1001 нощи - приказката , която завладя сърцата ни , не може да свърши - 111

  • 24 431
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 747
Билетите за самолета вече са пуснати на Еbay...


Спомням си неотдавна четохме в интервю,че мечтата на Халит е била да лети с делтапланер ли беше,нещо такова.
Благодарение на АНИ  bouquet ,мечтата на Халит се сбъдна.  bouquet
То личи и по излъчването му колко е щастлив  bouquet

# 481
  • Мнения: 4

Ho, ho, ho !!!        Were you good girls throughout the entire year ? Have you cleaned your boots    , did you put it near the window ?
Because St. Nicholas, in his magic book, he noted all the addresses... In this day what we want becomes reality !
And I’m sure that each of us was prepared for the coming of St. Nicholas, I will put here, for all of you, a little gift  , along with my best wishes for health, happiness, love, peace of mind. May the spirit of this holy days will not be forgotten !      




           


LONG AND HAPPY LIFE  for all of you named of St. Nicholas and those who have at home somebody with this name !      


       
 


               







        

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 11:42 от simo66

# 482
# 483
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Севи!!!
Честит Рожден ден на малката Нил!

Да е здрава, весела и щастлива! С такава мама като теб, Севи, това е сигурно!



това е за мама Севи!

# 484
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
 newsm74  Здравейте, да ви пратя малко радост

 Laughing

какви са тези хищни погледи  Laughing






хахахахахаха как замахва срещу маската







Пресни снимки...с племенницата на Бергюзар

 Grinning Grinning Grinning

# 485
  • Мнения: 4
Mishel,Благодаря,страхотна си и наистина много ме зарадва-инфото от Кувейт не го бях виждала,а от там имам любими снимки,които Лили сложи преди време.Желая ти хубав ден! smile3525 smile3525

# 486
  • Мнения: 4
Simo 66,thanks for the nice words. newsm03 smile3525 newsm03

# 487
  • Мнения: 72
Момичета,уменията с компютъра не ми достигат ,за да творя като вас,но искренно ви се радвам на постиженията и чета и гледам с удоволствие.

# 488
  • Мнения: 72
Искренно ме развеселиха размяната на реплики със самолета на ОNUR AIR LINE newsm62 newsm62

# 489
# 490
  • Мнения: 0
Hello girls. I want to share with you, two of my videos. Hope you to enjoy !

Halit Ergenc & Berguzar Korel

http://www.youtube.com/watch?v=f9OcUl_eWFE

BBG Binbir Gece #09 [Kaan & Nadine]

http://www.youtube.com/watch?v=TsBHJkNPNdU

Have a great sunday !

# 491
# 492
  • Мнения: 4
tn.carmen,thanks very much!The videos are just amazing!I like everithing-the music,the pictures-everithing!Thanks again,that you share this beautiful things with us!Have a nice day,friend! newsm03 newsm03

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 13:58 от fresh13

# 493
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 Hug HugЗдравейте на всички! Заета съм с приготвянето на трапезата ,че днес си имам именник- най-големият ми син е Николай и днес в нашето семейство е празник! Да са живи и здрави днес всички именници и техните близки и приятели! Желая на всички здраве и благополучие!  newsm51 newsm51 newsm51

Ашенце, на теб и всички Бургазлии честит празник на града ви!  bouquet  bouquet

Simo and tn.carmen, I`m glad that you are here with us! Hug Hug newsm51 newsm51!

От каргото на Онур Еърлайн предупреждават за свръхтовар на полетите им за 8 декември,  Mr. Green Mr. Green Laughing! Туй Геджеманките сме опасна работа!

Милички ,желая ви страхотен ден! На всички поздрави и целувки от Варна!! Hug Hug Heart Eyes Ето и баклавичка да ви почерпя за моя Ники!!! Hug

# 494
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  НИКУЛДЕН

Общи условия

Активация на акаунт