" Медено сърце " от Кауфланд

  • 3 135
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Мили дами, някой купи ли си от тези сърчица за Св.валентин от Кауфланд?Бяха по 0,99 лв.



Опитват се да ме убедят , че на снимката сърцето е правено от една дама, която спори, че не можело такова голямо сърце да струвало толкова ефтино.
Аз купих 2, но ги хапнахме.Дори и панделката им беше същата.


П.С ако темата е ненужна, изтрийте я.Но ми писна да ме правят на будала.Simple Smile

# 1
  • Мнения: 759
Аз не виждам снимката?

ПП: Сега я виждам. Не съм си купувала въпросното сърце и не мога да кажа дали му е реална цената.

# 2
  • Мнения: 1 122
Току-що се върнах от Кауфланд и все още ги има тези сърца. И на мен ми се стори много ефтино.

# 3
  • Мнения: 511
 А къде се намират,тези сърца,до кои продукти-горе-долу

# 4
  • Мнения: 655
толкова струват,няма лъжа и измама Laughing


бяха на средните рафтове с прмоциите Peace

# 5
  • Мнения: 286
Но са същите нали?
Понеже дамата казва, че го е правила лично за празника.ХА- ХА -ХА  и най-лошото е , че си вярва.

Благодаря Ви , момичета!!!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 12
и аз купих на съпруга ми от кауфланд на същата цена. С надпис "ти си мое слънце", но имаше и като показаната, и с други надписи също. Не сме я опитали. Стои закачена в спалнята ни за кеф на съпруга ми

# 7
  • Мнения: 655
аз пък се чудя защо се е похвалила мадамата ,че я е правила,какво лошо има да кажеш че си купила нещо оригинално на любимия мъж Thinking Peace

# 8
  • Мнения: 503
И на "ПЕНИ" ги имаше ,но не обърнах внимание на цената.Бяха останали само три напукани и затова не взех.Относно снимката -да не е на Ванеса/тя все си снима работите на това каренце/ Joy

# 9
  • Мнения: 567
elesa и stasi76, определено е еВтино!  Peace

Друг е въпросът за такава цена, какво ли са сложили вътре, а?   Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 464
аз смятам, че цената е реална - все пак колко струва една обикновена меденка 30тина стотинки нали Simple Smile

# 11
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
При нас ги има във кварталното магазинче и са по 1.20лв.

# 12
  • Мнения: 87
Моето го взех за 2,50Е от Германия е си мислех,че е евтинко,ама сега  newsm78 като ви чета..Ама е ефектно де,даже не знаех,че е меденка,взех го от коледния им базар и е с годност до 05.2011г /не че ще го ям де/.Та по темата:въпросната дама може и да си го е направила сама,не виждам нищо сложно.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 939
..... въпросната дама може и да си го е направила сама...

И аз това си помислих - да не би да ги е видяла и да използвала само идеята и наистина да е нейна изработката.

# 14
  • Мнения: 286
След спорове с въпросната дама, тя запретна ръкави да ми доказва, че тя го е правила.Вижте нейния "уж" втори резултат.Нищо общо с оригинала:

И друго , щом го е правила точно за празника  глазурата трябва да стои някакси лъскава, колкото повече преседява тя става на дупчици и се рони-както се вижда на първата показана снимка.

Отказах се да споря , защото и последните и думи са :"Аз съм го правила".

Е, поне  я накарах по нощите да го направи и да се убеди, че не е толкова трудно..

Общи условия

Активация на акаунт