Re: Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com/ 2

  • 100 878
  • 366
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Ето да започнеме на ново,че тази вече свършва  Grinning

# 1
  • Мнения: 29
http://services.dealextreme.com/ eto тук можеш да им пишеш.Но първо трябва да избереш опцията за какво точно се отнася,след това да си попълниш номера на поръчката и след това да пишеш.Дано ме разбра.

# 2
  • Мнения: 762
Може ли да обясните как точно става това с опаковката за подарък от 1 цент. Къде се чеква или маркира. Благодаря !  bouquet

# 3
  • Мнения: 262
слагаш този артикул в кошницата и готово
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1888
намира се много лесно като влезеш в "Top Sellers" секцията...това е най-продавания им продукт  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Привет и от мен в новата тема. Вече съм им редовен клиент.
Ама сега ме притесниха с тея нови разпоредби за ДДС над 15 евро. Дали има шанс да ни докопат или това, че пристигат директно по пощата пакетчетата ще ни "спаси" от това безумие?
Те почти винаги пишат отгоре някаква малка стойност в хонконгски долари или гифт, ако е  сложено сертификатчето, ама...

# 5
  • Мнения: 1 251
Аз чакам две поръчки от декември, за едната имам известие вече и утре мисля да я взема!
Ще видя какво ще ми сервират като отида да я взема от Цпоща!  Tired

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Аз чакам две поръчки от декември, за едната имам известие вече и утре мисля да я взема!
Ще видя какво ще ми сервират като отида да я взема от Цпоща!  Tired
Ще стискам палци да няма проблеми и ще чакаме новини  Peace Ама щом известието е от пощата, а не от митническия й клон, ще е ок  newsm78

# 7
  • Мнения: 43
http://services.dealextreme.com/ eto тук можеш да им пишеш.Но първо трябва да избереш опцията за какво точно се отнася,след това да си попълниш номера на поръчката и след това да пишеш.Дано ме разбра.

Мерси aleksova1 ,ще пробвам да видя какво ще стане. А за тези митници само стискам палци да са ми я разделили поръчката и да са си ми сложили,че ми е подарък и да няма никакви проблеми.  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 251
Днес взех двете поръчки, едната на стойност 100 долара, но това не го пише никъде както знаем от този сайт на пакетите! Все още според мен не са наясно по малките клонове с новите закони, минах метър днес и не платих нищо, но според мен това се дължи, че просто малките пакети не минават митница, заради техни вътрешни правила!
Но ако скоро им пуснат заповед и тези пакети да се проверяват, няма да има вече варианти според мен, нищо, че на пакета си пише подарък и няма стойност на поръчката никъде в самият пакет!
В София чета, че ако пишело подарък и нямало стойност, карали да носят разпечатка от плащането, за да се плати ДДС върху реалната стойност на поръчката!  Tired

# 9
  • Мнения: 46
Направих поръчка средата на ноември, т.е. 2 поръчки през няколко дни. На 4.01 получих и двете поръчки с по някой липсващ артикул вътре и бележка че щели да тръгнат по късно поради липса на наличност в склада. Е да ама са малки поръчки и сега даже немога да си проследя поръчката. Та сега ме очаква едно гоооолямо чакане  Cry Почти 2 месеца и то с пълни поръчки   Confused

# 10
  • Мнения: 3 219
Последният път като поръчвах  при малка стойност на поръчката-около 30 долара май беше, ми я разбиха на няколко пакета и се влачи  около 2 месеца сигурно. Всяко нещо идваше в отделно пликче. Tired

# 11
  • Мнения: 262
Направих поръчка средата на ноември, т.е. 2 поръчки през няколко дни. На 4.01 получих и двете поръчки с по някой липсващ артикул вътре и бележка че щели да тръгнат по късно поради липса на наличност в склада. Е да ама са малки поръчки и сега даже немога да си проследя поръчката. Та сега ме очаква едно гоооолямо чакане  Cry Почти 2 месеца и то с пълни поръчки   Confused

Пиши им че не си получила някой от нещата и искаш да ти върнат парите.
Пък ако след няколко месеца си получиш липсващите работи...добре дошло  Party

# 12
  • Мнения: 1 451
Аз си чакам една малка поръчка от 26. 11  ooooh! Доста време мина и мисля да им пиша. Вече изгубих надежда че ще дойде.
А това за разпечатката на плащането: имат ли право да го искат и в крайна сметка фактурата винаги може да се преправи преди разпечатване на файл  newsm78

Тръгнах да им пиша и във формата за запитвания като попълня номера на поръчката ми иска Missing SKU*:и  снимка
какво да сложа: снимката на продукта ли и името newsm78

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 15:14 от Arven

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 59
Здравейте , аз имах поръчка направена мисля , че на 14.12 беше на стойност над 30 долара , но ми я бяха пратили на 2 части и вчера и днес ги получих в 2 различни пакета . Нищо не са ми искали . И мисля сега да правя нова , дали е добра идея ?

# 14
  • Мнения: 43
Да и аз имам поръчка от 14.12,но сега видях,че вече е престигнала и ще ходя до пощата да видя за какво иде реч и ще ви кажа.Аз направих голяма поръчка (доста нещица) за около 90 долара,но не ми писаха дали са я разделили и колко тежи,та сега ще видя какво става.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт