Относно една инициатива на учениците от Класическата гимназия

  • 2 309
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Аз си пиша с Маги Назер от това сдружение ( http://charityngdek.wordpress.com/ ) към класическата гимназия. По-рано тук май имаше тема за него. Та тя ми обясни, че им се иска да осъществяват срещи с ученици от други училища, за да обсъждат темата за доброволчеството. А знам, че в този подфорум има много майки. Дали е възможно в темата да пише всяка майка, която смята, че синът й или дъщеря й може да помогне за организирането на такава среща в неговото училище. За София е ясно. А за другите градове може би ще може да дадат някои насоки, за да се организират подобни обсъждания на темата за доброволчеството при учениците и там. Ако Маги хареса темата на лични ще ви давам контакти за връзка с нея.  

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ако искат да се разходят из провинцията, ще им организирам среща с Димитровградския училищен парламент. Има доста инициативи и осъществени мероприятия на местно ниво и си мисля, че интереса ще бъде взаимен.  Peace

# 2
  • Мнения: 6
Това е сайтът на Дружеството ни, държа да отбележа, че вече, за наша радост, имаме съмишленици и от множество други столични гимназии, които са големи ентусиасти и помагат, с каквото могат:

www.charityngdek.wordpress.com

Общи условия

Активация на акаунт