натурален колаген

  • 117 405
  • 89
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 64
Момичета, някой ползвал ли е този полския натурален колаген. Страшни работи пише, ама ми е много съмнителен  newsm78
http://kolagen.bg/

# 1
  • София
  • Мнения: 274
Никой ли не е ползвал полския колаген?
Моля да споделите впечатления Simple Smile

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Надявам се вече да има някой, който е пробвал натуралния колаген и може да каже резултата  Peace
Лично мен ме интересува ефектът му върху белези и рани.

# 3
  • Мнения: 1 324
Ау, тъмна Индия излезе този колаген...  Rolling Eyes

От началото на тази седмица аз и майка ми приемаме този колаген на капсули, но по здравословни причини, не естетически. Ако пък и се разхубавим още по-добре. Wink
Мама беше гледала това предаване На кафе, където док. Мария Папазова говори за натуралния колаген от риба. Ако е вярно това, което докторката разказва колагенът е точно за нейните кошмарни болежки. Решихме да го издирим и чичко Гугъл ме отведе до Колвита. Стресна ни малко цената, но за здраве човек не се скъпи. Аз тогава вече имах определена дата за ринопластика, включваща чупене на кости и решихме като мине операцията да си поръчаме заедно една голяма кутия и да започнем и двете да го пием. Майка ми взема по две капсули на ден, аз реших да мина с една. Тя ще го пие поне 4 месеца . Аз не съм решила още, но със сигурност пак ще се поръчва. Ще пиша след време има ли някакъв ефект при нас.

Заедно с кутията с капсулите ни изпратиха и договор за дистрибутори ако искаме да станем такива. Ще ползваме 25% отстъпка, което предвид цената не е малко. И се чудя сега да станем ли дистрибутори  newsm78. Доста пари ще си спестим, но като знам някои мултилевъл компании какви са никак не ми се иска да се набутам в някое подобно място.

Та реших да питам някой има ли информация за Колвита и отзиви за продуктите им.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Ау, тъмна Индия излезе този колаген...  Rolling Eyes

От началото на тази седмица аз и майка ми приемаме този колаген на капсули, но по здравословни причини, не естетически. Ако пък и се разхубавим още по-добре. Wink
Мама беше гледала това предаване На кафе, където док. Мария Папазова говори за натуралния колаген от риба. Ако е вярно това, което докторката разказва колагенът е точно за нейните кошмарни болежки. Решихме да го издирим и чичко Гугъл ме отведе до Колвита. Стресна ни малко цената, но за здраве човек не се скъпи. Аз тогава вече имах определена дата за ринопластика, включваща чупене на кости и решихме като мине операцията да си поръчаме заедно една голяма кутия и да започнем и двете да го пием. Майка ми взема по две капсули на ден, аз реших да мина с една. Тя ще го пие поне 4 месеца . Аз не съм решила още, но със сигурност пак ще се поръчва. Ще пиша след време има ли някакъв ефект при нас.

Заедно с кутията с капсулите ни изпратиха и договор за дистрибутори ако искаме да станем такива. Ще ползваме 25% отстъпка, което предвид цената не е малко. И се чудя сега да станем ли дистрибутори  newsm78. Доста пари ще си спестим, но като знам някои мултилевъл компании какви са никак не ми се иска да се набутам в някое подобно място.

Та реших да питам някой има ли информация за Колвита и отзиви за продуктите им.

http://kolagen.bg/images/kartonik_colvita.jpg
Специално за тези хранителните добавки не ми харесва, че не е отбелязано  в една капсула колко е съдържанието на клагена, вит. Е и водораслите  Rolling Eyes
Иначе има мнхого хранителни добваки с натурален колаген, които можеш да си вземеш за много по-евтино. Аз пазарувам редовоно от американския сайт iherb.com , който доставя до БГ за 4 долара при поръчка до 60 долара и до 1.36кг.
Имам код за 5 $ намаление при първа поръчка LAV475 , а ето  и какъв колаген предлагат:
http://www.iherb.com/Search?kw=collagen&cid=1819

# 5
  • Мнения: 636
Само че този колаген не може да замести липсващия естествен колаген. Единственото, което прави е да задържа влагата. Не е нищо, но определено не доставя колаген на кожата.

# 6
  • София
  • Мнения: 770
Гинеколожката на братовчедка ми страшно много и похвалила колагена от Колвита. Сега като изгледах предаването на кафе ми се струва, че там говорят точно за същата лекарка.
Аз отдавна обмислям да си взема и по здравословни причини, а и от естетична гледна точка. За съжаление не мога да намеря други отзиви за продукта.

P.S. само информативно- същата лекарка, която била близо 65-70 годишна и със счупен крак, крака и зараства за отрицателно време като на 20 годишно момиче.
Тя обаче пиела по 6 таблетки дневно. Страшно доволна била и от крема за лице.

# 7
  • Мнения: 242
Bobka ,а ти какъв колаген си поръчваш и изобщо,какъв е ефекта при теб? И към какво да се насоча при това разнообразие в сайта?   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 326
Bobka ,а ти какъв колаген си поръчваш и изобщо,какъв е ефекта при теб? И към какво да се насоча при това разнообразие в сайта?   bouquet

Още не съм си поръчала, че пия доста добавки и много ще ми стане  Rolling Eyes
Но всички , които пазаруваме от сайта сме доволно от едно серумче...ето го:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Skin-Eternal-Hyaluronic-Ser … 1-fl-oz/1318?at=0

# 9
  • Мнения: 242
Bobka ,а ти какъв колаген си поръчваш и изобщо,какъв е ефекта при теб? И към какво да се насоча при това разнообразие в сайта?   bouquet

Още не съм си поръчала, че пия доста добавки и много ще ми стане  Rolling Eyes
Но всички , които пазаруваме от сайта сме доволно от едно серумче...ето го:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Skin-Eternal-Hyaluronic-Ser … 1-fl-oz/1318?at=0
Благодаря ти,а аз преди време ползвах натурален колаген за лице,като гелче или кремче за лице се нанасяше,пак от Америка,но ми беше подарък.Опитвам се сега да го открия,защото ефекта беше страхотен,но изобщо не помня марката.А само,че беше в прозрачно  шишенце ,вътре гела беше розов и пишеше с големи букви  Natural Collagen Gel 100% pure.Като ми остане време ще се разровя в къщи,може случайно да не съм го хвърлила и да го покажа.  bouquet

# 10
# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ефекта бил страхотен,би ли уточнила?

# 12
  • Мнения: 242
Не е този,но сигурно ефекта е същия,а при мен беше видимо заглаждане на финните линии и гладка и много приятна,да не кажа направо сияйна кожа на цялото лице.Да уточня ,че тогава бях 28-29г и не съм имала някакви сериозни бръчки.Но го ползвах след като позната на моя роднина в САЩ,40 и няколко 50 годишна,след като се е мазала с колагена била като след пластична операция,лицето и било видимо изгладено и изглеждала мнооого подмладена.Въпросния колаген беше предназначен за майка ми,но аз го ползвах.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 326
Не е този,но сигурно ефекта е същия,а при мен беше видимо заглаждане на финните линии и гладка и много приятна,да не кажа направо сияйна кожа на цялото лице.Да уточня ,че тогава бях 28-29г и не съм имала някакви сериозни бръчки.Но го ползвах след като позната на моя роднина в САЩ,40 и няколко 50 годишна,след като се е мазала с колагена била като след пластична операция,лицето и било видимо изгладено и изглеждала мнооого подмладена.Въпросния колаген беше предназначен за майка ми,но аз го ползвах.  bouquet

Ооо, ти  ме зариби...ще взема да си го поръчам този, че отзивите, които чета за хора,които го ползват с години, са много добри, а и цената му е прилична  Simple Smile....все пак, ако намериш опаковкатапиши пак  Hug

# 14
  • Мнения: 242
Bobka,ако решиш да поръчваш да кажеш след това доволна ли си   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт