Една диета преписана от в-к "Лична драма"

  • 14 824
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Чета си аз настолното четиво smile3507 и виждам една диета, която на пръв поглед е много лесна. Млада девойка пише до вестника, че е свалила 25 кг и да пробваме и ние - читателите. Та, понеже съм добра душа, реших да я споделя и с вас.

Първи ден - млечни продукти - кисело мляко, сирене, прясно мляко, кашкавал.
Втори ден - зеленчуци и варива - леща, фасул /без запръжки/, варени картофи.
Трети ден - плодове и натурални сокове.
Четвърти ден - риба на скара.
Пети ден - месни продукти - кренвирши /варени или печени/, варено или печено пиле, салам по избор.
Шести ден - млечни продукти - кисело мляко, сирене, прясно мляко, кашкавал.
Седми ден - зеленчуци и варива по избор.

"Тези продукти се консумират до насита по менюто за деня. Задължително се пие 2 литра минерална вода и без никакво пържено. Стриктно изпълнение на диетата ще даде успех. Надявам се да отслабнете така, както аз се оттървах от излишните кг." - пише тя.
Да пробваме ли една седмица? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 672
това ми е много познато  newsm78
то аз такава си правя , ама за денят - мляко , плодове , сирене , зеленчуци , месото само пилешко и риба ям от години.

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Една колежка прави такава диета и наистина има резултат. Мога и аз да пробвам, то нали не като да гладуваш  Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 46 477
Това горе долу май е като разделното хранене newsm78
На мен ми се струва трудно, аз не мога да ям така, безвкусно ми е, почти не хапвам Sick и накрая като озверея зверски се натъпквам  Confused

# 4
  • Мнения: 995
Щом не се гладува съм навита да се пробвам.
Например от другата седмица.
Освен това забелязвам, че диетите ми са успешни като знам, че не съм сама.С други думи- форума ме мотивира.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз съм навита да пробвам. Кажете откога почваме  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 120
Аз съм втори ден на Японското чудо,но след 10 дни бих изпробвала и това Simple Smile

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И къде остана моето житце?  smile3516
Ню, това си е чиста проба нелоялна конкуренция.  Joy Joy Joy
Кой ще иска да е на едно голо жито?  Rolling Eyes
Твоята диета е по-вкусна от моята. Прищя ми се да зарежа житцето, когато прочетох менюто ти.  ooooh!
Сега остава някой да даде Банановата диета.
А тя е - всичко, без банани.  newsm35
Любимата на мъжа ми.  Wink

# 8
  • Мнения: 2 032
А, Василиске, аз ще се пробвам на житната ти диетка. С малко зор намерих житце, явно не го кльопат из английско, ама накрая се сетих за една турска бакалия и там имаше, тамън бях взела да се чудя - абе аз хубаво се настрих, ама тази житна диета без жито ли ще я правя, като магарето на Настрадин Ходжа ли ще ставам, дето тамън го научил да кара без зоб, и то взело, че ритнало топа. Laughing Та сега ще видим колко ще устискам (бебо номер 2 е на 2.5 месеца, имам 5 килца за сваляне, а пък и като много кърмещи мами установявам колко е трудно да се свали и грам докато се кърми).

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хапвам си житцето, но като му видя сметката, ще пробвам и този режим (но без риба и месо). Само че това жито с мед много ми се услажда и утре май ще варя нова тенджера. А накрая може да се окаже, че съм качила килограми  Embarassed Много обичам диети при които не се гладува  Laughing

# 10
  • Мнения: 507
Ама подправки може ли? Да речем втория ден картофена салата Thinking

# 11
  • Мнения: 5 468
И къде остана моето житце?  smile3516
Ню, това си е чиста проба нелоялна конкуренция.  Joy Joy Joy
Ами ти като пусна тази диета със житото, помисли ли за мен wait? Аз жито не мога да ям въобще Crossing Arms.
Клиентите няма да си загубиш... те тъкмо са почнали твоята диета и не могат да я спрат, а моята след твоята ще почнат.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 smile3525

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
от кога ще почвате? и аз съм ЗА  Wink

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Това ми е много познато и  smile3538забравено,а действа!Щях да гладувам, но тук все едни поводи  cheers newsm22 newsm24 eat  33uuи нали все неудобно аз да седя и да гледам-няма да се гладува явно,ами да взема да си хапвам от таз диетка.Важното е да не се консумира алкохол и газирано!Никакви тоници и водки newsm66 Sly SneakyЗначи ще почна в петък,поради ред стечения на обстоятелствата cheers beer :dr :mrgreen:unk1:

Общи условия

Активация на акаунт