Св.Валентински - пролетен ФШ ( Тема 73 )

  • 35 891
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 712
Ани , Хера , благодаря за съветите  Simple SmileХера не знам колко повече да обработя снимката , тя е черно бяла , аз я направих в тези тонове , за да е в синхрон с цялата композиция , ще се радвам ако ме посъветваш как да я оправя)))

Адди , много са симпатични животинчетата , харесват ми Simple Smile

# 46
  • Мнения: 293
Карчева, харесвам рамките с бременните!  Peace Да не би да искаш да ни кажеш нещо...?  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 270
Добро утро с днешното уроче
и едно кафенце


ето го и урока



http://www.4shared.com/file/214150788/207e471/___.html


bermudez -много по добре е станало.снимката ти явно е с лошо качество и трудно можеш да я оправиш.Поиграй си малко с кожата/ако искаш/
addii-чудни животинчета.Направи още и може с тях да оформиш нещо като кит.За пролетните рамки ще свършат много работа.

# 48
  • Мнения: 4
О Ани благодаря за кафето.
bermudez на мен ми харесва рамката ти .Ако снимката си остане черно - бяла как ли ще стои.
addii   Peace
КАРЧЕВА ако фона е по - светъл няма ли да изпъква повече акцента върху снимката.И защо нема глава тази жена бе. Wink
*shushi* откъде толкова хубави кит-ове намираш и цветовете са трепач  smile3501

Щях да забравя ето и нещо от мен.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Добро утро.

Дима, огромни са всички елементи. Надписът не седи хубаво така вляво - всичко ти е съсредоточено в центъра, пък и самият формат е портретен - съответно надписът е по-логично да е в центъра. На излизащата част от булката няма сянка. И това въже за рамка на младоженци не е най-подходящият избор.

На ади не разбрах точно въпроса, ако има такъв. Ако иска мнение - екстра са ти рисунките. Ако искаш може да им придадеш малко дълбочина, поне с inner shadow. Иначе, ако идеята е да са като изрязани от хартия, са си добре и така.

# 50
  • Мнения: 6
Привет и от мен Simple Smile
addii,много сладки животинки.
ani69,благодаря за кафенцето и за уроците.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Alanaa, няма надпис на рамката ти.

# 52
  • Мнения: 6
Толкова съм зле с надписите Embarassed
Харесвам ги ,а никога не мога да им намеря мястото.

# 53
  • Мнения: 7
 Simple SmileМинерва се е развихрила със съветите  Hugсупер Само да кажа за надписа  PRECIOUS -това е WA-предполагам ,че ще кажеш ,че не се забелязва е здраве да е .
Фибата на другата и мен ме притесняваше малко явно е трябвало да я махна Embarassed
Благодарности на Ани за новия урок Hug
bermudez страхотно включване Peace
addii много ми харесват smile3501
Dimaтолкова сте хубави   Hug
Бени,много ,много нежно и хубаво .Може и с надпис ,но не е болка за умиране ако няма Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 76
изобщо не се забелязва, че е WA - то си е просто един най-обикновен надпис  Joy пък, ако разделеният начин на изписване PRE CIOUS го прави WA, то явно схващанията на някои дизайнери са извратени Wink

# 55
  • Мнения: 388
Днес съм рожденник и черпяяяя!



# 56
  • Мнения: 7
Leni Честит празник ! newsm59  ura smile3525

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 76
 newsm59  party023

 newsm67 Лени, честит рожден ден Simple Smile Жива и здрава Simple Smile Весело изкарване Simple Smile  newsm67

# 58
  • Мнения: 2
Привет и от мен.Радвам се че ви допадат животинките и ще направя и още ,ще се опитам да направя и кит.
Всичките рамки които сте показали ми харесват.
Лени честит рожден ден -всичко най-най ти пожелавам

# 59
  • Мнения: 2
искам да попитам във връзка с урока,значи права всичко точка по точка,но когато взема да очертавам с Pen Tool започва образа да ми се запълва с черно ето вижте как

Общи условия

Активация на акаунт