Козметика Cattier- някой ползвал ли е?

  • 14 854
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 569
Виждам, че отдавна сте спрели да пишете, но искам да похваля маската от бяла глина с алое, защото не мога да повярвам колко вълшебно действие има при мен!  Heart Eyes Буквалн до миналата седмица кожата ми беше в отвратително състояние. Работата ми изисква ежедневно яко мацотене с 1 пръст грим, всичко ми се запушва, а кожата ми е толкова чувствителна, че заради раните след това избягвам козметиците. Та нещо много се беше влошила напоследък. Видях тази маска съвсем случайно в една аптека, не бях дори чувала марката, но си я взех. Ами казвам ви, червените петна изчезнаха веднага, едва ли не, кожата се изглади, но не се изсуши. Вече съм я слагала 2 пъти тази седмица и съм просто възхитена. Аз я купих за около 13 лв, а в сайте пише, че е едва 6.  Shocked Но пък доставка 7лв?  #Crazy

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 16:46 от ♥Пандичка♥

# 91
  • София
  • Мнения: 5 466
За каква кожа е маската?

# 92
  • Мнения: 1
Пандичка, пилинг маската с бяла ли имаш предвид? Аз също съм много доволна от нея.
Според мен става за всякаква кожа.

# 93
  • Мнения: 49
и аз я ползвам, тази с бялата глина, но не знам къде някой каза, че я е намерил на 6 лв!!! Тя е около 11-12 лв...във всички био магазини я има...моля, споделете, ако може от някъде да си я купя на половин цена Simple Smile))

# 94
  • Мнения: 1 569
Пандичка, пилинг маската с бяла ли имаш предвид? Аз също съм много доволна от нея.
Според мен става за всякаква кожа.

Да, точно тази. Страхотна е и аз мисля, че става за всякаква кожа!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт