ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 835
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4
здравейте и от мен

# 766
  • Мнения: 4
весинко за сина ти май няма да си доволна ще е среден успеха няма да е висок но той трябва да учи сериозно..може да ходят на екскурзия или лагер...

# 767
  • Мнения: 5
Цитат
Скоро си смених работата,бих искала да знам дали съм направила правилния избор.Има един мъж в живота ми бих искала да знам как ще се развият нещата в бъдеще.
оф много са общи тези въпроси .С по три кати няма как да стане. Айде утре ще ти наредя голяма подредба.

# 768
  • Мнения: 1
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ

# 769
  • Мнения: 5
как мислите има ли шанс д асе възстанови приятелство.
кръст-парк -кула

Много трудно според мен. Парка ми говори за разговори пред други хора, но затвореност насаме.

# 770
  • Мнения: 5
как мислите има ли шанс д асе възстанови приятелство.
кръст-парк -кула

Много трудно според мен. Парка ми говори за разговори пред други хора, но затвореност насаме.
Веси не те разбрах хем разговори с други , хем насаме ?Кръста е ясен трудности , изпитания , може и съдбовността да е намесена.А сбора /разлика е сови и кораб

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 16:15 от zimma

# 771
  • Мнения: 5
За Наско на 8 годинки.



Наско мисли само как да е навън и да играе. Един типичен мъж. Стоик на болка. Има нещо което му стои от някой роднина, нещо наследствено, но не е тежко, не е пагубно. Да се пази да не се мокри сега в този сняг. Иначе е здрав като скала.Да внимава с катереното по дърветата и прочие катерушки. Обича да скача. Може да хване някое вирусче , което е нормално за сезона, но има силна имунна система.Когато се стъмни му намалява малко зрението. Компютъра може да е причина за това. Има си хронично заболяване, което трябва да се лекува, но майката май не е съвсем на ясно как. Точният специалист ще даде една правилна насока.

# 772
  • Мнения: 42
момичета нямаше ме няколко дни а тук сте отхвърлили много работа.
 зима много хубави подредби си пуснала.
 за онова  в радикала,когато вече си избрала снимка и  си е качила в радикала,има 1...2...3.... 4...-точки от които да копираш линка и да качиш снимката в избрания от теб формат.

 мисля че под 3 е увеличение  при кликане върху изображението. копираш и поставяш тук.
 тези дни си разработих една кратка подредба,съвсем случайно  се изплъзна от идейната ми личност.
  значи теглим една карта произволно,тя  е вид сигнф-р,под нея редим три карти,по познатият ни  метод за трите карти.
 за мен горната карта  е като показател на моментен или идващ ''проблем'',после трите карти се тълкуват от тяхната кобинация,и след това всяка карта със сиг-р.
            1-сигн-р
2--------3-------4
 тълкуване 1сигн..
2+3+4
и 1+2,1+3,1+4


# 773
  • Мнения: 42
как мислите има ли шанс д асе възстанови приятелство.
кръст-парк -кула

Много трудно според мен. Парка ми говори за разговори пред други хора, но затвореност насаме.
Веси не те разбрах хем разговори с други , хем насаме ?Кръста е ясен трудности , изпитания , може и съдбовността да е намесена.А сбора /разлика е сови и кораб

когато  кръст се яви на първа позиция ,не се тълкуват картите.някой друг път ще изтеглиш пак за този въпрос,не искат да ''говорят''

# 774
  • Мнения: 5
как мислите има ли шанс д асе възстанови приятелство.
кръст-парк -кула

Много трудно според мен. Парка ми говори за разговори пред други хора, но затвореност насаме.
Веси не те разбрах хем разговори с други , хем насаме ?Кръста е ясен трудности , изпитания , може и съдбовността да е намесена.А сбора /разлика е сови и кораб
Исках да кажа че сред други хора има разговор. Но ако са насаме мълчат.

# 775
  • Мнения: 5
Меги май си права за кръста , и аз понякога претоварвам картите , но слабост човешка  какво да се прави. За подредата ти трябва дя я пробваме   Wink

# 776
  • Мнения: 42
ще се радвам да е разработим,или само при мен се нагодиха тези дни картите със действия,емоции, и т.н.

# 777
# 778
  • Мнения: 5
Расклад на ситуацию
Этим методом часто пользуются практикующие тарологи, потому что он объединяет в себе возможности как анализа, так и синтеза

Структура раскада:
1 карта: ситуация или состояние спрашивающего.
2 карта: проблема, стоящая перед спрашивающим, или сила, противостоящая ему.
3 карта: аргумент «за» или «против» (позитивный или негативный аспект).
4 карта: ответ на вопрос или общая характеристика ситуации.
«Синтез»: совместный итог 1-й и 4-й карт.
Так расшифровываются один за другим все три ряда — прошедшее, настоящее и будущее
Расклад Таро: «На возлюбленного»Как и все расклады расклады на Любовь на картах Таро, этот расклад позволяет выяснить вашу совместимость со своим партнером, понять, сколько крепкими, длительными и счастливыми могут быть ваши отношения, и какие усилия необходимо приложить, чтобы они сохранились и развивались. Самыми распространенными вопросами могут быть «Насколько мы подходим друг другу», «Что мне ожидать от этого человека?», «Почему отношения вдруг начали рушится?».

Однако стоит предостеречь читателя от некоторых ошибок. Любовные расклады Таро, будучи неверно истолкованными, могут нанести серьезный вред вашим отношениям. Неправильное, а точнее буквальное толкование таких карт как Смерть, Дьявол, Башня может стать роковым. Я особенно обращаю внимание на эти карты, так как многие начинающие тарологи испытывают настоящий страх перед ними, и видят в них исключительно негатив.

Гадание на Таро, и расклад на взаимоотношения могут стать ценными инструментами и верными советчиками, но не следует слепо доверять картам. Основываясь на толкованиях карт, попробуйте составить несколько вариантов развития ситуации, и постарайтесь следовать наиболее благоприятному. Ведь карты Таро могут как предсказывать, так и задавать, программировать судьбу.
Расклад осуществаляется полной колодой из 72 карт, Старшие и Младшие Арканы вместе. Не забудьте, что в колоде должно быть примерно поровну прямых и перевернутых карт. Желательно, чтобы карты перемешал тот, кому вы гадаете.
Значения позиций карт:

1. Насколько внимателен к вам ваш партнер?
2. Насколько вы совместимы?
3. Какими сходными интересами и мечтами вы обладаете?
4. Насколько крепкой будет ваша связь?
5. Насколько вы сексуальны в глазах партнера?
6. Каковы стандарты вашего партнера? Насколько они высоки? Насколько вы им соответствуете?
7. Как сложатся ваши отношения в материальном плане? (совместные траты, общие покупки)
8. Останетесь ли вы вместе, или разойдетесь?
9. Каков будет результат
?
Расклад Таро на Любовь “Перспектива Любовных Отношений
Характеристика расклада
Данный расклад удобен для выяснения перспектив любовных отношений. Пользуясь этим раскладом на любовь, можно погадать на предполагаемого партнера. С другой стороны, этот расклад удобен и в тех случаях, когда постоянный партнер уже есть, и требуется только рассмотреть возникшие в вашей жизни проблемы. Так же этот расклад таро на Любовь может быть использован для ответов на вопросы типа “Да-Нет”, например «Любит ли он (она) меня?», «Готовы ли мы создать семью?», «Могут ли у нас быть общие дети?». Так-же на эти вопросы может ответить обычный расклад Таро “Да-Нет”.
В раскладе участвуют Старшие и Младшие Арканы вместе. Это значит что перед выполнением этого расклада необходимо смешать вместе все карты, и правильно их перемешать, регулярно переворачивая часть карт в их перевернутое положение, и снова перемешивая, о чем часто забывают начинающие предсказатели. После того как карты перемешаны и сняты квирентом начинается процесс их толкования.
Значение позиций карт в раскладе Таро на Люб


1. Отношение мужчины к женщине. Степень его заинтересованности и сексуального влечения.
2. Сексуальность мужчины, его мужская сила, мужчина как “Самец”. На передний план выходят подсознательные страсти, и, нередко, отношение мужчины к этой женщине как к “Матери”, способной вырастить именно его ребенка.
3. Материальное обеспечение мужчины, способность  обеспечить достойное проживание себе и своим близким. Хоть это и расклад Таро на Любовь, материальная сторона так-же важна. Хоть с милым рай и в шалаше конечно.
4. Интерес женщины к своему настоящему или будущему партнеру. Это сознательный интерес, животные страсти выходят на первый план в следущей карте расклада.
5. Сексуальность, инстинктивная красота женщины. Ее способность к воспроизводству. Желание родить и вырастить ребенка именно от этого мужчины. Подсознательные, животные страсти.
6. Приданое, доход, в общем случае обеспеченность женщины. Динарии - самая благоприятная масть для этой позиции.








# 779
  • Варна
  • Мнения: 131
ЗДРАВЕЙТЕ ГАДАТЕЛКИ!
От доста време следя темата ви и се уча сравнявайки вашите гадания с моите.
Картите на Мадам Ленорман видях за първи път пред много години в една приятелка на майка ми.Беше много мъдра и интелигентна жена.Бог да я прости! Та майка ми твърди ,че всичко което са и казали се е сбъднало.
Сега,след като случайно открих вашата тема в форума се запалих и аз да опитам да разгадая бъдещето.Вече имам и сполучливи попадения-някои приятелки започнаха да ме гледат странно. Grinning
Но не мога да помогна на себе си-мисля че се влюбих! И полудях.Заприличах на пубер-мисля ,че не е нормално за 40-те ми години.Ужас!
Моля ви-нека някоя от вас ми подреди едни карти-по свой избор на подредбата! PraynigИнтересува ме-ще изживея ли любовтта си,или ще си остана само с мерака?! Hug
Предварително ви благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт