Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 8-ма тема

  • 154 757
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 8 929
Здравейте!

Нолита, ето я баницата. Стана супер. На вкус ще пиша утре как е, сега правя късметите, после ще я снимам и с тях!


Много красиви питки показвате всички!

Весело посрещане на новата година!


Hug

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 19:35 от alina_si

# 376
  • Мнения: 293
Честита  Нова 2010 година на всички сръчни майсторки и майстори ! Нека е ползотворна и щастлива ! Нека ви донесе много здраве , късмет и усмивки !   bouquet


Ето моята питката от снощи. Пепика , специални благодарности за уроците и рецептата . Златни ръце и сърце имаш ! bouquet






Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 16:46 от kapri_z

# 377
  • Мнения: 774
Честита Нова Година, момичета! Желая ви много здраве, любов и късмет! Нека чудни питки да излизат изпод ръцете ви и през тази година, както до сега!  bouquet

Да покажа и аз моята новогодишна питка "Слънце" по рецептата на Джемма   bouquet:

# 378
  • Мнения: 1 461
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&langpair=ro|bg&u=http://gourmandine.ro/retete-aluaturi-sarate/paine-floarea-soarelui/&prev=/translate_s%3Fhl%3Dbg%26q%3Dhttp://gourmandine.ro/aluaturi-sarate/paine-floarea-soarelui/%26sl%3Dbg%26tl%3Dro

# 379
  • Мнения: 141
Честита нова година!

Ето и моята питка. Благодаря на Pina за обясненията за плетката. Hug

# 380
  • Мнения: 148
 ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА  НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА

 Искам да изкажа специалните си благодарности на kapri z,за вниманието и към мен и многобройните ми въпроси,за обясненията и всичко.А на ПЕПИКА за страхотната рецепта,страшно вкусна погача се получи.Правила съм питки от няколко вида теста но това най-много ми хареса СТАВА МИ ЛЮБИМОТО.БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet
ето и как изглежда питката/половин доза/

ето и един тутманик по рецептата на labrex:

# 381
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Да сте живи,здрави и много щастливи  bouquet

Алина,баницата изглежда страхотна  bouquetДано и на вкус да ви е харесала!

Момичета,питките ви са много красиви!Както винаги  bouquet

# 382
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 523
Весела и щастлива нова 2010 година на всички и от мен!

Ето и моята Завъртяна пита по рецепта на vens.





# 383
  • Мнения: 769
Честита Нова Година!Бъдете здрави и щастливи!

Невероятни питки момичета!Да се разпиша и аз със питките/душички  от вчера и днес:

Питка с прясно мляко и маково семе



  Питка с пшеничено нишесте



Тази питка е направена с едно втасване по идея на мах-мама.За съжаление не мога да намеря къде точно е написано,за да посоча линк за това в блога си.Моля някой да помогне baby_neutral

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 11:27 от nordina

# 384
  • Мнения: 22 867

Пак много вкусни питки тук!  chef  bouquet А от завъртяната на  vens какви вкусни спомени имам самооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз пак със сръбската погачица, нещо много ми (ни) се услади, ама май придобивам и формата и.......и в скоро време ще трябва   animal085 newsm39



# 385
  • Мнения: 186

  Momicheta ot mnogo vreme ne sam kachvala snimki...  Eto i nashata pitka za Koleda Simple Smile

# 386
  • Мнения: 2 199



Това е новогодишната ми пита Grinning

Първата толкова масивна, тежка и вкусна Simple Smile за повече от 10 човека  Heart Eyes

# 387
  • Мнения: 148
Здравейте момичета,ето и днешната питка пак от тестото на Пепика,страхотно е!!!
Винаги страхотен успех и много конци.БЛАГОДАРЯ пак!  newsm10


и парче:

# 388
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. От известно време следя темата, пробвах много от рецептите. Всички са невероятни.
Представям ви и нашата любима питка. Става невероятно вкусна и мека.
ЕТО И РЕЦЕПТАТА

1 кг. брашно
1 пакетче жива мая - разтворено в чаша топла вода
3 яйца - единият жълтък се отделя за намазване
5 с.л. кисело мляко
1 ч.л. ракия
1 ч.л. сол
1 ч.л. захар
3 с.л. олио
1 с.л. оцет

Можете да я оформите както ви харесва, аз я правя като роза

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 13:59 от toni_nikolova

# 389
  • Мнения: 292
Момичета, помоооооЩ.
Опитвам се да намеря рецептата със схемата на Питка (пита) Слънце( Цвете) . Преди време я правих за проЩъпулката на дъщеря ми и всички останаха очаровани. Тогава я принтирах, но я дадох на свекървата и от тогава я търся, но без резултат. Сещам се само Че някой беше нарисувал как се подреждат .....

Общи условия

Активация на акаунт