Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 8-ма тема

  • 154 916
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 177
Вени мерси мила,поне се опитвам да я докарам като вас де нищо че не успявам  Laughing
Рали я издай тази рецепта за тоя тутманик и аз си имам помощничка може да го докараме наполовина на твоя. Hug

# 421
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Вени  мерси мила,поне се опитвам да я докарам като вас де нищо че не успявам  Laughing
Рали я издай тази рецепта за тоя тутманик и аз си имам помощничка може да го докараме наполовина на твоя. Hug

Дианче, то и аз не винаги ги докарвам на вид, особено като ми е лошо или нямам настроение ги смотавам често  newsm61 smile3505, но на вкус поне винаги ги докарвам и това ми е някак по-важно  smile3521.

# 422
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ей,страхотни сте.  bouquet
Днешните ми питки за хамбургери по рецептата на Лабрекс   bouquet Hug

# 423
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Разкошни хамбургери, max-mama bouquet. Отдавна им се каня аз на тях, ще трябва и аз да ги спретна в най-скоро време.

# 424
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Венета,благодаря.  bouquet
Полин,точно не можах да схвана,но дай конкретна рецепта и да й видим сметката.Короната на готвачката,там няма какво да се обърка.

# 425
  • Мнения: 9 776
Полин,точно не можах да схвана,но дай конкретна рецепта и да й видим сметката.Короната на готвачката,там няма какво да се обърка.

За тази питка става въпрос.

# 426
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Полин,тази питка е печена в голяма разлата тава,като тези,които си вървят с фурната,като си купуваме печка.Виж,че не е висока самата питка.Може би,при втасването леко се е разляла,един вид се е разтворило цветето.Гледам,че корите не са дебели,значи са разточени съвсем тънко,за да тънки след втасването и печенето.С доста мазнина помежду им,за да се разделят пластовете.Така си мисля,като я гледам снимката.

# 427
  • Мнения: 9 776
max-mama, най-вероятно е така. Защото при печене в нормална тава тези външни "рогчета" ще се слепнат едно в друго и в тавата, и ще се развали формата, както е станало на една от показаните питки тук.
  bouquet

# 428
  • Мнения: 293
Ей,страхотни сте.  bouquet
Днешните ми питки за хамбургери по рецептата на Лабрекс   bouquet Hug



Няма пък  Crossing Arms Искам и аз такива страхотни питки като твоите   Crossing Arms

Ще ги направя , но след ден два , че вече наистина прекалих с тестото и сладкото . Днес не месих , но правих Еклерова торта  Blush Май трябва да увелича времето на велоенергометъра  newsm78

# 429
  • Мнения: 42
Момичета,да ви почерпя едни топли милинки?  Grinning



Извинявам се ако снимката е голяма,но това ми е първото публикуване тук.  Embarassed

# 430
  • Мнения: 166
Уау!!!Многознаеща,изглежда страхотно  bouquet
Диана,Нордина,Ягодка много красиви питки!
Рали,иглежда вкусно тиквеника!
Макс Мама Hugстрахотни питки!Прекрасна коричка имат!

Това с ракийката за пръв път го чувам,но задължително ще го пробвам.
Ето една питка със сирене и от мен:

# 431
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Капри, Hug ,ще станат,мила,сигурна съм.
Многознаева,много апетитни, и с тези подправки.......представям си какъв аромат се разнася из вас.  bouquet
Нолита,благодаря   bouquet .И ти си представила много красива питка. Peace

# 432
  • Мнения: 22 867

Днешните ми питки за хамбургери по рецептата на Лабрекс


мах-мама, ама че хлебчета си направила, прекрасни са - слънчеви и златни!   chef  bouquet

Аз пак със сръбска погачица, но в кексова форма. (нейната си е най-красива)

# 433
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лабрекс,благодаря   bouquet Hug ,със златните яйца на свеки са правени  Laughing .Тъкмо днес си мислех за погачицата,това ще е следващото,което ще направя.А твоята е разкошна,изглежда невероятно вкусна. Peace

# 434
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 551
Сръбската погачица на labrex и от мен. За първи път я правих снощи, но стана страхотна. Мекичка, вкусна... Определено влиза в любими.



Общи условия

Активация на акаунт