Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 98 947
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 258
...
Искам и аз на среща в Пловдив,може ли,може ли? Embarassed
...

Всички от всякъде сте Добре дошли на среща в Пловдив Hug Hug Hug
Майничките обичаме гости...
Густо, майна, Филибето!!!

Винце, аватара ми се възнесе Mr. Green Идея нямам какво стана, преди три дни просто изчезна - пиша си един пост в една друга тема, там си беше Grinning, пиша след няколко часа в същата тема следващ пост и..... вече го няма smile3535 Стана ми интересно - аватара ми се появи, изразявайки определено енергийно състояние, цветовете му много точно съответстваха на тогавашните ми вибрации, веднага ме грабна, дет`се вика познах си го Wink Явно ми е време за промяна  newsm12 и той си тръгна... Изпращам го с Любов и Благодарност (това ми беше първия аватар в БГ- мама), сега си "привличам" новия, дано скоро се "срещнем" Grinning

Благодаря, Винце за сайта, ще си ошлайфам английския  Embarassed
Аз използвам Картите на Крион, тегля си една сутрин и денят ми започва  love001

# 346
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Peace АВТОМАТИЧЕН ПОДОБРИТЕЛ НА НАСТРОЕНИЕТО!


...
Искам и аз на среща в Пловдив,може ли,може ли? Embarassed
...

Всички от всякъде сте Добре дошли на среща в Пловдив Hug Hug Hug Майничките обичаме гости...
Густо, майна, Филибето!!!


Подкрепям  Hug

ЧервеноВинце, благодаря за сайта   bouquet Аз за разлика от mimina ще ползвам Гугъл преводач  hahaha

Nightwish, продължавай да пишеш законите  Peace

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 22:32 от lenny_pld

# 347
  • Мнения: 515
Ауу ужасни сте и аз съм от Пловдив, но живея в София ( по любов)  Laughing Как ми се искаше да направим една луда, пловдивска среща, но аз сигурно няма да мога да дойда  Tired

# 348
  • Мнения: 565
Мили момичета как сте?
Не съм писала отдавна, но съм тук като винаги. Преди известно време загубихме бебе в 13г.с. но не рзабрахме да 16.г.с. при контролен преглед. Доктора казва здрава съм била, случвало се често при 1ва бременност. И така с 2 думи тежко ми. Ако някоя от вас е минала през това, бихте ли ме посъветвали как да възвърна положителното си мислене? (може на личния за да не разводняваме темата).

Имам едно ново любимо клипче и много искам да го споделя с вас. За планетата земя е и ме зарежда страшно.
 http://www.thesecret.tv/planet-earth/

Прегръщам ви всички!  newsm51
 

# 349
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен, аз също съм тук, но не пиша, а само чета..... При мен след рейки се случват такива промени, че нямам време за нищо, сменят се хора, обстоятелства, всичко се променя с много бързи темпове...  Благодарение на позитивното мислене и ангелите нещата се развиват в моя полза и променят живота ми... Когато се по подреди всичко ще ви разкажа подробности, освен ако не напиша книга Simple Smile   bouquet

Сега чета Господари на кармата на Даян Стейн и съм започнала упражненията малко по малко...

Писка Лиска  Heart Eyes Hug  Миличка, не трябва да се обвиняваш или да съжаляваш за случилото се... Една от мамите с които раждахме през септември 2007ма беше изживяла преди това много тежка загуба на бебе при раждането...  сега е майка на прекрасно момченце...... Ако се замислиш, че душата се преражда и си избира сама къде да попадне и какво да се случва... приеми, че такова е било решението на душичката, която си е отишла......  Опитай се да не го мислиш... опитай се да живееш живота си щастливо и да оставиш на следващото бебче да те избере за негова майка..... със сигурност ще дойде и ще сте щастливи...... няма нищо случайно на този свят.....  Препоръчвам ти от тук http://www.bookbg.net/da-se-skasame-ot-chetene-bezplatni-online-knigi-3-chast книжките Пилешка супа за душата ... Много силно те прегръщам и знам, че ще си много щастлива!

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 01:26 от Lilian_V

# 350
  • Мнения: 3 674
Писка Лиска, мила, съжалявам за това, което ти се е случило...  Rolling Eyes Приеми една топла прегръдка!  Hug
Ще ти пиша на ЛС , нещо във връзка с поста ти! Peace   Иначе на момента искам да постна нещо специално за теб,  което може би все пак ще ти даде малко утеха...че това не е края !  Hug Пускано е тука преди, но не пречи пак да се пусне...


Имало едно време, един баща. Той бил много близък със сина си. Двамата си говорели за всичко, бащата му давал мъдри съвети и го учел как да се справя с живота.
Един ден обаче, бащата се разболял тежко. Усещайки, че краят му е близо, повикал сина си и му казал:

- Сине, аз си отивам от тоя свят и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мен, както досега. Но в онзи голям дървен сандък съм оставил две кутии за теб – едната синя, а другата червена. Ако се случи така, че в живота ти нещата тръгнат много на зле, отвори синята кутия. А когато нещата ти тръгнат много на добре - отвори червената кутия!

Скоро след това бащата починал, погребали го.
Не се минало много време и работите на сина наистина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си, отишъл до сандъка, взел синята кутия и я отворил.
А там имало... парче пергамент, на което пишело:



И действително, не след дълго работите постепено потръгнали.
Всичко се оправило и синът бил истински щастлив. Един ден той отново си спомнил за баща си и за последните му думи. Отишъл пак до големия дървен сандък и взел от там червената кутия. С любопитство надигнал капака и видял, че вътре в нея има подобно парче пергамент. Разгърнал го и прочел написаното:







* * *

След спадовете има възходи и обратно. Все пак би ни се искало, възходите в живота ни  да са  повече и за по-дълго време от спадовете. Това зависи от нас , до таква степен от  начина, по който приемаме  и реагираме на тях....  Hug

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 02:38 от ЧервеноВинце

# 351
  • Мнения: 3 674


 smile3558 и в нашата къща, вече всички  уморени герои  спят?  Мъже...  Mr. Green А  аз съм най-активна... след полунощ!  Whistling  hahaha


Ауу ужасни сте и аз съм от Пловдив, но живея в София ( по любов)  Laughing Как ми се искаше да направим една луда, пловдивска среща, но аз сигурно няма да мога да дойда  Tired

Вики, защо така? Rolling Eyes   София-Пловдив никак не  е далече    Simple Smile

 
Мимина....това с аватара ти,  си е пълна  мистерия  Joy  Аз също получих вътрешен импулс за смяна на аватара...и го смених! Сигурна съм, че скоро ще се  срещнеш  с  новия си аватар !  Hug  Heart Eyes

Аз също си купих картите на Крион и то "случайно" и  благодарение, на една друга  съфорумка. Не мога да я спомена, защото не съм и искала позволение... Hug  Търсих ги в Пловдив, но  ги нямаше никъде, а толкова исках да си ги купя...  Rolling Eyes Та тя ме заведе в една специална книжарница в София, в която тя искаше да си купи нещо за нея...и там  имаше Картите на Крион!  Бяха последното тесте и бях щастлива, че извадих късмет...защото след няколко часа напусках България и нямаше да имам възможност да купя картите. Те наистина са специални!  Heart Eyes

Nightwish, моля те пускай законите, много е интересно!  Hug Колко са големи твоите " двете постоянно врещящи около тебе"  Laughing  


Gery Moore...здравей!   Hug Ника ти ми напомня за един от любимите ми китаристи , които слушах в края на 80-те!  А любимото ми парче беше" Still got the blues"...колко бях влюбена в  Гери Мур и тази песен.... Blush  Heart Eyes





Момичета, а как най-пълноценно използвате силните си периоди? Нали е само веднъж годишно? Моят наближава и имам чувството, че ще го пропилея в грижи по децата.



Atalanta  Hug На мен лично, не ми се иска да вярвам в това, че имаме силни периоди само веднъж годишно. Вътрешно, аз поне за себе си не го усещам така...Само защото някой написал книга за това , и той смята така, не е задължително  това де е твоята  истина и да се приема всичко на 100% .  Сигурна съм, че всеки ден от живота ни е специален, ако повярваме , че е така ...а когато си на гребена на вълната, ти ще го усетиш с цялото си тяло и душа. Много е възможно тези моменти  да не съвпаднат с направените   изчисленията  за "силния " ти период... Peace


Nightwish
 и всички останали момичета, които имат възможност и желания  да дойдат до Пловдив  това лято и да се запознаем, са добре дошли.  Hug   Ние не хапем...  Embarassed Sunglasses  Съжалявам, ако е прозвучало егоистично, че срещата е само за майнички...  Blush но не очаквах, че ще има  желаещи от други градове за среща, така че ще е чудесно да се запознаем и ще  и изкараме незабравимо!   Hug



Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 02:04 от ЧервеноВинце

# 352
  • София
  • Мнения: 547
Привет, момичета  Hug
тия дни хич не ми остава време да ви чета - даже днес темата ми стоеше отворена, чакайки да ми се освободи малко време за да седна и да ви изчета - много сте позитивни и ме зареждате и мен Simple Smile
МНого ми хареса "Вълшебната кутия за сътворяване" на Вики - благодаря Simple Smile
Благодаря, за подсещането, че в неделя е новолуние и време за карти на желанията - Лени, много хубаво си извела важните неща, подчертани с различни цветове   bouquet сега и аз ще седна да си направя в неделя Simple Smile

по този въпрос, да ви питам, понеже преди 1-2 седмици си правих "как да се поръчаме мъж / любим, приятел, съпруг/ ", а в указанията за картата на желанията се казва, че трябва там да го сложа това желание  newsm78 та сега какво да правя? Пък, ако преместя списъка на картата на желанията, не знам дали ще се смести всичко, което съм написала  Embarassed(надявам се, че ме разбрахте, малко объркано излезе..)
освен това, аз при все, че направих "поръчката за любим", има нещо, което не ми дава мира - искам той да изглежда по определен начин, а някакси не мога да го опиша с думи това..  Confused

# 353
  • София
  • Мнения: 606

ЧервеноВинце добре дошла обратно  Sunglasses Това ми е любимото нещо, което казвам винаги като има проблем... " И това ще мине... "

Само да се запиша и аз за срещата в Пловдив... с голямо удоволствие ще дойда...   bouquet Hug

# 354
  • Мнения: 3 674
......
освен това, аз при все, че направих "поръчката за любим", има нещо, което не ми дава мира - искам той да изглежда по определен начин, а някакси не мога да го опиша с думи това..  Confused [/color]

Бяла Шапчице, на мен  ми идва идея за снимка, вместо да го пишеш желанието.  Thinking .. Да сложиш снимка на красив млад мъж, който се доближава до твоите изисквания...  Hug
 Аз като си поръчвах от Вселената  кола и къща, си бях лепнала снимки на къща, която ме грабна от раз от едно списание. А снимка на  колата  намерих в интернет, и си принтирах снимката...и двете ги залепих на Картата.  Peace

Lilian_V... Hug Много се радвам, че ще дойдеш на срещата!  Heart Eyes Колкото повече сме , толкова по весело..!   Hug

# 355
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Бяла Шапчице, на мен  ми идва идея за снимка, вместо да го пишеш желанието.  Thinking .. Да сложиш снимка на красив млад мъж, който се доближава до твоите изисквания...  Hug

Бяла Шапчице, аз нали правих компилацията за картите и съм най-пресно запозната с материала. Та като ровех прочетох на няколко места, че специално в сектора на любовта не трябва да се слагат снимки на непознати хора . Ако имаш съпруг, приятел - може, но ако си без партньор - не слагайте непознати /не се знае какво ще привлечете/. Добре е да се опишат качества, снимки на нещо, което характеризира тези качества, утвърждения, съчинения, заглавия от вестници и списания, но снимки и имена - не.
Това изискване не се отнася за материалните неща Peace


Lilian_V. поздравления  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Липсваше, еййййййййй Hug

Atalanta , до сега не знаех за съществуването на силните периоди и моят предстои /май месец/, но съм съгласна с ЧервеноВинце, че трябва да живеем със съзнанието и усещането, че всеки ден е специален /респ. - силен/. Аз от много години не се поддавам на истерията със сатурновата дупка преди рождения ден и просто не попадам в нея:peace: Но много внимавам какво правя в 12 дни след рождения ден - гледам да са много позитивни Laughing

Писка Лиска, изпращам ти любов и светлина Heart Eyes

# 356
  • Мнения: 3 674
Лени... Hug  Ами   в нета и в книжиките   съм срещала доста противеречиви мнения. Правдина например ,  казва точно обратното.... Ако искате да си  намерите партньор, сложете в рамка  ваша снимка и до нея снимка/ изрезка на мъж... Thinking  Така че, аз лично  си мисля, че Картата на желанието е според личните , вътрешни усещания на всеки човек. Няма стриктни  правила и формули като в математиката, няма грешно и правилно. Всичко е интуитивно...

  В няколко поста преди писах точно за това, че много се шашкаме и се страхуваме от рискове.. много вярваме  и се влияем на това,какво казал тоя или  ония, а не вярваме на своите  вътрешни усещания. Rolling Eyes  То по същата логика тогава да не слагаме снимка на къщи и коли, защото ако сложим някой голям  джип , има риск да получим  трабантче...  Laughing Или  ако сложим  3-етажна къща,  има риск да получим колибка... Laughing

За Картата на Желанията, аз лично си я направих я  по свое усещане и импулс,  без никакви ограничения.  Дори в  нета  да пишат, че това може, а онова не може, реших да импровизирам  и сложих неща, които на мен ми харесват, които мен  ме грабнаха...и работи.  Peace  Дори и посоките, кое къде да бъде  не бях спазила....но всичко  в Картата на желанията ми се сбъдна...

Хубаво е да четем и търсим в книжките и нета, чудесно е! Може да намерим супер идеи, но да не следваме  сляпо  нещо,  което касае творчеки процес,  защото не бива да  забравяме, че самите ние сме Творци... Heart Eyes Важното е все пак не толкова самия образ, а  какво влагаме в  него.  Какви емоции и мисли... Peace

Това  само мое лично мнение, споделено...Всеки решава сам за себе си!  Peace
Лени  Heart Eyes  Hug

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 03:36 от ЧервеноВинце

# 357
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря на Винцето и Лени! Напълно съм съгласна с вас, но напоследък нещата при мен пак се обърнаха наопаки и се сетих, че изчислявахме тези периоди наскоро.
Което ме подсеща да  Hug  Hug Писка Лиска. Много съжалявам, мила.
При мен лошите неща са свързани най вече с моите деца и вчера буквално имах усещането, че съм на път да изгубя едното. Няма по-голямо отчаяние от безсилието и невъзможността да помогнеш на собственото си дете. През цялото време си мислех, че това е само урок и не трябва да се ядосвам на неумението си да видя смисъла в това, което ни се случва. След поредната абсурдна случка днес нещата взеха малко да се изясняват. Но само времето ще покаже.

# 358
  • Мнения: 1 652
Писка ЛискаHug Hug Hug много топли прегръдки и от мен!

Лили - много се радвам да те видя. Grinning Относно това ,което споделяш че се случва с теб след инициацията, искам да ти кажа, че при мен е точно обратното- случиха се много лоши неща, затрупаха ме проблеми. Единственото за което мога да се радвам е, че наистина помагам на много хора с Рейки. В офиса не могат да вземат болнични Joy. Интересното е, че съм инициирана за първо ниво, а мога да изпращам символи и действат. Да си призная не съм чела достатъчно дори за рейки. но я усещам през ръцете си. Не съм се замисляла обаче, как се промени живота ми след Рейки, но да си призная неприятностите започнаха преди инициацията. Но права е Винцето
 и това ще мине

Бяла шапчице, а защо не напишеш на картата, че искаш да изглежда така, както си го представяш в мечтите си.... или нещо подобно
NightwishHug преди време пусна един пост- все едно, че аз бях го писала. Законите и на мен ми допадат.

Момичета, утре тръгвам на дълъг път. Ще отсъствам една седмица. пътят е дълъг като километри, дано се окаже преодолим, а дай Боже и разрешим по-найдобрия начин. Свързано е с детенцето ми . какво друго- това е последното от плеядата събития от преди и след Рейки инициацията. не знам с какво има връзка. Само благодаря на Бога, че имам сили  и се държа. Praynig Praynig Praynig или по-точно,че имам сили и ме държи. като в оная притча, нали се сещате за следите по пясъка - ето я- тя ми е любима.



СЛЕДИТЕ В ПЯСЪКА
Една нощ един човек сънувал сън. Сънувал, че се разхожда по морския бряг заедно с Бога. По небето проблясвали сцени от неговия живот. При всяка сцена той забелязвал двойни следи от стъпки по пясъка-едната била неговата, а другата на Господ. Когато проблясва последната сцена от живота му, той погледнал назад към следите от стъпки в пясъка. Забелязъл, обаче, че много пъти по жизнения му път имало само една следа от стъпки и че това ставало през най-тъжните и унизителни периоди в живота му.Това го разтревожило и запитал Господ: "О, боже,Ти някога ми каза, че след като съм решил да Те следвам, Ти ще вървиш винаги с мен. Но аз забелязах, че по време на най-трудните моменти от живота ми по пясъка имаше само една следа от стъпки. Не разбирам защо когато най-много се нуждаех от Теб, Ти си ме изоставил сам. Господ му отговорил: "Мило мое дете, аз те обичам и никога не бих те изоставил. По време на твоите изпитания и страдания, виждаш само едни стъпки, защото тогава те носех на ръце
"

# 359
  • Мнения: 197
Добро утро , момичета!Днес се събудих с усещането, че денят ще бъде прекрасен ( отдавна не ми се беше случвало  Embarassed) . Пожелавам ви страхотен ден изпълнен с приятни емоции, любов , топлина и безоблачно настроение! Heart Eyes
Лени, Червено Винце, и аз като Вики съм пловдивчанка живееща в София " по любов", но винаги съм искала да се върна в града си, обичам го като никой друг град по света и много се радвам, че скоро отново ще живея там  Grinning Относно картата на желанията и любовта, ако имаш партньор , но той не се държи с теб съвсем както на теб ти се иска  Embarassed трябва ли да напишеш утвърждения, че например прави това, което искаш и така нататък  Embarassed Надявам се, че ме разбрахте...
Може ли малко повече информация за Картите на Крион? И ако някой продава такива, веднага ги вземам... Mr. Green
Писка Лиска, изпращам ти моята подкрепа и топлина Hug Hug HugЩе се моля за теб...
Червено Винце, в подписа ми пише колко са големи двете калпазанки, по - отделно горе - долу се търпят, но двете накуп  ooooh!
Аз продължавам със Закон 2
Без откровение свише народът е необуздан
Притчи Соломонови 29:18
Древната сентенция гласи " Без откровение свише народът е необуздан". Това иска да покаже, че всеки има нужда от мечти и цели, за да живее пълен и удовлетворяващ живот.Ако не сме си наумили конкретна цел или не знаем къде искаме да стигнем, може да се озовем на място, което не сме си избирали. Поставянето на цели, а заедно с това и напътствията  за тяхното постигане, ни помага да бъдем целенасочени и мобилизирани, което често прави живота ни по - интересен, полезен и успешен.
Историята на Флорън Чадуик е една илюстрация колко важно е да не изпускаме от очи целите си. Тя преплувала канала Каталина в Южна Калифорния и поставила национални и световни рекорди. След това Чадуик решила да счупи рекорда за преплуване на Гълфстрийм. В деня , определен за плуването, морето било бурно. Но тъй като тренирала в Атлантическия океан, спортиската се чувствала в отлична форма и била готова да се бори с високите вълни. Наред с лошото време, Чадуик се сблъскала и със силен студ, но отново благодарение на подготовката си, тя решила , че ще се справи. Била свикнала със студа, а треньорите намазали тялото й . Освен това, те плували в лодка до нея, подкрепяли я с гореща супа и окуражаващи думи, докато тя се борела с бурното ледено море.
Въпреки планирането и съвършената подготовка, Чадуик и нейният екип не предвидили едно нещо - мъглата. Когато паднала мъгла , видимостта станала само няколко метра и скрила хоризонта и далечния бряг. Чадуик се объркала. При намалената видимост и вледеняващ студ бурното море вдигало вълни с невиждани размери. Чадуик получила схващания в ръцете, краката, ходилата и дланите.Докато се съпротивлявала на огромните вълни, мускулите й крещели от болка. Най - после помолила треньорите да я качат на лодката и да я откарат на брега.
По - късно, като се стоплила и изсушила, репортерите я попитали дали е знаела, че се намира съвсем близо до брега, когато се отказала от дръзкия си опит да постигне рекорд. Тя отвърнала , че макар треньорите да й казвали същото, това нямало никакво значение за нея :" Разбирате ли, казала им, изгубих целта от очи. Не съм сигурна дали въобще мислех за нея."
Когато нямаме цели или ни се пречи да я виждаме, можем да изгубим решимост . Дори ако сме добре подготвени и имаме дарба за дадена дейност, зле насочените усилия могат да ни лишат от жизнена енергия. Възможно е да изразходваме голяма част от своето време, пари и други ресурси, обикаляйки в кръг . Ако нямаме конкретна цел, съотрветстваща на намеренията ни в живота, и ако не виждаме ясно тази цел, в крайна сметка може да се спънем и да се провалим.
В своята книга " Как да успеем" Браян Адамс описва как Хенри Форд с помощта на изкуството на визуализацията започва нещо, което по - късно се превръща във втората по големина автомобилна компания в света. Форд си представя в своето съзнание типа автомобил, който искал да създаде на цена, каквато повечето хора могат да си позволят. Той прави мисловен чертеж на своята мечта далеч преди чертежът да се появи на хартия. После си представя как много хора я купуват и карат . Идеята за евтина кола ( под 500 долара) се обмисля от съзнателния му ум като нещо постижимо. После подсъзнанието му я приема като задача, която трябва да изпълни. Само въпрос на време е кога мечтата на Форд ще се превърне в действителност.
Класическият съвет за практикуващите голф гласи :" Не изпускай топката от очи". Професионалистът знае, че практически е невъзможно да се удари топката за голф, ако не я гледаш! Ако искате да постигнете "удар", е важно да решите какво желаете да постигнете. Щом веднъж имате в ума си своята цел, изследвайте начините , по които можете да я реализирате и визуализирайте процеса, който според вас най - добре би свършил работа. Поставете си цели, направете нужното, за да ги осъществите, и се радвайте на своите дела.
"ВЯТЪРЪТ НЕ ПОМАГА НА ОНЗИ, КОЙТО НЕ Е РЕШИЛ В КОЯ ПРИСТАНИЩЕ ОТИВА" Мишел дьо Монтен
"ЗАПИШЕТЕ НА ХАРТИЯ СВОЯТА ЦЕЛ В ЖИВОТА. ЩОМ Я ИМАШ ЧЕРНО НА БЯЛО, МОЖЕШ ДА СТИГНЕШ НЯКЪДЕ. МАЛЦИНА СА В СЪСТОЯНИЕ ДА ДЕФИНИРАТ СВОЯТА ЦЕЛ, А ОЩЕ ПО - МАЛКО ДА Я ЗАПИШАТ. НЕ МОЖЕТЕ ДА СТЕ ЩАСТЛИВИ, ДОКАТО ЦЕЛТА ВИ НЕ Е ЯСНА И ВИДИМА." Рос Брайън

Ето и есето за днешния ден - 13 февруари от книгата "Път към себе си" на Сара Бан Бреднах
13 февруари
 Вашите мнения са неповторими : Обикнете собствената си изключителност
 "Каква отрезвяваща мисъл: ами ако в този миг вече съм достигнала върха на възможностите си?" Джейн Уогнър
ПОЕМЕТЕ ДОЛБОКО ДЪХ и се отпуснете. Хубавата новина е, че все още не сте достигнали върха на възможностите си, иначе нямаше да четете тази книга. Вие все още жадувате, още мечтаете, още копнеете - и още вървите напред. Аз самата още не съм разгърнала зелия си потенциал, иначе нямаше да пиша тази книга. Ние с вас сме поели на рисковано и безкрайно интересно пътешествие, което понякога малко ни плаши. Един от жалоните по този път е мигът, когато най - сетне открием, че имаме свое уникално мнение и осъзнаем колко безценно е то. "Можех да изживея целия си живот, вярвайки безпрекословно в силата и мъдростта на другите, но не и в своите сили - казва писателката Джоан Милс. - Сега поразена открих, че и аз притежавам реални възможности . Това е като да намериш цяло състояние в подплатата на старо палто".
Днес или в някой от близките дни си доставете удоволствие чрез  една малка хитрост , която аз често използвам за повдигане на настроението. Изтеглете от банката 25 долара в петдоларови банкноти и ги наслагайте в джобовете на всичките си якета и палта. а сега забравете за тях. Следващия път, когато си облечете палтото и намерите в джоба му пет долара, засмейте се и си напомнете, че с всеки нов ден, в който обичате, уважавате и цените собственото си неповторимо мнение, вие се приближавате с една стъпка към богатството.
А сега направете още нещо. Проявете повече щедрост към себе си. Започнете с пет долара. Купете си красиво цвете на бюрото, позволете си парче френски сладкиш със сутрешното кафе, влезте в магазин за козметика и си изберете някой хубав шампоан с дъх на бадеми. Просто направете нещо необичайно, което обикновено не си позволявате, и настроението ви тутакси ще се вдигне . "Най - напред обичайте себе си и тогава всичко ще си дойде на мястото - съветва ни Лусил Бол. - Трябва да проявявате любов и грижа към самите себе си, за да постигнете нещо в този живот".

Извинявайте, че толкова дълго стана  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт