Как да се отърва от излишния корем?

  • 21 521
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
aglida,

С моя приятелка, с която ходим на гимнастика, се двоумим дали да пробваме бела контур, но не знам дали ще има продължителен ефект. пък и разбрах, че след процедури трябва да тренираш, за да смъкнеш тлъстинките, което май не е баш мързеливата. Ти прави ли някакви упражнения и спазва ли диета? Много се изкушавам... годинките вече си казват тежката дума и ми е много трудно да стягам коремчето и дупето, пък сега нали е лято....

# 46
  • Мнения: 4 678
Аз мислех да си купя тези сауна бермуди точно зради корема, обаче видях, че те изобщо не го покриват, а само бедрата и се отказах, Взех си неопренови бермуди и тренирам с тях Peace
не се занимавай с глупости Peace Whistling

# 47
  • Мнения: 2 751
от опит: след 2рото раждане си мислех, че НИКОГА няма да си сваля килата на корема, да не говорим, че се беше сгърчил като на ...  Sick

без да чета какво са писали другите, моето мнение е:
1. спорт- коремни преси, тичане, колело, скачане и всякакви интензивни тренировки (не е нужно да посещаваш фитнес салони, ако нямаш възможност, има отлични комплекси са тренировки вкъщи)
2. диета - не говоря някаква определена, а за хранителен режим-изключваш сладко, тестено, пържено, алкохол, газирано, много мазно; ядеш много зеленчуци, пиеш много вода, ядеш по 4-5 пъти на ден, без да прекаляваш и никога не преяждай
3. можеш за отпуснатата кожа да ползваш разни мазила-имат макар и минимален ефект. има такива за преди тренировка със загравяш ефект, има и за след тренировка с охлаждащ ефект

ако се сетя друго, ще ти пиша.

имай предвид, че винаги съм имала проблем с корема, от тийнейджърка, и щом след 2те деца и качване по 24 кила за всяко, успях да постигна доста задоволителни резултати, значи има ефект  Peace

# 48
  • Мнения: 5
mirraga, аз лично съм от умерено трениращия тип хора – малко фитнес, колело, туризъм, плуване, каквото мога. Но както казах, така и не можах да реша проблема с корема, за който отидох в bella contour. Непосредствено след процедурите е добре да направиш някакво усилие в рамките на 30 мин. – интензивно ходене пеша, каране на колело и т.н. за да може да се изхвърлят мазнините, които в резултат от процедурите са излезли от клетките. Иначе пак ще се върнат там. В по-дългосрочен план трябва все пак да се съобразява храненето, за да няма отново натрупване на мазнини. Но като цяло за да имат ефект процедурите, не се налага някакво особено физическо усилие.

# 49
  • Мнения: 472
Няма да ви казвам какъв корем имах след две раждания едно след друго Shocked
Сега е на половината-половината Joy
Купих си велоергометър и карам всеки ден ,почти без да прескачам(с изключение на дните в които съм в цикъл).Отначало по 15-20 мин стигнах до час,но е много,според мен оптимума е 30-40 минути.Свалих 13 кг. за четири месеца.Не ям захар,бяло брашно,не пия газирано,алкохол,наблягам на постни меса,плодове и зеленчуци,маргарин мнооого рядко.Поне веднъж седмично:риба.
Сега задържам пак кг и понеже вече доста време задържам,си взех зелен чай Сание и пия всяка вечер.Освен това си купих и Фетбърнър.
По време на тренировката си увивам найлоново фолио около корема за по бързи резултати,че лятото дойде Wink

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, и аз имам съшия проблем. Родих преди 2 месеца една малка принцеса  :lol Simple Smile Heart Eyes baby_neutral: ми останаха излишни едни 10 кг.! Cry Гледам, че в нета рекламират едни хапчета "Green coffee" - та искам да ви питам някой пробвал ли ги е и какво ви е мнението за тях. Дали са безвредни???
Пращам линка към тях: http://dnevnikvsekiden.com/zdrave/lekarite-sa-vtreshteni/

Общи условия

Активация на акаунт