Аси и Демир... Мурат и Туба - в очакване на война - тема 27

  • 99 680
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 139
Тези фенове знаят доста неща, от къде  newsm78 newsm78 newsm78
Аз и преди Ви споменавах,че може би трябва да прегледаме вестниците и списанията от времето
на снимките на филма.


Цитат
(the people who have been to the set or who have friends there have informed us. .....

т.е. от хора, които са присъствали на снимките на сериала  Peace

# 676
  • Мнения: 640
Тези фенове знаят доста неща, от къде  newsm78 newsm78 newsm78
Аз и преди Ви споменавах,че може би трябва да прегледаме вестниците и списанията от времето
на снимките на филма.


Цитат
(the people who have been to the set or who have friends there have informed us. .....

т.е. от хора, които са присъствали на снимките на сериала  Peace

За хора не мога да бъда сигурна,защото и ние пишем най-различни неща в темата и някой може да си помисли,че наистина
са се случили.Това е причината да предложа да се прочетат списания,а и сигурно има реклами за филма и
срещи с героите. Сега поне така правят с новите сериали.

# 677
  • София
  • Мнения: 30 139
Тези фенове знаят доста неща, от къде  newsm78 newsm78 newsm78
Аз и преди Ви споменавах,че може би трябва да прегледаме вестниците и списанията от времето
на снимките на филма.


Цитат
(the people who have been to the set or who have friends there have informed us. .....

т.е. от хора, които са присъствали на снимките на сериала  Peace

За хора не мога да бъда сигурна,защото и ние пишем най-различни неща в темата и някой може да си помисли,че наистина
са се случили.Това е причината да предложа да се прочетат списания,а и сигурно има реклами за филма и
срещи с героите. Сега поне така правят с новите сериали.


е, да, няма как да са сигурни 100%, то и списанията някой път пишат глупости, но са видяли хората, че дори когато не снимат той продължава да я прегръща и да си играе с косата й т.е. да се държи флиртаджийски  Peace
Иначе какво е имало знаят според мен само Туба и Мурат  Peace

# 678
  • BG
  • Мнения: 4 456
Еееее, pavlinaio,недей ни натъжава сега, ние и вярваме на тази новина много Wink

# 679
  • Мнения: 640
missence ,не забравяй,че ние тези неща ги бяхме открили и без да сме били на снимачната площадка.
Представи си какво да сме разбрали,ако сме били там. Нямаше да има неразкрита тайна... hahaha Joy hahaha Joy
Въобще май имаме магически способности.

# 680
  • Мнения: 0
нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475348.0
но нека първо да довършим тази....по погрешка направих 2 еднакви  нови теми,та не се чудте защо,но пишете в тази ,която съм постнала.

# 681
  • София
  • Мнения: 3
Много емоционален клип с красиви сцени


http://www.dailymotion.com/video/xc495c_asi-demir-akl

# 682
  • BG
  • Мнения: 4 456
Забравих да ви кажа, че Симо не харесва въобще Любов и наказание, аз не съм го гледала, защото Норгюл ми изглежда по-стара от М и затова не мога някак си да ги възприема на екрана като двойка.

# 683
  • Мнения: 640
**Tuba Büyüküstün**
Hello to the people of Turkey will be no Art Festival in Istanbul, my thanks go to Adamir Murad to invited me to attend this festival and to all employees and thank


Възможно ли е това наистина да го е написала Туба?



 
      
  
 
      
  
      

      

      
            

# 684
  • Мнения: 0
Забравих да ви кажа, че Симо не харесва въобще Любов и наказание, аз не съм го гледала, защото Норгюл ми изглежда по-стара от М и затова не мога някак си да ги възприема на екрана като двойка.

И за мен Нургюл не е подходяща за Мурат,за него трябваше да изберат по-подходяща....

nezemna,ако не те затруднява когато стигнете 49 стр. постни линка на новата тема,понеже излизам,а може някой да не е видял линка ,понеже е на 46 страница

# 685
  • Мнения: 1
Добър ден! Ето едно клипче от мен за вас  Hug http://vbox7.com/play:300164ad  Hug

Страхотен клип !!! Имам предложение....който може да качи превод на турски....да зарадваме и турските фенове и те мислят като нас но са по-стеснителни....дайте да ги насърчим........а?

 http://vbox7.com/play:300164ad
  bouquet

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 23:40 от renea

# 686
  • BG
  • Мнения: 4 456
Забравих да ви кажа, че Симо не харесва въобще Любов и наказание, аз не съм го гледала, защото Норгюл ми изглежда по-стара от М и затова не мога някак си да ги възприема на екрана като двойка.

И за мен Нургюл не е подходяща за Мурат,за него трябваше да изберат по-подходяща....

nezemna,ако не те затруднява когато стигнете 49 стр. постни линка на новата тема,понеже излизам,а може някой да не е видял линка ,понеже е на 46 страница
ок

# 687
  • Мнения: 640


Не харесват партньорката на Мурат , Вие харесвате ли партньора на Туба?

# 688
  • Мнения: 640


За сравнение

# 689
  • BG
  • Мнения: 4 456
предпочитаме тези партньори Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт