Как отслабнах с 10 кг. за 10 дни:5 - та тема

  • 193 543
  • 836
  •   2
Отговори
  • Мнения: 893
Тук отслабваме с натуралният сироп МАДАЛ БАЛ!
[/b]


Мadal Bal-Neera е натурален продукт, съставен от 6 вида чисти сиропи — 5 палмови сиропа (от кокосова, индийска, китулова, нипахова и аренгова палма) с добавка на клен

Мadal Bal-Neera е 100% естествен продукт - екологично чист, без изкуствени добавки, консерванти, подсладители и оцветители

Мadal Bal-Neera се произвежда по патентована рецептура на д-р Кайлаш Андреас Байер от швейцарската компания "PURIS" AG

Madal Bal-Neera се използва вече повече от 30 години в 2/3 от страните по света

Madal Bal-Neera е вкусна напитка, която се приема под формата на коктейл по специална Програма - Усещане за подмладяване. Програмата има различни схеми (версии) на приложение, съобразени с ежедневния ви ритъм на живот

Благоприятните ефекти на Мadal Bal-Neera

•  Изчиства тялото от токсини
•  Стопява трайно излишните килограми
•  Обновява телесните клетки / регенерира тъканите
•  Повишава тонуса и работоспособността
•  Носи жизненост и самочувствие

Коктейлът Madal Bal-Neera

1. Слагате 2 супени лъжици Madal Bal-сироп в чаша от 300 мл.
2. Изцеждате 1/2 (половин) лимон, малък или средно голям.
3. Добавяте 1/2 (половин) щипка лют червен пипер или джинджифил (можете да пропуснете тези съставки при непоносимост).
4. Допълвате чашата с вода - изворна, минерална или преварена, топла или студена.
5. Рaзбърквате добре до получаване на хомогенна смес.
6. За улеснение можете да си приготвите 5 дози в 1 бутилка или 10 дози в 2 бутилки от по 1.5 литра.
Коктейлът замества 1, 2, 3 или всички дневни хранения.

Програмата Madal Bal-Neera: Усещане за подмладяване

Прием. Когато замества всички дневни хранения, коктейлът се пие през 1.5-2 часа или по-често, винаги когато имате нужда.

Повече информация и възможност за поръчка можете да намерите тук:

http://www.madal.bg/
http://garabitov.bg/index.php?option=com_content&view=articl … id=2&Itemid=6


От това: нека сее превърнем в това

Предишни теми:
2 - ра
3 - та
4- та


# 1
  • Мнения: 2 280
Поздравления за перфектно оформената тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте,много ми е приятно да се включа в темата   Hug
Утре чакам сиропчето и го започвам без въобще да го мисля.... на 4-ти октомври запалих последната си цигара и от тогава не съм спряла да похапвам  Embarassed Целта, която ще гоня е минус 8 кг. Стискайте ми палци и успех на всички ни  Peace До нови срещи Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 97
 smile3525 badscale

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 730
запис

# 5
  • София
  • Мнения: 436
И аз съм тук!   bouquet

# 6
  • Мнения: 893
Аз нали нямам кантар...И не мога да дам резултати след ден първи. Но оцелях.  Embarassed Без да си давам много зор. Но, снощи сънувах храна...и даже в съня си се чувствах виновна  newsm78 #Crazy
Ден втори(днес): нищо не съм пила още, приготвям се психически за вкуса и аромата #Crazy Joy

# 7
  • Мнения: 214
Хоп и аз тук Laughing

# 8
# 9
  • Мнения: 0
Simple Smile Много се раздвам, че има нова тема Grinning Чудя се дали има някой, който да сподели с нас точно колко е отслабнал. Ааа, прочрем, от вчера съм на сиропа днес се притеглих и бях свалила 1.к кг,но после ядох иииии.... моля ви стискайте ми палци да успея!

# 10
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Катастрофа, браво за хубавата темичка!   bouquet
добре е да се пие от сиропа, колкото и ти е неприятен, защото и от него се отслабва.  Wink Не мисли за храна, а за това как искаш да изглеждаш!

да се отчета за 7 дни - 5 кг.  newsm44 newsm44

незнам дали ще изкарам 10 дни, защото мислих по време на захранването да имам още от сиропа, а е на свършване - за още 2 дни най-много.

На новичките - успех, не е толкова страшно. Важни са първите 1-2 дни, но си заслужава.

# 11
  • Мнения: 0
voltage13 , Браво, страхотен резултат  newsm10 .Аз обаче малко се обезкуражих ... Споделете дали след сиропчето имахте стрии или т.н. увисване на кожата, от което главно съм изплашена най-много  newsm78

# 12
  • Варна, България
  • Мнения: 730
voltage13 , Браво, страхотен резултат  newsm10 .Аз обаче малко се обезкуражих ... Споделете дали след сиропчето имахте стрии или т.н. увисване на кожата, от което главно съм изплашена най-много  newsm78
Благодаря за поощрението!  Wink
По въпроса за стриите- мисля, че е до кожа, по-скоро до еластина и колагена в нея. По време на бременноста си имах огроооооооооомен корем, без нито една стрия.
Сега по време на пречистването си мажа цялото тяло с масажен крем против стрии с лавандула, и с Аура слим (но го свърших). Масажния крем ми е много приятен и за кожата, и като аромат. Така че препоръчвам да се полагат грижи за кожата, защото все пак си е драстично сваляне.
В момента кожата на корема ми е отпусната, но си личи, когато седна. Няма начин без тренировки да се получи нещо по-добро!

# 13
  • Мнения: 0
Много ти благодаря за изчерпателния отговор Simple Smile До нови срещи   friendship

# 14
  • София
  • Мнения: 436
Определено си е до кожа.  Peace
Аз също се мажа с Leocrema, обаче на паласките ми се появиха веднага стрии.. за съжаление  Sad

Общи условия

Активация на акаунт