киста на гърдата

  • 7 042
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Водиха  ни на профилактични прегледи от работа и с ехограф ми откриха киста на гърдата newsm45 Сега пък това какво е smile3518 Някой справял ли се е с подобно нещо ? Много съм притеснена , трябва да ходя на онколог, а до тогава не знам как ще издържа smile3518
 Освен това имам и киста на яйчника ор същата страна/десно/ дали има някаква връзка newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
На онколог трябва да отидеш задължително и да се направи хистологично изследване, за да се види каква е кистата. Много жени имат кисти, дори и млади момичета, не бързай да си мислиш за най- лошото.  Naughty
Имаш ли някаква фамилна обремененост?
За в бъдеще трябва да си обръщаш повече внимание, да се водиш на диспансерно наблюдение и редовно да ходиш на профилактични прегледи.
Желая ти успех и дано всичко бъде наред.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 983
ако искаш ми пиши на лични, в петък ще оперират мама заради киста и мога да ти кажа няколко добри имена
успех Hug

# 3
  • Мнения: 3 069
Здравеи.Аз имам киста 7мм на дясната гърда и ходих в онкологията!Казаха за сега само да се наблудава.Няма място за притеснение , поне за сега , жайното е да се ходи редовно на прегледи!Успех Peace

# 4
  • Мнения: 157
Преди 4г. ме оперираха от киста на гърдата - фиброаденом, доброкачествен. Биопсия ми направеха след като отстраниха всичко и изследваха това, което са изчистили. Операцията не беше приятна, но не беше и кой знае какво. Докторът каза, че няма смисъл от биопсия без операция, защото дори и към момента да е доброкачествена кистата с годините може да прерасне в злокачествена ... и при тази ситуация и за миг не се замислих. Съветвам те да не губиш време, а да я оперираш. Ако искаш пиши на лични!

# 5
  • Мнения: 326
Доктор Калина Костова (лекар-хомеопат, работи в София) се занимава успешно с подобни проблеми.

# 6
  • Мнения: 532
Благодя ви за отговорите Hug
Не издържах дълго и хукнах при онколог , в града имаме много добър специалист. Та...на кистата която ми видяха не обърна никакво внимание ,ами на другата гърда ми напипа нещо
 и сега...мамограф,биопсия и май оперативно ще го маха ooooh! Но съм малко по спокойна
имам си и диагноза някаква си мастопатитна фиброкистоза  newsm78
това е за сега...другата седмица ще има продължение...аман начи  Weary

Общи условия

Активация на акаунт