SportsDirect.com - 7

  • 31 412
  • 685
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29


Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £29,95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук  /но има рядко/

Таблици за размери :
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
 и   обща таблица


Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

Номерацията в СпортДирект е по UK

В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера,но има и много пристигнали цели поръчки без проблеми !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

Възможностите за пазаруване са няколко:
  • -  С  куриер/превозвач . В   тази тема има доста предлагащи тази услуга.
По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.

  • - Комбинирана(обща) поръчка - можете да се обърнете към:

    -la_chicita_linda        обл. Бургас- Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - sun flower                обл. София - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - chockolina               обл. Варна - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    -DeCuTa                    обл. Варна и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - ЧуШлИвО ЛюТе      обл. Враца,Монтана и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    Папиту                    обл. В.Търново - Доставка 10 лв.
    -desita1234               обл. Пловдив и страната - Доставка-според броя на поръчалите .
    -gul4i                        обл.Варна и страната                                     - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - monka84                обл. Ямбол и страната - Доставка - 1 £ на 10£ поръчка
    - Grethen80              обл. Габрово - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - doni_bonboni          обл. Пловдив - Доставка 12 лв
    -nikoo11                  обл. София и страната - Доставка- по 10-12 лева,минимум 6 човека,фиксинг "Продава на ДСК банк"
    - Петлето                  обл. Враца,Ловеч и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    -EmoM                      обл.  Кюстнедил и страната - 12 лв доставка .

    *1 £ на 10£ поръчка-ако поръчате неща за 30 £ доставката ще е 3£.


    или да пишете в форума.Парите се превеждат по банков път,а след това колетчето ще ви бъде изпратено по БГ пощи,с куриер или лично.
  • - Да направите сами поръчката,плащайки доставката от £29,95 .


Едно албумче  : тук

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG  :  0700 17 700



Цитат
Кодове за намаленията за месец ДЕКЕМВРИ   :
- 10% off all footwear  - code : XMASX1  - валиден : 30.11/06.12.2009
- 10% off all clothing   - code : XMASX2   - валиден : 07.12/13.12.2009
– 10% off giftcards      - code : XMASX3   - валиден : 14.12/20.12.2009
- FREE 5 £ VOUCHER-WHEN YOU SPEND 50£ - XMASX4 - валиден : 21.12/27.12.2009



Към  тема №0 , тема №1 ,  тема №2 , тема №3 , тема №4 , тема №5 , тема №6

                                          
smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 18:11 от aleksova1

# 1
  • София
  • Мнения: 1 781
Самоцитирам се от предната тема  Mr. Green

Някакви отзиви за това:

http://www.sportsdirect.com/everlast-front-zip-ladies-662066?colcode=66206643

# 2
  • Мнения: 4
Хайде, честита нова темичка! И.... безпроблемно пазаруване!
aleksova1,   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 727
Търся раница подходяща за учебници за 9-ти клас. Някой ако е срещал, моля за линк!

# 4
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Момичета,помагайте племеника ми носи 34 номер,това 1 или 2 е,става въпрос за маратонки Умбро.Спешно търся отговор,за да дам линковете за обща поръчка
   Мерси предварително

# 5
  • Мнения: 3 382
За да се запиша, без да е спам, взех това: http://www.sportsdirect.com/la-gear-pant-ladies-676146?colcode=67614603 Плътничко и топличко е, но с много дълбока талия и хич не се одобрявам  Mr. Green

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 13:47 от Merlinski

# 6
  • София
  • Мнения: 2 883
Момичета и тази чантичка ще я продавам

# 7
  • Мнения: 4 204
aleksova1, , отново си  перфектна. Благодаря за положения труд!  bouquet

Аз във всяка тема си питам за ето този комплект.
http://www.sportsdirect.com/team-f-b-duvet-set-840162?colcode=84016203
Ако някой може да ми каже какво включва и размери.

# 8
  • Мнения: 4 204
И за тази игра да питам как се играе. Лесна ли е и за каква възраст ?
http://www.sportsdirect.com/england-interactive-football-game-840196

# 9
# 10
  • Мнения: 4
aleksova1, , отново си  перфектна. Благодаря за положения труд!  bouquet

Аз във всяка тема си питам за ето този комплект.
http://www.sportsdirect.com/team-f-b-duvet-set-840162?colcode=84016203
Ако някой може да ми каже какво включва и размери.
Чакам да го получа, сигурно в понеделник ще е при мен.

# 11
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
i az да се запиша

# 12
  • Мнения: 56
и аз да се запиша на първа страница и пак да попитам ако не досаждам стелка 12см на кой номер отговаря  newsm17

# 13
  • Мнения: 590
запис и от мен

# 14
  • София
  • Мнения: 2 883
И още нещо......
Някой да има от тази чантичка сивата,, или подобна .......да си ги разменим  Praynig Аз имам ЧЕРНАТА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт