък аз забравих, днес като пазарувах, да си купя семенца. Ама видях, че Мамето ги е правила и без. Но и друг проблем има, че нямам мас, дали ще станат с масло?




Общи условия

Активация на акаунт