Къде в Пловдив - 9

  • 72 678
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Коледни покривки има почти във всеки магазин за спално бельо.

# 2
  • Мнения: 802
Бързам да се запиша в новата темичка .

# 3
  • Мнения: 3 453
  Моите покривки са от Джъмбо.В Метро много се разочаровах на модела който ми хареса от крайщата висяха конци..

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз да се запиша с една не празнична питанка Simple Smile
Преди месец-два си взех от Евроленда на Баумакса едни дървени подложки за горещи съдове.
Предствляват квадрат(ок. 20х20см), направен от летвички и отдолу едни гумени кръгчета като крачета за опора. Бяха към 1,50-2,00 лв
Та... ей такова нещо търся, ама няма  Sad Сега са останали само подложки с форма на ябълка.
А на мен ми трябват квадратни за друга цел, на като подложки, ама не си съобразих каква бройка да взема и сега...
Последно съм проверявала в Евроленда на Главната и във Форума, но нямаше  Rolling Eyes Ако някой е виждал нещо подобно по китайските магазини да свирка  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 251
Коледни покривки има на две места, видях вчера:
1) След Гранда посока Евмолпия има едно магазинче за спално бельо, хавлии, покривки, точно преди магазин Евмолпия се намира!  Peace
2) В подлеза на понеделник пазара, има едно магазинче за бижута, в него продават и покривки с коледни мотиви!  Peace

# 6
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Пепи   bouquet
относно коледните покривки има на много места почти във всеки магазин за спално бельо има
и аз си взех от Джъмбо имат голям избор
гледах и тези в подлеза на понеделник пазара /то магазина е за бижута/ и те са хубави гръцки са. като материя и качество са по хубави от тези в джъмбото но пък и затова са и по скъпи някъде около 25-30 лв бяха

# 7
  • Мнения: 8 242
Някой беше питал за коледни мушами (като казахте покривки) .. Сега се връщам от Практикер .. има някакви .. ама ми се сториха грозноватички  Crazy

Аз искам да питам - къде продават луксозни мъжки халати за баня?

# 8
  • Мнения: 3 453
  Хубави мъжки халати и комплекти за баня има в ТАЧ.

# 9
  • Мнения: 30
Да се запиша и да питам мамите почитателки на Джъмбо- правят ли намаление и ако да кога януари, февруари..?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Пепи   bouquet


Аз искам да питам - къде продават луксозни мъжки халати за баня?
Хубави халати има в магазина на Бенетон на Отец Паисий, бяха около 140лв, в Мола в магазина на Тач, в другия магазин на Тач в бялата къща, аз от там купих за 120лв, в Маркет центъра на първия етаж има магазин за пижами и там халатите са много хубави, бяха по 60-70лв, в Юска също има по 60лв и не са лоши Peace

# 11
  • Мнения: X
Цоп и аз в новата тема...Пепи, чудя ти се кога  успяваш ...bouquet
И докато сте на вълна тигани-да питам аз пък дали някъде сте виждали чугунен тиган/от тия тежките ,дето освен за невероятни пържоли,стават и за самоотбрана и при смеен скандал... Laughing/
Както и да питам,дали някой може да ми препоръча добра педикюристка/но да се занимава с лечебен педикюр/?

# 12
  • Мнения: 8 242
Уха, благодаря  Blush
А къде е това "бялата къща" Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 232
Къде в Пловдив да намеря дрехи на "Рони-2007" ЕООД?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Уха, благодаря  Blush
А къде е това "бялата къща" Simple Smile
От Чифте баня, посока Тримонциум, от дясно преди тунела, след спирката има голяма бяла къща с табела на Тач, ще я видиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт