Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 154
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Вела, кой е авторът на Лунния календар? Ще бъда благодарна да ми кажеш, аз съм в Шотландия и не мога да си го купя от будка.

все не намирам сили да простя на човека,който ме е обсебил,а в същото време не е с мен и ми дава постоянно индикации,че никога няма да е с мен.Искам да се почувствам свободна,а не мога.
Казваш, че човекът те е обсебил, а после излиза, че ти си обсебена от мисълта за него? И аз да кажа за прошката. Тя не е действие, с което подаряваме нещо на този, който ни е наранил. Тя касае нас. Чрез прошката се освобождаваме от тежест, от отрицателна емоция, която иначе ще изпитваме дълго и ще наврежда на самите нас. Ако не сме простили на някого, това по никакъв начин не му наврежда – наврежда единствено на нас. Особено ако сме се разделили с човека, той дори и не подозира какви чувства бушуват в нас и ни тровят. Да повторя – тровят НАС.

За мен прошката е като програма за детоксикиране – очистване от токсини. Токсините у мен. Обида, която тая срещу някого, моята оценка, която ме е представила в ролята на жертва, докато всъщност аз имам силата да правя каквото си поискам в живота си. Гняв, който като замъглени очила изкривява виждането ми за света. Очила, които мога да махна от очите си и виждам света ясно – такъв, какъвто искам да бъде – прекрасен.

Пускала съм този файл и преди, мисля, но не мога да го намеря сега из темите. Ако се повтарям, моля модераторите да го изтрият и да дадат линк към негоо т предишен пост. На времето, когато бях в депресия по подобен повод, това беше нещото, което най-много ми помогна. Четях го и го препрочитах непрекъснато.

Безусловна любов

Обичам те какъвто си, защото ти търсиш твой специален начин да приемаш света. Уважавам решенията, които взимаш така, както смяташ, че е правилно за кеб. Зная, че е важно да бъдеш този, който искаш да бъдеш, а не някой, който аз или други мислят, че трябва да бъдеш. Осъзнавам, че не мога да зная какво е най-добре за теб, въпреки че може би понякога си мисля, че зная. Не съм била там, където ти си бил и не съм видяла живота от твоя ъгъл. Не зная какво си избрал да научиш, как си избрал да го научиш, с кого и за колко време. Ни съм вървяла през живота, гледайки през твоите очи, така че как бих могла да зная от какво имаш нужда.

Позволявам ти да съществуваш на този свят без нито дума или мисъл на оценка от мен за постъпките, които извършваш. Аз не виждам никаква грешка в това, което казваш или правиш. От моето място виждам, че има много начини да се възприемат и изпитат различните страни на нашия свят. Позволявам без резерви да избираш каквото решиш във всеки момент. Не давам оценки на това, защото ако ти откажа правото на еволюция, бих отказала това право на себе си и  на всички други.
Никога няма да откажа дара на любовта, с която Бог ме е дарил за всичко живо на онези, които изберат път, по който не мога да вървя, въпреки че мога да не избера да подпомогна с моята сила и енергия техния път.

Тъй, като те обичам, ще бъда обичана. Каквото посея, това ще пожъна. Позволявам ти универсалното право на свободна воля да вървиш своя път като правиш крачки или сядаш за малко, ако това е правилно за тебе.  Няма да преценявам дали крачките ти са големи или малки, леки или тежки, дали водят надолу или нагоре, защото това е само моята гледна точка. Аз може да виждам, че не правиш нищо и да преценя това като неправилно и все пак така може да носиш голямо изцеление, стоейки благословен в Светлината на Бог. Аз не мога винаги да виждам висшата картина на Божествения ред. Защото е неотменимо право на всичко живо да избира собствената си еволюция и аз с голяма любов потвърждавам правото ти да определиш бъдещето си. Смирено се покланям пред разбирането, че пътят, който виждам като най добър за мен, не е задължително добър и за теб. Зная, че тебе те водят, както и мене. Ти също следваш вълнуващото си вътрешно усещане, че знаеш посоката на своя път.

Зная, че многото раси, религии, обичаи, националности, вярвания в нашия свят ни носят огромно богатство и ни позволяват да се ползваме и учим от това разнообразие.  Зная, че всеки от нас се учи по свой уникален начин, за да върне обратно тази любов и мъдрост на цялото. Зная, че ако имаше само един начин да се направи нещо, щеше да съществува само един човек.

Ще те обичам не само ако се държиш по начина, по който смятам, че трябва и не само ако вярваш в нещата, в които аз вярвам. Разбирам, че наистина си мой брат /сестра, въпреки че може да си роден на друго място и да вярваш в друг Бог. Любовта, която усещам, е за целия свят. Живея живота си служейки на любовта, като съм най доброто, на което съм способна. Ставам по-мъдра в съвършенството на Божествената истина. Ставам по-щастлива в радостта на Безусловната Любов.

Аз рядко се включвам в темата. В началото прочитах на един дъх книга след книга спомената тук или паднала ми пред очите. Малко по малко променях себе си.  Вече не знам къде, но прочетох че всяка наша мисъл е написана на небето и всички я "виждат". Заех се с мислите си- да ги направя все по-красиви. Към небето пуснах и няколко мечти- като пъстри балони.  Сега за мен е период на осмисляне и отсяване на кристалчетата мъдрост.  И чудеса си сътворявам. За някой ви се похвалих вече. Чувстам се все по-обичаща и все по-обичана. Ключът обаче е действието. МАЛКИТЕ СТЪПЧИЦИ  в посока на мечтата като начало. Докато те поеме торнадото на енергиите на Вселената. Ако само си мечтаем  мечтата ще ни озари като новогодишни фоерверки и пак ще стане тъмно и тягосно.  И ако усетя страх, гняв, дискомфорт(симптоми на депресията) просто си запявам като мантра песента на Васко Кръпката "Нека бъде светлина". И отговорите идват. Нали са в мен!
Сега не мога да ви дам линк за тази песен  Embarassed но е чудесна!

И нека не забравяме че всичко от което се нуждаят хората(добри или лоши-това е само наша преценка) около нас е ЛЮБОВ!
Росна китка, благодаря ти за този постинг! Имах нужда от него. Hug
Дарена, мисля те, въпреки че не съм писала няколко дена. Имаш положителната ми енергия и мисъл! Praynig Hug  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Richmama, благодаря ти, и аз ги изтеглих. Hug
Лени, благодаря за всички неща, които постна отново.

# 496
  • Мнения: 14
mijjjka тази мисъл "Мислете така, сякаш всяка ваша мисъл с огромни огнени букви е написана на небето и се вижда от всекиго – то си е така!" е от книгата на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко"

# 497
  • Мнения: 72
Маргало не знаех, че е магия. Случайно попаднах на тори ритуал докато ровех по сайтовете. Не съм правила нищо, защото нямам доверие на случайни ритуали и не бих искала да си навредя вместо да си помогна и затова се консултирам тук.  Embarassed Мног съм невежа в това отношение и се уча от вас. Извинете ме ако досаждам с въпроси, които не са по темата!

# 498
  • Мнения: 620
Маргало , много е вдъхновяващ скока ти  Peace

zari_a
, не се тревожи кое  емагия и кое не е  Wink магията е най-великата наука и не е нещо непременно лошо Peace

# 499
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Освен Закона за привличането, има много други вселенски закони, които не могат да се пренебрегват, защото хората имат общо морфогенетично поле (съзнание) – вж. Рупърт Шелдрейк. Така че колкото и ние да сме положителни, когато попаднем в група, където енергията с обратен знак е повече, дали ще останем толкова положителни?! Мисля, че не. Дали ще твърдим, че никой не може да ни навреди, освен самите ние, ако попаднем в подобна ситуация? Тогава май ще мислим по-различно, но когато не се отнася до нас, е много лесно да празнословим и да сме смели.
Без да се опитвам да споря с теб, задавам въпрос, над който и аз размишлявам... Казват, че ако вибрираме на висока честота, т.е. сме положителни, както ти казваш, няма начин да попаднем в група, където енергията е с обратен знак. Срещата ни с такава група би трябвало по някакъв начин да се осуети. Друг е въпросът, че малко от нас могат да вибрират постоянно на такава висока честота. Но нали малко не значи никои?
Естрела, много препоръчвам филмът Аватар да се гледа на кино, по възможност 3D или аймакс. Усещането ще е много, ама много различно.
Христи, благодаря за филма - много интересен е!

# 500
  • Мнения: 1 568
Цитат
Публикувана от: zari_a 
Вмъкни Цитат
Маргало не знаех, че е магия. Случайно попаднах на тори ритуал докато ровех по сайтовете. Не съм правила нищо, защото нямам доверие на случайни ритуали и не бих искала да си навредя вместо да си помогна и затова се консултирам тук.   Мног съм невежа в това отношение и се уча от вас. Извинете ме ако досаждам с въпроси, които не са по темата



Не,аз не те съдя.
Просто като го четях и настръхнах,звучи ми като магия.
Не знам как се прави всъщност това,но нали съм гледала филми.
И аз може би не съм права.
Едно време водих разговор с един поп,свързан с магията.
Той ми каза,че православната църква не я отрича като съществуване,но я заклеймява като действие,в смисъл,християнинът не бива да я практикува нито за правене,нито за разваляне и всяко едно такова действие,насочено към промяна на съдбата независимо за хубаво или за лошо е магия,следователно грях.
Църквата за тази цел има Киприяновата newsm78(мисля ,че така се казваше)молитва,която се чете за изгонване на зли сили.

# 501
  • Костинброд
  • Мнения: 198
от къде да си намеря киприяновата молитва, че отдавна ми се иска да я прочета вкъщи и само се чете или има и някакъв ритуал, който я съпътства?

И сега да се похваля- вчера имах РД и да споделя 2-та няй- ценни за мен подаръка, които получих, единия е от мъжа ми- червено кожено портмоне, а втория от една приятелка- книжките Селестинско пророчество и Десетото откровение Laughing
Исках също да ви питам- бяхте говорили преди за руни за портмоне, които привличат парите- коя е точно руната и мога ли да я направя на хартия, защото бях чела някъде, че се прави от дърво newsm78

# 502
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Все още има ли тук Крионки?И  желаете ли да си направим отделна тема за Крион? Heart Eyes

# 503
  • Мнения: 620
Qnitza , Кипряновата молитва я има на прекрасната ни първа страничка Peace

radosti_ , ще се радвам да си имаме темичка за Крион. Исками се да споделяме опит  Hug

# 504
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Qnitza , Кипряновата молитва я има на прекрасната ни първа страничка Peace

Благодаря, видях я, но там пише, че се чете само от свещеник, пък една съседка имала някаква малка книжцита с тази молитва, която носела постоянно в себе си и си я четяла като намерела за необходимо Rolling Eyes

# 505
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Qnitza , Кипряновата молитва я има на прекрасната ни първа страничка Peace

radosti_ , ще се радвам да си имаме темичка за Крион. Исками се да споделяме опит  Hug

Напрвих тема за Крион...За първи път ми е...Simple Smile)) Очаквам ви! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=461284.new#new

# 506
  • Мнения: 9
Здравейте прекрасни момичета и огромни благодарности че Ви има и, че Ви открих преди три месеца.
Бях попаднала в черна дупка от всички проблеми и трудности в живота, но след като започнах да Ви чета промених изцяло мисленето си. Всичко тук написано ми помага да посрещам трудностите с усмивка и увереност, че когато човек мисли положително всичко ще си дойде на мястото  и ще се нареди по най добрия начин за мен.
Благодаря Ви и извинете за въпроса който ще задам , но моля ви отговорете ми:
         на 15.01.10 в 9:11ч. започва новолунието а от 11:02 ч.-19:16ч. е луна без курс,кога се посяват парите в 9:11ч. или 19:16ч.
 Благодаря още веднъж че Ви има   bouquet

# 507
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
Qnitza, аз също имам малка книжка с Киприяновата молитва. Купих си я от един манастир, но си я чета сама, ако сметна за необходимо.

Millla, автор на Лунния календар за 2010 година е Ваня Мандова - Джована.

# 508
  • Мнения: 1 520
Ето това са трите основни вида енергийни въздействия /поражения/:

1. Уроки - това е пробив в ефирното тяло на човека, водещ до загуба на енергия.
2. Магия - това е внедряване на чужди патологични енергийно-информационни конструкции в ефирното тяло на човека.
3. Проклятие - мощно включване към някаква енергийно-информационна структура или същност, водещо до непрекъсната загуба на енергия, опасно не само за здравето, но и за живота на човека. Да не говорим, че проклятието направо прогонва успеха от живота и тежко се отразява на кармата не само на отделния човек, но и на целия му род: проклятието често преследва хората в продължение на няколко поколения.

# 509
  • Мнения: 112
Millla  прекрасно е това ,,Безусловна любов,,  от къде е .Много ми хареса и ако е цяла книжка с радост бих я прочела

Общи условия

Активация на акаунт